lütfen yardım edin canım çok acıyor...

Gerçekten söylenecek söz yok. İnsan kafayı sıyırır. Üzülme, boşver yol yakınken görmüşsün vs gibi sözler seni şu anda teselli edemez. Kimse bu şekilde kandırılmayı hak etmiyor. Belki başta gerçekten ciddiydi belki de eski eşinin dönmesinden yana umudu yoktu belki ona nispet evlenecekti. Size bir şey söyleyeyim mi eski eşi ego tatmini için onu aramış olabilir bazen kaçan balık büyük olur ya o hesap. Şimdi adam ona döndü kadın üç beş güne kalmaz yine bunu sepet havası eder amin inşallah.

Dua et ki, evlenip kucağın da çocukla aynı şeyi yapmadı sana. Yapar yapar. Evliyim çocukluyum demez bunlar. Karakter ve haysiyet namına bişey yok çünkü. Dava falan uğraşma derim. Bi daha hiç bi şekilde muhattap olma. Sana ulaşabilmesi mümkün olmasın. Allahından bulsun. Kimsenin ahı kimsede kalmaz, unutma.

klasik olucak ama kurtulduğa kına yak.ne adi harifmişya.keşke böyle deva açılsada örnek olsa insanın duygularıyla bu kadar ynanır mı sinirden öldüm.

İnanmıyorum ya. Karaktersiz. Bana söylemesi kolay sana uygulaması zor ama böyle bi adamdan kurtulduğun için bir gariban sevindir. İnanırmısın yaşadığın acıyı şuan ben bile hissettim. Atlatacaksın tabiki sabret.

sanırım dava açma hakkınız var ama hayatımda böyle şere....lik görmedim

ay boşversene

ne güzel işte öğrendin önceden ya sonra olsaydı

aldığı eşyaların üstüne kon. iğneyi bile geri verme hak etmiyor zira.

sende anahtar varsa kira onun üzerineyse tut taşıma şirketi beyaz eşyayı vs taşıt.

Ayrıca dava açmak yerine ben olsam eski eşine ulaşır mesajları gösterirdim bir şekilde. Yanına bırakma yani en azından başı ağrısın uğraşsın.

Alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste.
Kimsenin yaptiği yanına kar kalmaz üzülme. Böyle değersiz insanlar için moralini bozmaya bile değmez bi sadaka ver kurtulduğuna şükret .
Allah büyük onun adaleti şaşmaz bu dünya değilse öbür dünya. ..

En fazla bir yil icinde geri donmek ister ama insallah sen kabul etmezsin. Adi hayvan Allahindan bulsun beter olsun

o kul hakkıyla sürünsün bütün ömrü boyunca inşallah.valla sizin yerinize dünyanın beddusını ederim şu an o kadar sinirlendim.ne biçim bi dünya bu ya..

Ne pislik adammmis ya.Eski esine nispet yapmaknicin mi ta ankarada seni istanbula getirmis adi serefsiz Inan yerinde olsam pesine adam takar azini burnunu kirdiriridim .

Bunun icin dava acamazsin nişanlı olsan acabilirdib ama sevgiliyken açamazsın diye biliyorum sonucta sana zorla birseyler yapmamis.
Acsan bile cok saglam bir avukat tutup davanin pesini birakmaman gerekir ki buda cook masraf eder sonunda attigin tas urkuttugun adi adama deger mi bilemem.
Gercekten cok uzuldum. Ama iyi tarafindan vak boyle bir adamla evlenmekten kutulmussun. İnsanlar senelerini verdikten sonra bazi seyleri anlarken sen 10 ayla kurtardin.
İntikamla vs ugrasma sil at haytindan hic bir sekilde onun sana ulasacagi yol birakma. Allaha havale et.
Ve emin ol yeniden evlenseler dahi yine olmayacak. Olsaydi zaten bosanmazlardi bosver.

cok uzucu bi durum cidden kendime olmus kadar sinirlendim,ama adam suzme sa..kmis iyi ki kurtulmussun,dusunsene yapamadigi kadinla ikinciye dusunuyor bak olcaklari soyliyim sen bikac ay bunun bunalimini yasiycaksin ama sonunda seni hak eden adam gelicek,senin hayatin guzeellesecek ama bu sacma sapan kadin ve adam bu aptalca cocukca iliskilerini yurutemiycekler yine hstta eskisinden beter olcak cunku hersey baticak gozlerine yani herkes hakettigini gorcek,oyle kadinla omur mu gecer gurursuz ,gorusuyosan gorus baskasiyla deyil yoluna devam etmeliydi eski es

Siz dava yerine bence kurban kesin böyle şeref yoksunu bir adamdan kurtuldugunuz için. Önünüze bakın zamanlâ acıniz geçer.. dava mavà boş yere kendinizi yormayin zaten bişi elde edemezsiniz

Ya evlenince bunlar başına gelseydi.
Geçecek emin ol açıtacak ama geçecek
Kimsenin ahı kimsede kalmaz
geçer elbet geçer ama acıta acıta kanayan bir kalbim vardı zaten eski nişanlımın açtığı bu kanayan kalbimi resmen parçaladı ne his ne duygu kalmadı bende bomboş etrafa bakıyorum sadece ....

Evet dava açılabilir
Ama ugrastigina değmez... Sanki onun peşinden arkasından çok üzüldüğünü onunla muhatap olmak için uğraşıyorsun zanneder münasebetsiz adam

Bir avukata danisin ama kanunlarimizda nisanlinin tanimi su sekilde yapilmis. Evlenme vaadiyle birlikte olan 2 insan.. Bu durumda kanuna gore nisanli olmus oluyorsunuz. Bu dogrultuda bir hak talep etme imkaniniz olabilir. Yanlisim varsa hukukcu arkadaslar duzeltsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…