Lütfen. Şu mesajları bi okurmusunuzz

birprensannesii

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2020
146
-162
24
IMG_20240106_225855.jpg
IMG_20240106_225801.jpg
IMG_20240106_225744.jpg

Eşlerimiz akraba ve aynı işte çalışıyorlar kocasından bi kargo istedik diye çıldırmış ben istemedim eşim onun kocasından rica etmiş getirmesini ama bu triplere girmiş ben sana şu şu yardımı ettim diyor evet bi kaç konuda yardımcı oldu bende ona çoğu konuda yardımcı oldum kardeş bildim onu ama o kalktı bna bunları yaptı ben kötü bişiy yazmışmıyım onun bu davranışı normal mi lütfen bi bakın çıldırcam eşlerimiz akraba fazla büyütmek istemedim ama kendi kendimi yiyorum

Eki Görüntüle 3364979 Eki Görüntüle 3364981 Eki Görüntüle 3364982
Eşlerimiz akraba ve aynı işte çalışıyorlar kocasından bi kargo istedik diye çıldırmış ben istemedim eşim onun kocasından rica etmiş getirmesini ama bu triplere girmiş ben sana şu şu yardımı ettim diyor evet bi kaç konuda yardımcı oldu bende ona çoğu konuda yardımcı oldum kardeş bildim onu ama o kalktı bna bunları yaptı ben kötü bişiy yazmışmıyım onun bu davranışı normal mi lütfen bi bakın çıldırcam eşlerimiz akraba fazla büyütmek istemedim ama kendi kendimi yiyorum
Sen ayıp etmişsin. Nöbet mi tutacak telefonun başında ?

Kiz telefon acmadi diye trip mi attin sennn :skandal:yahu belki kadin tuvalette acamadi sahsen beni esim arayinca tuvalettede olsa aciyorum ama baskasina yapamam onu🙄 karsi tarafin yazdiklarina yorum bile yapamiyorum korkuncccccc:olamaz: bak hayat felsefem "
kasaba minnet edecegime keser seyimi yerim" sende bence bu saatten sonra basina kakilacak seyleri kabul etme daha dogrusu mumkun oldukca saglik soz konusu degilse kimseden bisey kabul etme doner dolasir yuzune vurulur boyle

Eki Görüntüle 3364979 Eki Görüntüle 3364981 Eki Görüntüle 3364982

Kadın haklı. bu kadın bir kaç konudan çok daha fazlasına destek olmuş, belliki sürekli sana yardımı olan, sana yardımı dokunan birisi, sürekli yaptığı için de sanki yapması gerekiyormuş gibi algılamışsın. Hem kadını kullan kullan, çıldırınca kendini ye. Öyle olmaz.

Kimse her an sizin telefonunuza dönmek zorunda değil. Sonrasında mesaj atmış ama asıl siz trip atıp dönmemişsiniz.
Daha ne diyebilirim ki derken sanki siz ne yapılmış?

Sende o yüz var mı, kardeş gibi gördüm dediğiniz birine söylenmez ayrıca. Siz haksızsın şu mesajlarda.
Benim zoruma giden telefona bilerek cevap vermemesi çünki ben ona eşim gelip kargoyu alıcak dediğiö zamn trip atıyordu

Ben karşı tarafı haklı buldum. Eşi ile acil bir konuşması olacaktır veya bir durum vardır açmıştır ama size daha sonra dönecektir ne var sanki bunda? Gereksiz yere trip atmışsınız, kadın da çıldırmış. O kadar şey yapmış sizin için siz hiçbir şey yapmamışsınız, üstüne bir kargo yüzünden tavır yapmışsınız. Hatta yüz yüze görüşelim gibi saçma bir cümle kurmuşsunuz.

Telefonu acmadi diye kadina trip atıyorsunuz kadını çıldırtmis olabilirsiniz. Onun üslupta sıfır ama size aramissin duymadım canım demiş siz başlamışsiniz elinden tel düşmez açmadın vs diye. Evet hepimizin elinde telefon ama yeri geliyor açamıyoruz. Ben arkadaş ortaminda asla elime almam, misafir gelse ya da gitsem. Bu ne sacmalik nasil hesap sorma

Benim zoruma giden telefona bilerek cevap vermemesi çünki ben ona eşim gelip kargoyu alıcak dediğiö zamn trip atıyordu
Ne tribi atıyordu?
Eşinizin gidip kargoyu alacak olmasından neden rahatsız olsun? Zaten kadının eşi almış kargoyu sizin yerinize. Evinde mi tutmaya meraklı ki kargoyu almak isteğinize trip atsin?

X