lütfen yardımcı olun meltem hanım

brc_82

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2009
19
0
inanın yardımınıza çok ihtiyacım var... eşimle 2,5 yıllık evliyiz evlenmeden öncede 5 yıl flört ettik, eşim cinsel açıdan çok ciddi derecede isteksizlik yaşıyor, bir doktora gitmeyi teklif ettim ama kabul etmiyor, bu problem normal hayatımızada yansıyor yani ben eşimden soğumaya başladım, bu problemi yenmek için çok uğraştım ancak tek başıma çözüm bulamıyorum, eşim bu konuda çok duyarsız yani hiç önemsemiyor bu durumda beni çok agresifleştiriyor, tek başıma bu problemle başedemiyorum lütfen yardımcı olun... bu durum yüzünden ayrılmak istedim ama eşim kesinlikle kabul etmiyor bana çok bağlı, ayrılmak itediğimi söylediğim anda çıldırıyor ne yapmam gerek lütfen fikirlerinize ihtiyacım var... şimdiden çok teşekkür ederim, umarım bir çözümü vardır

ıfade ettiğiniz sorunun çözümü doktora gitmek. Doktora gitmeden maalesef bir çözüm bulmak mümkün olmaz. Bu isteksizliğin nedenleri ve çözümleri ancak doktora gidilerek bulunur. Ama bilin ki, hemen her sorunun bir çözümü mutlak vardır. Önemli olan çözümü doğru yerde aramaktır.
Sağlıkla,
Dr. Meltem

X