Lütfen zile basmayınız,tıklamanız yeterli!

miralife

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2008
3.670
20
evime hoş geldiniz! buyrun içeri....
img0127aw.jpg
img0108av.jpg
holümüz....
img0105aa.jpg
img0019am.jpg

Son düzenleme:

burfe

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2008
1.687
0
36
cnm benim evin çok güzel çok beğendim..rabbim sağlıklı,mutlu,huzurlu,sevdiklerinle beraber güzel günler geçirmeyi nasip etsin inşş..evin büyük galiba öle geldi bana ben çok beğendim güle güle otur bitanemopuyorumnanaktan

yabangxuxlxuxm

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2008
9.740
23
38
süper ya misler gibide hemde.güle güle oturun işallah..

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2887 gün geçti.

firstday

Canlarım ve ben
Kayıtlı Üye
12 Mart 2008
2.153
10
canım çok güzelmiş evin..sağlıkla huzurla oturun..
oturma odandaki kırmız perdeyi kendin yapmıştın sanırım..yanlış mı hatırlıyorummmCADIARZU

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1971 gün geçti.

miralife

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2008
3.670
20
cnm benim evin çok güzel çok beğendim..rabbim sağlıklı,mutlu,huzurlu,sevdiklerinle beraber güzel günler geçirmeyi nasip etsin inşş..evin büyük galiba öle geldi bana ben çok beğendim güle güle otur bitanemopuyorumnanaktan

canım arkadaşım bitanem benim keşke aynı şehirde olupta görebilseydin evimi...inşallah bir gün olacak kavuşmamaız!

miralife

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2008
3.670
20
canım çok güzelmiş evin..sağlıkla huzurla oturun..
oturma odandaki kırmız perdeyi kendin yapmıştın sanırım..yanlış mı hatırlıyorummmCADIARZU
evet canım ben yapmıştım aslında o resim ekleyeyim dedim ama sonra vazgeçtim ..o eski evimdeki ölçülerde dikili olan hali daha bi güzel aslında bu evde biraz kornişllerim kısa tutulunca böyle oldu....maalesef ama hatırlamana çok sevindim canım ya allah herşeyi gönlüne göre versin inşallah huzurla mutlulukla kal!

E

EU2

Ziyaretçi
Sihircim maşallah evin çok güzel...Allah ağız tadıyla oturmak nasip etsin...

Prensesin odası da harika...Mutfağın resmi yok sanırım:)

derdilay

A Ş K
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2008
134
0
42
:nazar:şekerim evin cok güzel gercektede görüyorum zaten her zaman güle güle otur canım ....mutlu yuvanda:nazar:a.s.