Lütfen zile basmayınız,tıklamanız yeterli!

ben bu odyı kırmızı perdeleri biliyorum senin tasarımınındı sanırım çok da beğenmiştim..
bu arada kızının halısı kızımın halısının aynısı niyeyse heyecan yaptım...hahaha güle güle otur cnm çok şık ve sıcak bi evin var ...

allah agız tadıyla br ömür oturtmak nasip etsin ..kızın çok şeker ..

içten merdivenlere evlere bitiyorum yaa..arkadaşım da apartman da ama onun da öyle.. güle güle oturun canım

rabbim sağlıklı,mutlu,huzurlu,sevdiklerinle beraber güzel günler geçirmeyi nasip etsin

Sihirim canımm evin çok güzel Rabbim huzurla oturmak nasip etsin inşaallah...
Kızının odasıda çok güzel kendisi gibi maaşaallah....:nazar:
ıstanbulda olsaydın bir kahveni içmeye gelirdim :kahve:ama gönüller bir olsun bebemm opuyorumnanaktan

içten merdivenlere evlere bitiyorum yaa..arkadaşım da apartman da ama onun da öyle.. güle güle oturun canım

rabbim sağlıklı,mutlu,huzurlu,sevdiklerinle beraber güzel günler geçirmeyi nasip etsin

Evin cok güzel.Hele kizinin odasi cok hos.Güle güle oturun.

teşekkür ederim hepinize daha iyi ve güzelleri sizin olsun inşallah!

Sihirim canımm evin çok güzel Rabbim huzurla oturmak nasip etsin inşaallah...
Kızının odasıda çok güzel kendisi gibi maaşaallah....:nazar:
İstanbulda olsaydın bir kahveni içmeye gelirdim :kahve:ama gönüller bir olsun bebemm opuyorumnanaktan
teşekkür ederim seni çok öperim halam bu gzüel mübarek günde ....allahım tüm evsizlere ev nasip etsin inşallah...
aslında birilerinin gösterecek evi değil eşyası bile yok allahım tüm evsizlere ev nasipe yle allahım bizlerede kanaat etmeyi öğret yarabbim!

Evinizde ailenizle huzurlu mutlu bir ömür geçirmeniz dilegiyle herşey güzel :nazar:

:kahve: şık olmuş cnm güle güle otur
bir kahve bilem ikram etmedin
sana güle güle oturuna ğelmişdik :kahve:

hepinize teşekkür ederim bilmukabile derim...
kahvem çok daha yeni komşumla içtim siz nerdeydiniz hem ben size ne dedim kapıyı çalmayınız dedim benim hepinize hep kapım açık yeter ki siz gelmek isteyin kahvenin lafı mı olur üstüne kırk yıl hatırı olur başım üstüne buyrun evime gelin ama kapıyı çalmadan hemen içeri girin ..buyrun bekliyorum....:kahve:

Ayy oturma odana byıldım kırmızı sıyah super duruyo yaa :)

cok güzel cnm cok beğendım resımler bıraz bulanık ama olsun
masallah o kızımıza:nazar:
mutluluklar oturun ınş cok kullanıslı cok hoş bı ev

teşşekür ederim hepinize güzel bakan gözlerinize sağlık! resimler flu ama düzelticem yakında inşallah! azıcık daha belleyelim kızımın okulu var diye yoğunlaşamıyorum şimdilik!

cok guzel canim gule gule otur
epy bi dolandimda geldim
miranin odasi en guzeli tabi ki de

ben evine gelip kahve içmeliyim. canım allah gönül huzuruyla oturmayı nasip etsin. mutfağın çok hoş. özellikle orada kahvemi istiyorum.opuyorumnanaktankaydirigubbakcemile5

X