Lütfen zile basmayınız,tıklamanız yeterli!

Maşallah evin çok güzelmiş sihirim...:nazar:gözü yormuyor...tertipli, düzenli...alkisalkisalkishele Mira'nın odasına bayıldım...cıvıl cıvıl...rengarenk....tam çocuk odası:icecream:..dubleks evleri severim ben de...güle güle oturun inşallah eşinle, kzınla...:Saruboceq:bir gün nasip olursa kahve içmek isterim salonunda...:kahve:

Sihircim mutfağın da çok hoş.Bigün geleyim de bana mamalar hazırla ordacokacimcoook

Ağız tadıyla oturun canım :nazar:
amin canım allah razı olsun!

Maşallah evin çok güzelmiş sihirim...:nazar:gözü yormuyor...tertipli, düzenli...alkisalkisalkishele Mira'nın odasına bayıldım...cıvıl cıvıl...rengarenk....tam çocuk odası:icecream:..dubleks evleri severim ben de...güle güle oturun inşallah eşinle, kzınla...:Saruboceq:bir gün nasip olursa kahve içmek isterim salonunda...:kahve:
ablam beğendiğine sevindim saol ablam..nerede istersen orda içeriz kahvemizi sen yeter ki rahat et ablacım...

Sihircim mutfağın da çok hoş.Bigün geleyim de bana mamalar hazırla ordacokacimcoook
gel ne mamalr yer içeriz şekerim ..evimi şenlendir huzurunla güzelliğinle sen btnm!

çok güzelmiş evin bigün kk olarak toplaşıp gelelim sana.
güle güle oturun sağlıkla mutlulukla....

amin canım allah razı olsun!

ablam beğendiğine sevindim saol ablam..nerede istersen orda içeriz kahvemizi sen yeter ki rahat et ablacım...

gel ne mamalr yer içeriz şekerim ..evimi şenlendir huzurunla güzelliğinle sen btnm!

kıssss bulduk gene birbirimizi yaaaaa.valla toplaşın gelin canım ne iyi olur demi..hatta güne başalyalım olmaz mı kızlar!

Yuvanızda ağzınızın tadı hiç bir zaman bozulmasın inşallah.
Fotojenik prensesimizinde her daim yüzü güler inşallaha.s.

evin çok güzel cnm ama en güzeli miranın odası
ben yakında gelcem zati davetini unutmadım
mira bugün okulada başladı hadi hayırlısı olsun
ağzınızın tadı hiç bozulmasın
sağlıkla huzur ve mtlulukla yaşayın bu güzel evinizde opuyorumnanaktan

evin çok güzel cnm ama en güzeli miranın odası
ben yakında gelcem zati davetini unutmadım
mira bugün okulada başladı hadi hayırlısı olsun
ağzınızın tadı hiç bozulmasın
sağlıkla huzur ve mtlulukla yaşayın bu güzel evinizde opuyorumnanaktan
inşallah canım beklerim...okulumuz bugün başladı nihayet dediğim gibi heyecandan uyuyamadık maalesef..bakalım bugün yetmedi okul yarın yeteck mi 2 saat teyzesi...sağlık mutluk hzuru hepimizin olsun inşallah canım!

slm cnm.fotolar kötü çıkmış yaaaa.laptoplamı çektin acaba?evin güzelmiş güle güle otur.

canım evin çok güzel .canım güle güle oturun .allah ağzınızın tadını,yuvanızın dirliğini düzenini hiç bozmasın inşallah

sihirim güle güle otur çok güzel evin ama resimler azcık daha parlak olsaydı...bulanık çıkmışşş

ben en cok merdıvenlere ve suslenmıs fotolara bayıldım..

nerde oturuyorsun canım ..çok bengendım evını..

sihirim canim cok güzel cok sIcak bir yuvan var tatlis kizinda ayri cok güzellik katmis resimlere
cok begendim canim rabbim ailecek mutluluklarla saglikla huzurla oturmak nasip etsin insallah
huzurunuz mutlulugunuz hic bozulmasin cok güzellllllllllllllllllopuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

Cok güzel bir evin var canim, özellikle siyah-kirmizi olan odayi cok begendim kaydirigubbakcemile2

Minik prenses'e de masallah, cok tatli zemuszemus

Huzurla yasayin insallah opuyorumnanaktan

Daha önce kendi diktiğin perdeleri görmüştüm, becerikli hatunsun maşallah :nazar:
Evinde güzelmiş, ama kızın daha güzel sağlıkla, huzurla ve mutlulukla oturun inşallah,
Keşke resimlerin biraz daha net olsaydı.

hepinize çok teşekkür ederim aynı dilekleri bende size deilerim allah razı olsun dualarınız için.hepimiz aslında hem fikiriz şu fotoların bulanıklığı konusunda cepten çektim makinemin pilleri şarj olmuyor denedim ama 2 fotoda pil bitiyore ardından 24 saatşarj olsada sonuç aynı aklıma yeretmişken beklemyeyim dedim ama kusuruma bakmayın gözlerinizi yorum galiba

X