Lütfen yardımcı olun.

Bende biliyorum düşündükçe kafama takıyorum üzülüyorum o kadar senelerdir taniyorsun verilen sozler vaatler var hic biri tutulmuyor baskasina tercih ediliyorsun insana koymaz mi bu kimse duygularimi dusunmemis sadece aklima takilmislar akilda diyor zaten dogru degil yaptigi manipülasyonlarla basa cikmak kolaymiydi saniyorlar bi umut duzelir diyorsun duzelmiyor bende yoluma bakiyorum ama hep geliyor hep gel gitlerle beni mahvetti
Herkes akıla takmış çünkü sizin duygularınız sizi bu hale sürüklemiş ve düşürmüş, ve siz haaala duygu diyorsunuz. İzin vermeyin yüz vermeyin adamın size böyle yapmasına davranmasına, kendinize karşı saygılı olun yanı, artık adamın dediklerine değil yaptıklarına bakın ama bence siz eskisi gb devam etceksiniz etrafınızdaki arkadaşlarınız sıkılmıştır sizin bu hallerinizden bence o yuzden burdan yardım istediniz

Siz değişmedikçe hayatınız da değişmez, bu adamdan sonra da aynı bunun gb birini çekersiniz bu halinizle. O yüzden herkesi ve her şeyi boş verip kendinizle uğraşmak gerek

niye o kız ekli hala diyip duruyorsunuz başka hiçbirşey umurunuzda değil, niye hala ekli, demek adam o kızla konuşuyor, görüşüyor, onuda sizin gibi cebine atmak istiyor, belkide ciddi ona karşı, yani herşey olabilir, o kadar meraklı iseniz gidin direk yazın o kıza en azından içiniz rahatlar öğrenirsiniz ne olduğunu. Kaybetcek bişey kalmamış nasıl olsa basın gaza sorun kıza ne haller bunlar, karşılıklı ekleşmeler diye 😁
Sordum zaten kiz umrunda olmadigini soyledi onun karariymis silip silmemek konusmuyoruz dedi hayir madem konusmuyorsun nasil bi insan oldugunu biliyorsun inanmadigini güvenmediğini soyluyorsun neden hala tutuyorsun

Herkes akıla takmış çünkü sizin duygularınız sizi bu hale sürüklemiş ve düşürmüş, ve siz haaala duygu diyorsunuz. İzin vermeyin yüz vermeyin adamın size böyle yapmasına davranmasına, kendinize karşı saygılı olun yanı, artık adamın dediklerine değil yaptıklarına bakın ama bence siz eskisi gb devam etceksiniz etrafınızdaki arkadaşlarınız sıkılmıştır sizin bu hallerinizden bence o yuzden burdan yardım istediniz
Bi tane arkadasim var ayni benim gibi toksik iliski yaşıyor ben evde kafayi yememek icin sordum yardim istedim düşüncelerine anlam veremedim karsimdaki kizin

Sordum zaten kiz umrunda olmadigini soyledi onun karariymis silip silmemek konusmuyoruz dedi hayir madem konusmuyorsun nasil bi insan oldugunu biliyorsun inanmadigini güvenmediğini soyluyorsun neden hala tutuyorsun
Dursun bi kenarda meselesidir belki. Siz çok takmışsınız bu konuyu, gına gelecek kadar yani. Yarın o kızla evlenip giderse ne yapacaksınız? Size hiç dönmezse? O kız olmazsa başkasıyla evlenıp giderse ne yapacaksınız?

Dursun bi kenarda meselesidir belki. Siz çok takmışsınız bu konuyu, gına gelecek kadar yani. Yarın o kızla evlenip giderse ne yapacaksınız? Size hiç dönmezse? O kız olmazsa başkasıyla evlenıp giderse ne yapacaksınız?
Sende var ya canimi yakmak icin elinden geleni soruyorsun ben kafaya takmayayim cevabimi ogrenim dedim sayende daha cok takilcam

Sende var ya canimi yakmak icin elinden geleni soruyorsun ben kafaya takmayayim cevabimi ogrenim dedim sayende daha cok takilck
Demekki kafanızda siz o adamla evlenmeyi hayal ediyorsunuz, 2012 beri geri gelip yalvarıp yakarıp egonuzu okşadı da ne oldu sonuç olarak ne değişti yani? Ee şimdi geri dönüp yalvarırsa ne değişcek? Koskocaman 12 sene çöpe atılmış bu şekilde siz buna razısınız bide, hırs mırs bırakın artık.

Bende biliyorum düşündükçe kafama takıyorum üzülüyorum o kadar senelerdir taniyorsun verilen sozler vaatler var hic biri tutulmuyor baskasina tercih ediliyorsun insana koymaz mi bu kimse duygularimi dusunmemis sadece aklima takilmislar akilda diyor zaten dogru degil yaptigi manipülasyonlarla basa cikmak kolaymiydi saniyorlar bi umut duzelir diyorsun duzelmiyor bende yoluma bakiyorum ama hep geliyor hep gel gitlerle

Bende biliyorum düşündükçe kafama takıyorum üzülüyorum o kadar senelerdir taniyorsun verilen sozler vaatler var hic biri tutulmuyor baskasina tercih ediliyorsun insana koymaz mi bu kimse duygularimi dusunmemis sadece aklima takilmislar akilda diyor zaten dogru degil yaptigi manipülasyonlarla basa cikmak kolaymiydi saniyorlar bi umut duzelir diyorsun duzelmiyor bende yoluma bakiyorum ama hep geliyor hep gel gitlerle beni mahvetti
Ne dememizi isterdin...

Yaşadığın her şey geçici ahin yerde kalmaz üzen elbet üzülür mutlu olamaz.
Siz ahınızın çıkmasını hırsla beklerseniz o süre uzayacak ne zamanki adamın kıçına tekmeyi basıp kendiniz mutlu hayat kurduğunuzda ve o adamı silip unuttuğunuzda ahınız aheste aheste çıkacak, başka türlü olmuyor bu işler

Yaşadığın her şey geçici ahin yerde kalmaz üzen elbet üzülür mutlu olamaz.
Tabiki kimsenin ahı kimsede kalmaz bu konuda yalnız değilsiniz...siz de kendi hakkınıza girmeyin ama bizde üzülüyoruz...giden yıllarınız tecrübe olsun... önünüze bakın... O pisliğide ilahi adalete bırakın...

Siz hep başkaları egonuzu okşasın istiyorsunuz
Sizde insan kırıcı özelliği var sanırım ben egom oksansin istemiyorum bi teselli istedim sadece insanlarla azcik empati yapmayi denemelisiniz üzgün care arayan bi insana bu laflar edilmez.

Tabiki kimsenin ahı kimsede kalmaz bu konuda yalnız değilsiniz...siz de kendi hakkınıza girmeyin ama bizde üzülüyoruz...giden yıllarınız tecrübe olsun... önünüze bakın... O pisliğide ilahi adalete bırakın...
Oyle yapacağım yapmak zorundayim zaten baska türlüsünun imkani yok çabaladım olmadi tek tarafli yürümüyor bazi seyler teşekkürler desteğiniz için

Sizde insan kırıcı özelliği var sanırım ben egom oksansin istemiyorum bi teselli istedim sadece insanlarla azcik empati yapmayi denemelisiniz üzgün care arayan bi insana bu laflar edilmez.
Kırdıysam özür dilerim, amacım üzmek değil, asıl amacım size yardımcı olmak, hayal dünyasınan çıkmanızı istiyorum, kendinize yazık ediyorsunuz çünkü. Gerçekler acı ama iyi geliyor sonunda, gerçeklerle katşılaşıp kabul edip hayatımızı değiştiryoruz.

Oyle yapacağım yapmak zorundayim zaten baska türlüsünun imkani yok çabaladım olmadi tek tarafli yürümüyor bazi seyler teşekkürler desteğiniz için
Zor bir durum canınızın çok yandığını hissediyorum... Bende toksik birini tanıdım tahmin ediyorum neler hissettiğinizi... Yara açan biri malesef ki yaranıza merhem olmuyor... ilâhi adalet er yada geç sizin ahınızı çıkartır. İyi dileklerim sizinle...

Demekki kafanızda siz o adamla evlenmeyi hayal ediyorsunuz, 2012 beri geri gelip yalvarıp yakarıp egonuzu okşadı da ne oldu sonuç olarak ne değişti yani? Ee şimdi geri dönüp yalvarırsa ne değişcek? Koskocaman 12 sene çöpe atılmış bu şekilde siz buna razısınız bide, hırs mırs bırakın artık.

Hırs dediği de takıntı.. en sorunlu ilişki türü. Yani illa onaylancak 50 sene bile takabilirler. Evlenmeyi başarırsa artık +97239 kere aldatılır ama işte o egosunu okşadı ya yeter ona. Bence boşuna nefes tüketmeye gerek yok psikolojide bir kural vardır kişi iyileşmek isterse yardımcı olunabilir burda rızalı kölelik ve teslimiyet hakim.. Bir yol alınamaz veya çok çok zor.

Hırs dediği de takıntı.. en sorunlu ilişki türü. Yani illa onaylancak 50 sene bile takabilirler. Evlenmeyi başarırsa artık +97239 kere aldatılır ama işte o egosunu okşadı ya yeter ona. Bence boşuna nefes tüketmeye gerek yok psikolojide bir kural vardır kişi iyileşmek isterse yardımcı olunabilir burda rızalı kölelik ve teslimiyet hakim.. Bir yol alınamaz veya çok çok zor.
Doktormusunuz acaba ben boyle bi insanla evlenmeyi düşünmüyorum sordugum sadece kizin neden silmedigiydi bi ton sey söylediniz

Doktormusunuz acaba ben boyle bi insanla evlenmeyi düşünmüyorum sordugum sadece kizin neden silmedigiydi bi ton sey söylediniz

Doktor olmama gerek yok evlilik teklifi etse koşarsınız masal anlatmayınız. Yıllar yılı beklediğiniz şey olsa gerek o kız gider başkası gelir üzülmeyiniz. Bazıları da tır kadar yazmış ama. Size yazdığım alıntı adına 2. Kere yazmışım toplamda 2 mesajım var birincisi konuya yorumum 2.si ise cevabınız üzerine verdiğim cevap ve kısa...
Diğer mesajım başkalarını alıntı yaptığım şeyler. Ne alaka yani? Ayrıca lütfeen yardım diye konu açan sizsiniz biraz tutarlı olun ya. O halde ne diye açtınız konu. Silmez onu boşuna bize çemkirmeyiniz.😉

Son düzenleme:
X