Lütfen yardımcı olun.

emircanci

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
10 Ocak 2024
19
-6
28
Merhaba arkadaşlar size sorum çok uzun süredir ayrıl barış yaptığım bi insan var. Boyle hafta da ayda yaziyor bana geri dönüyor. Kimseyle konuşmadığını gorusmedigini söylüyor ama her defasinda instagramdan şüphe ettigim kizlara sordugumda görüştüklerini söylüyorlar. Bu hafta bir daha yazdi bende ona bi kiza yazdigimi hatta bulusup gorustuklerini ve yalvarmissin bunu söyledim baskalarina yazdigimda rezil ediyormusum beni uyarmis falan engelledi pesine bi kiza yazdim oda 3 aydir konuştuklarıni hatta ailesine bile anlattigini söyledi simdi her zaman kavga ettigim kizlari sil diye soyledigim halde yapmayan adam herkesi sildi kiz bildigi halde silmedi allah kurtarsin seni dedim kurtardi dedi ama hala neden ekliler bir birlerinde anlam veremiyorum bana yardimci olun pskolojik olarak çok yiprandim hala daha gelsin diye bekliyorum

kız için hala niye ekliler birbirlerinde diye düşünürken sizinde hala ekli olmanız..
kızda sizin için aynı şeyi düşünüyordur eminim aldatıldığını bildiği halde niye hala ekli acaba diye.
Aynen bu arkadaşlar birbirlerine üzülürken çocuk 6.farklı kızla konuşuyor muhtemelen ahdjjsksk

Kiminle görüşecekse görüşsün, kiminle konuşacaksa konuşsun. Gözü gönlü daldan dala konuyorsa bırakın konsun. Sizin zorunuzla sadık olacağına inanıyor musunuz ya da geri dönse sadakatine güvenecek misiniz? Ne yaparsa yapsın bir kişide takılı kalmak neden? Bakın sizden rahatsız olduğu için iletişimini kesmiş. Sizin rahatsız olduğunuz şeyler olduğu halde niçin dönmesini beklediğinizi kendinize sorun. Aslında sorun bir erkeğe gereğinden fazla anlam yüklemeniz ve beklenmeyecek birine karşı fazlasıyla beklentiye girmeniz. Bunları kabul edemiyorsunuz. Bize ise bu durum tuhaf geliyor. Çünkü buradan okumakla bile bu kişiyle düzgün bir ilişki yaşamanın pek mümkün olmadığını ve pek bir şey beklenilmemesi gerektiğini anlayabiliyoruz. Ancak siz kendi hayal kırıklığınızı ve beklentinizin karşılanmamış olmasını kabullenemiyorsunuz şu an. Yanlış kişilerden doğruyu beklediğiniz müddetçe hayalkırıklığı ve mutsuzluk kaçınılmaz oluyor.

Dönse ne olur kafanda acabalarla yaşayabilecek misin.
Evlilik ne gariptir bekarken göz ardı edilen şeyler evlilikte insana batar oluyor 🤔

Siz adam icin yedeksiniz acik ve net
Yani bu evli olup evdeki benim karim tek sahibi benim o beklesin ama ben gidip diger kadinlarla da geziyim tozayim yatayim kalkayim gönlümü hos edeyim diyen erkeklerden bir örnek tek farki resmi olarak bekar olmasi
Siz bu adamin peşine duseceginize baska isiniz mi yok kendinize kafa yorun

kız için hala niye ekliler birbirlerinde diye düşünürken sizinde hala ekli olmanız..
kızda sizin için aynı şeyi düşünüyordur eminim aldatıldığını bildiği halde niye hala ekli acaba diye.
Bende ekli değil fakeden baktim

Merhaba arkadaşlar size sorum çok uzun süredir ayrıl barış yaptığım bi insan var. Boyle hafta da ayda yaziyor bana geri dönüyor. Kimseyle konuşmadığını gorusmedigini söylüyor ama her defasinda instagramdan şüphe ettigim kizlara sordugumda görüştüklerini söylüyorlar. Bu hafta bir daha yazdi bende ona bi kiza yazdigimi hatta bulusup gorustuklerini ve yalvarmissin bunu söyledim baskalarina yazdigimda rezil ediyormusum beni uyarmis falan engelledi pesine bi kiza yazdim oda 3 aydir konuştuklarıni hatta ailesine bile anlattigini söyledi simdi her zaman kavga ettigim kizlari sil diye soyledigim halde yapmayan adam herkesi sildi kiz bildigi halde silmedi allah kurtarsin seni dedim kurtardi dedi ama hala neden ekliler bir birlerinde anlam veremiyorum bana yardimci olun pskolojik olarak çok yiprandim hala daha gelsin diye bekliyorum
kullanıcı adın bile emircancı cocuga ait.
benımde vardı böyle toksık ılıskım ınsanın dengesını bozan cinsten ne yaparsa yapsın kopamıyordum. acilen bırak kopmaya calıs

Adam seni sevmiyor, sen kendine nedense böyle birini layik görüyorsun hala hayatinda tutarak. Son secenek mi olmak istersin, yoksa ilk ve tek secenek mi? Karar ver.

kullanıcı adın bile emircancı cocuga ait.
benımde vardı böyle toksık ılıskım ınsanın dengesını bozan cinsten ne yaparsa yapsın kopamıyordum. acilen bırak kopmaya calıs
Sanatcinin ismini kullandim onun ismi değil bende cok cabaladim hep geldi ben vazgeçtim pskolojik tedavi aldim 7 aydir ilac kullaniyorum vazgectim sogudum yine gel gitlerle benim dengemi bozdu bende biliyorum bana gore degil ama yaşanmışlık ve senelerin var diyorsun simdi baskasina tercih edilmisim gibi düşündüğüm icin hirs yapiyorum gelsin yalvarsin istiyorum kabul etmek amacim degil ama hala o kiz onda ekli neden ? Ben senelerdir sil dedim kizlari şimdi gelmis herkesi sildi amaci ne onunla konusuyorken bana gelen o beni engelleyen o ama o kiz duruyor

Çok zor bir hayat değil mi ? Her seferinde kızlara yazmak falan kendinizi kucultmekten başka bir şey değil.her seferinde affetmeniz de akilalmaz bir durum.ekli olması sizi ilgilendirmez büyük ihtimalle kızla da ciddiler seni susturmak için ağız birliği yapıyorlar. Sizinki aşk değil tamamen saplantılı bir bagimlilik.

Sanatcinin ismini kullandim onun ismi değil bende cok cabaladim hep geldi ben vazgeçtim pskolojik tedavi aldim 7 aydir ilac kullaniyorum vazgectim sogudum yine gel gitlerle benim dengemi bozdu bende biliyorum bana gore degil ama yaşanmışlık ve senelerin var diyorsun simdi baskasina tercih edilmisim gibi düşündüğüm icin hirs yapiyorum gelsin yalvarsin istiyorum kabul etmek amacim degil ama hala o kiz onda ekli neden ? Ben senelerdir sil dedim kizlari şimdi gelmis herkesi sildi amaci ne onunla konusuyorken bana gelen o beni engelleyen o ama o kiz duruyor
O yalvarmayacak, sen yalvarmaktan beter durumdasın. Biraz ağır ama gerçekleri yumusatamayacagim. Kendine gel düşündüğün şeylere bak tedavi görüyorum , ilaç kullanıyorum ama adam bana yalvarsin affetmeyecem diyorsun da adamı deli gibi merak ediyorsun bir ışık yaksa yalvaran kişi sen olacaksın.

Kuman işte o kız, neyini anlamıyon?

O yalvarmayacak, sen yalvarmaktan beter durumdasın. Biraz ağır ama gerçekleri yumusatamayacagim. Kendine gel düşündüğün şeylere bak tedavi görüyorum , ilaç kullanıyorum ama adam bana yalvarsin affetmeyecem diyorsun da adamı deli gibi merak ediyorsun bir ışık yaksa yalvaran kişi sen olacaksın.
Hiç bi zaman donen yalvaran ben olmadim hep o geldi engelledim sildim yine geldi beni engelledi kaldirdi yine yazdi

Hırs yapma o kıza bırak ve hayatından böyle çöp insanları at ilk duygusal olarak boşluğa düşersin anlarım ama artık mantık çerçevesinde düşünüp bir dakika ya ben bu adamı neden çekiyorum ne yaparsa yapsın beni yedekte gören önceliği ben olmayan insana mı layığım ben demelisin. Kendini hatırlatmasına da fırsat verme engelle her yerden.

X