Lütfen Yardımcı Olur musunuz Bana.. Fikrinize çok ihtiyacım var

Zor durumlarının geçmesini bekliyordur belki?

Sizin olmayan bir iliski yasamissiniz. Sevgi bu demek değildir. Boyle biri sevilmez sizinki saplantı. Sizinle ilgilenmiyor ki anlattiklarinizdan sonra isin özü sizi sevmiyor valla beni sevmeyen biriyle degil ayni yolda yürümek ayni havayi dahi solumamaya calisanlardanim. Hayt-höyt ilişkilerden çok şey beklememek gerek. Sizi önemsemiyor, deger vermiyor, derdinizi paylaşmıyor, dertlerinizin uzerine dert oluyor... kimse bulunmaz hint kumasi degil. Kendinize ayip ediyorsunuz en buyuk yanlısı kendinize yapıyorsunuz. Siz nesiniz birinin hınç duvari mi? Küfür hakaret duvari mi onunla 1 saniye durmak kendinize yapacağınız en büyük saygısızlıktır. Evlilik mi yürütülür böyle birşeylerden yoksun insanlarla neyse ya

haklisiniz ne diyebilirim ki diyorum ya kendimde farkindayim her seyin kalbime soz gecirip gidebilsem keske.. tek istegim bir an once sogumak umarim sevgim buzla tasa donusur..

yok hayir aramizda birbirimize baglayacak bir sey yasanmadi emin olabilirsiniz sorun da o zaten beraber ayni evlerde bile cok az durduk diyebilirim ama sevdim iste 4 senedir beraberiz ama ben ondan oncesinde ona platonik asiktim belki de bu yuzden vazgecemiyorum.. ve yasadigim sorunlarda var tabi anlattığım gibi o yuzden de korkuyorum hayatım daha da mahvolursa diye.. ama eminim ayrıldıgımda belki de daha cok mutlu olucam. her seyin farkinda olmak daha cok acıtıyor canımı

Bu sevgi değil takıntı olmuş sende. Zamanla geçecekleri seni çok seven değer veren biri hayatına girdiğinde ben bunu nasıl çekmişim diyeceksin ,kendi değerini anlayacaksın,kendine kızacaksın. Önemli olan kaç yıl geçirdiğin değil o yıllarda neler yaşadığın. Öyle biriyle tanışırsın onunla yaşayamadığın 4 yılı sana bir ayda yaşatır. Sadece dua et bolbol . Ve hayatından tamamen bu bencil adamı sil,o seni çoktan silmiş.

ne guzel yazmissiniz.. umarim benimde hayatimda bana deger veren birileri cikar karsima. gerci erkeklerden bile o kadar sogudum ki kimseyi gormek bile gelmiyor icimden tekrar birini sevebilir miyim onu da bilmiyorum.. korkuyorum ben artik birine tekrar guvenebilir miyim kendimi acabilir miyim tekrsr bilmiyorum ve siz gibiyim aynı onun yuzunden belki de bu kadar icime kapanıgım kimseye anlatamıyorum derdimi sanki basını agrıtıyomusum insanlara fazlalık geliyomusum gibi hissediyorum.. benligimi o kadar ezdi ki beni bastı da bastı resmen hic boyle bi insan degildim. nasil asicam bu gunleri nasil yapicam ya da o benden sonra biriyle beraber olursa bunlari kaldirabilir miyim, korkuyorum..

evet sanirim oyle aliskanliklari silmek hayatima yeni bi aliskanliklar katmak beni korkutuyor kolay kolay hayatimda degisiklik yapabilen biri degilim her seyi herkesi cok kolay sahiplenirim en ufak kagit parcasini bile.. sonra da iste hayatim boyle bi anda alt ust olunca ben napicagimi bilemez hale geldim her sey degisti hayatimda bi anda. erkek arkadasim bile:) o yuzden bunca seyin arasinda onu da cikartabilir miyim cesaret edemiyorum sadece.. basarabilir miyim

Kendine güven,hayatımızda çok önemli biri ölüyor ona bile alışıyoruz.bu daha basit birşey ,senin için yok olacak zamanla göreceksin için soğuduğunda ben nasıl kendimi bu kdar değersiz görmüşüm diyeceksin yaşın daha küçük , yıllar sonra kendine çok kızacaksın.kurtulduğuna şükredeceksin.çok bunalsanda sakın iletişime geçme. At kurtul

Kendine neden bu zulmü yapıyosun? Neden? Zor zamanlar geçiriyomuşsun, sanıyo musun ki bu kişi senin için bir umut, omzunda ağlayabileceğin bir yoldaş? Tam tersi, tüm bu sorunların arasında bu şahıs seni daha da aşağıya çeker. İyi olma umudunu da alır, yapma etme.

İnsanlar bazen çok yalnız olduğunu hisseder, sığınacak bir liman arar, sen de o dönemi yaşıyosun belki, ama en büyük hatanı bu goygoycu şahıstan medet umarak yapıyosun. 4 yılıma nolcak diyosun. Evet 4 yılını harcaman yazık. Ama bari geleceğini harcama. Sana küfreden, saygı duymayan, kusura bakma ama kum torbam muamelesi yapan birine yapacağın tek şey ondan kurtulmandır.

Bir de en tehlikeli insan modeli karşısındakine hastasın sen, doktora görün, delisin deli muamelesi yapanlardır. Öyle ki bir süre sonra bu kafanda yer eder, gerçekten böyle olduğuna inanırsın. Bu psikolojik şiddettir. Asıl kişiyi deli eden bu tiplerdir. Kaç kurtul. Medet umma. Ondan sana fayda değil, zarar gelir.

kesinlikle ayrılmam gerekiyor biliyorum.. tesekkür ederim okudugunuz icin. sizler boyle diyince daha da iyi anlıyorum ben cok sevmisim malesef en buyuk aptallıgım bu oldu onsuz yapamazmısım sanki her seyim oymus gibi dusundum hep hic boyle biri degildi hayallerimdeki dogru insan diyordum ama nolduysa oldu iste degisti ve en kotusu ben kendimi sucluyorum onun yuzunden.. onu bu hale ben mi getirdim acaba diyorum ama siz soyleyin karsindaki seni ne hale getirirse getirsin bu denli ona hakaretler eder misin.. onu boylesine kirar misin.. kendimi suclamali miyim yoksa gercekten restimi cekmeli miyim bilmiyorum..

Kendini suçlama. Asla. Okula gitti stadyuma girdi vs insanın huyu suyu böyle değişmez. İçindekileri gün yüzüne çıkarır sadece. Kendine bir iyilik yap ve koşarak uzaklaş. kendini suçlamaktan vazgeç. Kendine değer ver ki başkaları da değer versin.

evet.. icinde varmis demekki ya da ben gorememisim gormek istememisim.. o gostermedi belki de bu yuzunu bana. haklisiniz karakteri bozukmus iste ne diyebilirim ki uzuluyorum, cok..

Evlenme de ne yaparsan yap. O çocukla evlenmediğin sürece hayatını karartmazsın. Sana ayrıl demeyeceğim çünkü herkes kendi içsel zamanında harekete geçer belli ki o an henüz gelmemiş. Radarını açık tut, hoşuna giden biri olursa tanıma fırsatı ver. Erkek arkadaşından da ilk fırsatta ayrıl. Eleştirenler olabilir yazdıklarımı ama çıkarlarını koru, menfaatlerine uygun yaşa yoksa ezilirsin.

Küfürbaz, kaba, eleştiren, hoşgörüsüz bir insanı daha ne kadar hayatına yük etmeyi düşünüyorsun ki? Gerektiğinde sevgiyle destek vermeyen, sendelediğinde destek olmayan, üstelik asabi tavırlarla yargılayan insandan bırak sevgili olmayı, ne arkadaş olur ne de yoldaş. En güzel çağlarını bu kişiyle heba etmekten hemen vazgeçip yoluna güzel insanlarla devam etmelisin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…