lutfen tavsiyelerinizi yazın. diyetisyene gitmem gerekir mi bununla ilgili?

Bir an kendimden şüphe ettim.😂 Yumuşak olduğu için 6 dolma rahat gider.Bizde kurt var herhalde😂🤷🏻‍♀️
26 yaşından önce ben de öyleydim canim.eskiden ben de aynı bu şekilde hava atıyordum ama 26 yı geçtim, mertlik bozuldu.yaşın doğruysa eğer.evlenmeden önce 48 kiloydum efsanesi doğruymuş gerçekten.eski kadınlar evlenmeye çocuk yapmaya falan başlıyormuş ama yaşla alakali.gicıklık yapmak gibi olmasın ama gerçekler.bir anda çıkıyor tutamıyorsun.

26 yaşından önce ben de öyleydim canim.eskiden ben de aynı bu şekilde hava atıyordum ama 26 yı geçtim, mertlik bozuldu.yaşın doğruysa eğer.evlenmeden önce 48 kiloydum efsanesi doğruymuş gerçekten.eski kadınlar evlenmeye çocuk yapmaya falan başlıyormuş ama yaşla alakali.gicıklık yapmak gibi olmasın ama gerçekler.bir anda çıkıyor tutamıyorsun.
Ben o zaman hazır 1,2 yılım varken biraz kilo vereyim. Ben 10 yıldır aynı kilodayım ama dediğiniz gibi yaş ilerledikçe metabolizma hızı yavaşlıyor. 55 kg falan olursam ileride 5 kilo alsam da sırıtmaz diye düşünüyorum.

6 biber dolmasını 6 hamlede itinayla yok ederim 3 dk sürmez. Böyle de bir açım. Dedimlerinizi dikkate alıcam.

X