Lütfen yardımcı olun.

Merhaba arkadaşlar size sorum çok uzun süredir ayrıl barış yaptığım bi insan var. Boyle hafta da ayda yaziyor bana geri dönüyor. Kimseyle konuşmadığını gorusmedigini söylüyor ama her defasinda instagramdan şüphe ettigim kizlara sordugumda görüştüklerini söylüyorlar. Bu hafta bir daha yazdi bende ona bi kiza yazdigimi hatta bulusup gorustuklerini ve yalvarmissin bunu söyledim baskalarina yazdigimda rezil ediyormusum beni uyarmis falan engelledi pesine bi kiza yazdim oda 3 aydir konuştuklarıni hatta ailesine bile anlattigini söyledi simdi her zaman kavga ettigim kizlari sil diye soyledigim halde yapmayan adam herkesi sildi kiz bildigi halde silmedi allah kurtarsin seni dedim kurtardi dedi ama hala neden ekliler bir birlerinde anlam veremiyorum bana yardimci olun pskolojik olarak çok yiprandim hala daha gelsin diye bekliyorum
Bozma psikolojini kuşum beklemeye devam et ...Kesin gelecek, geldiği zamanda nikahı basacak sana.Evlenmek için senden daha fazlasını mümkün değil bulamaz 🤣

Resmen mutlusuzlugu bekliyorsunuz beklediniz kisi daldan dala daldan dala atliyor bunu biliyorsunuz ama yinede bekliyorsunuz daha fazla dicek birsey yok oturun bekleyin ozman siz böyle mutsuzlugu kendinize hak görünce bizimde size dicek birseyimiz yok

X