Tüp Bebek Merkezleri lütfen yalvarıyorum yardım !!!! istanbul tüp bebek merkezi için

deniz0509

Birgün geliceksin bebeğim
Kayıtlı Üye
15 Ocak 2009
742
10
39
merhaba arkladaşlar
bu cumartesi istanbul tüp bebek merkezi aret beyle ilk görüşme için gidecegiz eşimle beraber.
ama o kadar tecrubesiz ve o kadar endişeliym ki
orda tedavi gören ya da bana tüp bebek sürecini anlatabilecek var mı lütfen yardım edin
neler yapılacak nasıl muane ediyorlar
ve özellikle çalışanlar kaç gun izin alıp gidiyorsunuz acaba çok mu izin almak gerekiyor

cnm bende ist.tüp bebek merkezin de yaptıracağım aret bey yapacak benimkinide ben ş.dışından geliceğim izin konusunu bilemiyorum ben ist.da 3 veya 4 gün kalacağım yumurta toplama ve transfer işlemini yapılacak ist.da benm tedavim denizlide yapılacak cnm ben çok araştırdım ist.tüp bebek merkezini şuana kadar olumsuz bi sonuç almadım gidenler çok memnunlar özellikle aret beyi çok beğeniliyor bende haziranın başında gelicem ist.la yarın hayırlısıyla tedavim başlıyacak inş.sende bende hayırlısı sonuçlar alırıs:))

bende baya araştırdım çokokudum yazılanları nette araştırdım
gidenler hep mutlu hep umutlu
inşallah bizde kucagımıza hayırlısı ile alırız

diğer taraftanda yazdım ama birde burdan yazayım bence aret bey mükemmel bir doktor o yüzden için rahat olsun tedavi şu şekilde gittiğin gün jinekolojik muayane olursun ve ilaçların ve ne dozda kullanacağın bu muayene sonucu belli olur.sonrasında 2-3 günde bir kontrole çağırılırsın yumurta gelişimin takip edilir yaklaşık 10-12 gün sonra yumurtaların uygun büyüklüğe geldiyse toplamaişlemi yapılır aynı gün eşinden de sperm örneği alınır.ve labratuvarda döllenmesi sağlanır iki gün içinde kaç tane döllenmiş embriyon olduğu sana bildirilir ve uygun günde yani yumurta toplamadan 2-3 gün sonra transfer için çağrılırsın.sonra bebeklerin seninledir.kalan embriyoların dondurularak saklanır.bir dahaki denemlerde kullanabilirsin.benim ilk denemem negatifti ve sonrasında donmuş embriyolarla şu an hamileyim bende yarın keseleri görmeye gideceğim aret beye.sanada tedavin hayırlı olsun merak ettiği
n bişey olursa sorabilirsin.

X