lütfen yardımcı olur musunuz?

çok sağ olun hoş görü ve yapıcılığını için 🥺 nasıl fark etmişler aylar sonra acaba çünkü idrar testlerim negatif benim ama aylarca idrarına yansımayanlar da olabiliyormuş. karınları büyüyünce mi anlamışlar acaba
usg de gorunur:) ama 250 kılo falansan belkı yaglardan gorunmese desek:) ama emınım degılsındır :) dolaysıyla hamıle olamdıgına bı ınan artık :) hangı cagda yasıyoruz yahu :KK70: dag koyunde mısın? test yok dr yok karnı sısınce kocaman olunca cocuk da ıcerde takla atınca aaa hamıleyım dıyesın :KK70: rahatla be artık. degılsın hamıle degılsın net:)

usg de gorunur:) ama 250 kılo falansan belkı yaglardan gorunmese desek:) ama emınım degılsındır :) dolaysıyla hamıle olamdıgına bı ınan artık :) hangı cagda yasıyoruz yahu :KK70: dag koyunde mısın? test yok dr yok karnı sısınce kocaman olunca cocuk da ıcerde takla atınca aaa hamıleyım dıyesın :KK70: rahatla be artık. degılsın hamıle degılsın net:)
inanın halime ben de gülüyorum hele sizden dinleyince ama özelden o kadar çok yazıyorlar ki benim hiçbir hamileliğim idrarımda çıkmadı ya da tortulu bir şekilde regl görmeye devam ettim gibi şeyler o yüzden bir ihtimal olarak düşünmeden edemiyorum 🥺 idrar testi yapıyorum kan da yaptırabilirim ama ilçedeki hastanede de sağlık ocağında da herkes tanıdığımız. merkezdeki hastaneye de gidemiyorum uzak kaldığı için ailemle gidebiliyorum sadece. yoksa bin kere giderdim şimdiye kadar. zaten çoğu belirtiyi ara ara yaşıyorum ama karnımdaki sertlik 5 aydır var. 5 ayda karnım burnuma gelmiş olurdum herhalde. bende küçük bir çıkıntı var sadece

çok sağ olun hoş görü ve yapıcılığını için 🥺 nasıl fark etmişler aylar sonra acaba çünkü idrar testlerim negatif benim ama aylarca idrarına yansımayanlar da olabiliyormuş. karınları büyüyünce mi anlamışlar acaba
Evet en sonunda ne idrarda ne kanda çıkmış, ultrasondan görülmüş. Dediğim gibi en kısa zamanda baktırın içiniz rahat etsin

Herkese merhaba.. Ben yaptığım şeylerden dolayı pişmanım yeterince lütfen anlattıklarımdan sonra yargılamak yerine deneyimli olanlarınız dönüş yapabilirse çok sevinirim. Benim gibi bu durum içinde olanların zaten alt üst olmuş psikolojisi kendisine hayatı zehir etmesine yetiyor, insafla yaklaşmanıza ihtiyacımız var. Evet konuya geçeyim. Yaklaşık 2-3 aydır hiçbir ilişkim olmadı fakat 5 aydır karnımda geçmeyen bir sertlik var bununla birlikte son 10 gündür sabah bulantıları, ağır iştahsızlık, kilo kaybı, kabızlık, karında bağırsak hareketi gibi hareketler, göz kararması, karın krampları yaşıyorum. Aynılarını 5 ay önce de yaşamıştım fakat bu 5 ay içerisinde 4 kere regl oldum ilaç ile. İlişkim olmadığı zamanlar da kendi kendisine regl olabilen birisi değildim o yüzden hep ilaç ile regl oluyorum. Ve bu 5 ay içerisinde defalarca evde idrar testi yaptım hepsi de negatif çıktı. En son 2 hafta önce yaptım o da negatifti. İlişkim sürecinde de aktif bir birliktelik yaşadım ama hepsinde de kondom ile korunduk. Yalnızca birkaç sefer ilk yakınlaşmalarda erkek arkadaşım korunmasız başlattı ilişkiyi ama ilerletmeden kondomumuzu taktık hepsinde de. Sorum da şudur aranızda hamile olup regl söktüren bir ilaç ile regl gören oldu mu hiç? Ya da en az 3 ay geçmiş olmasına rağmen idrara yansımayacak insan var mıdır? Çünkü çok okudum regl görmeye devam ettiği halde hamile kalan insanların olabileceğini ya da bazı insanların ne kadar süre geçerse geçsin gebeliğinin idrara yansımadığını. 10 gündür karın şişliğimde artış, sabah bulantıları ve ağır kabızlık aynı zamanda da karnımda hareketlilik yaşadığım için çok geç kalmış olmaktan ve gebeliğin ilerlemiş olmasından çok korkuyorum. Hastaneden de randevu alamıyorum şehir dışına gitme ihtimalim de yok. Çok uzun oldu kusura bakmayın ama kendimi çok çaresiz hissediyorum. Erkek arkadaşımla da ayrı olduğumuz için kimseyle paylaşmıyorum. Bunların hepsi psikolojik olabilir mi?
Geç kalmamış olsan ne olacak? Aldırıp Allah'ın verdiği cana mı kıyacaksın?

X