lütfen soruma cevap ?

ffilizz

<3 MUCİZEMİ İSTİYORUM <3
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2009
161
2
arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım ama takip ettiğim bir site.çok faydalı .bende bişe sormak istiyorum.eğer hamile olma ihtimalim olarak,adet olsam ve çok sancılı olduğum için ilaç içmem gerek.ilaç içince bebek varsa bişe olurmu? bu konulara çok yabancıyım yardım edin lütfen..

bazen hamile oluncada adet olunuyo diyolarda oyüzden merak ettim .sağol a.s

evet dogru ama bu zor bir ihtimal canim ama sen yinede süpheleniyorsan test yap sonra ilac al

Cnm rıske atma adet olmadan bı kan testı yaptır ozaman
belkı vardır ılaÇ ıÇerek rık alma bence

O bahsettiğin ufak bir ihtimal, üstüne görme dedikleri ve üstüne görme ile adeti ayırırsınız herhalde..

Yani üstüne hiç görmedim ama:) adetten farklıdır kesinlikle..

Yani bu durumda adetliyken hamile olmadığını düşünürsek, ilaç alabilirsin bence de..

minoset ve benzeri içeriği sadece parasetamol olan bir ağrı kesici içebilirsin. hamileyken de içebilecegin tek agrı kesici bu çünkü..

Ya tamam o zaman parol ıÇeyım. Çok saĞolun ya.daha yenı denıyoruz ama fazla bılgım olmadıĞı ıÇın danıŞmak ıstedım. BılgılendırdıĞınız ıÇın saĞolun.

tamam o zaman parol alırım.çok sağolun.bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederim....

arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım ama takip ettiğim bir site.çok faydalı .bende bişe sormak istiyorum.eğer hamile olma ihtimalim olarak,adet olsam ve çok sancılı olduğum için ilaç içmem gerek.ilaç içince bebek varsa bişe olurmu? bu konulara çok yabancıyım yardım edin lütfen..

Üstüne görme adetten farklı. Çünkü ben ilk bebeğimde yaşadım. Normal adetten çok daha az kan geliyor. Ve normal adet gibi bikaç gün de sürmüyo. Ama bir arkadaşımızın yazdığı gibi eğer şüpheleniyosan önce test yap sonra ağrı kesici al.

X