maaşı eşinden,nişanlısından ya da sevgilisinden yüksek olan var mı ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
bence bunu ülkemizde çoğunluk kadınlar dert ediyor çevremde gördüğüm öyle kendi açımdan da denk olması en güzeli diye düşünüyorum

Şu an sorun olmaması ileride sorun olmayacağı anlamına gelmiyor ki. Eğitim farkı sadece maaş farkı demek değil, hayata bakış açınız bile farklı olacaktır.
kendi kızları ya da kızkardeşleri bu tür bir evlilik istese kıyameti koparır çoğu üye bundan eminim ama ispatlayamam ama konu sahibine olur neden olmasın diyorlar. :KK53:

herkese merhaba. Başlıkta da gördüğünüz gibi maaşı evleneceği ya da evlendiği kişiden yüksek olan var mı ? Ben memurum sevdiğim kişi asgari ücretle çalışıyor. Evlenmek istiyoruz ama geçmişte yaşadığımız bazı sıkıntılardan dolayı bir de bu maaş olayından dolayı ailem izin vermiyor. Ailemi de ikna edemiyorum. Aslında geçinilir ikimiz de çalışıyoruz. Baya sorun yaşıyorum ailemle dengin olsun diyorlar. Sizce haklılar mı ? sevgilimi asla bırakmak istemiyorum. Ama bazen de ailem haklı mı diye merak ediyorum. Bu duurmda olan var mı ? Hiç sorun yaşıyor musunuz ?
Ben nişanlımdan yüksek maaş alıyorum dert edilecek bir şey tabi ki değil. Nasılsa evlenince bizim için kullanılacak. Hatta esprisini yapıyorum reis benim diye :))

kendi kızları ya da kızkardeşleri bu tür bir evlilik istese kıyameti koparır çoğu üye bundan eminim ama ispatlayamam ama konu sahibine olur neden olmasın diyorlar. :KK53:
Yüzde bir milyon aynı fikirdeyim 🤭 Bahsedilen mutlu evlilik ihtimali pembiş bir hayal olabilir ancak... Biz sorun yaşamıyoruz diyenleri de ayrıca inandırıcı bulmuyorum. Hiç mi birbirinize bir şeyler katma, birbirinizden bir şeyler öğrenme ihtiyacı duymuyorsunuz yahu?

Yüzde bir milyon aynı fikirdeyim 🤭 Bahsedilen mutlu evlilik ihtimali pembiş bir hayal olabilir ancak... Biz sorun yaşamıyoruz diyenleri de ayrıca inandırıcı bulmuyorum. Hiç mi birbirinize bişey katma, birbirinizden bir şeyler öğrenme ihtiyacı duymuyorsunuz yahu?
evet bence de .mesela sanal da k.k da bile kafa dengi eğitimimize yaşam tarzımıza az çok yakın üyelerle samimiyet kurmuyormuyuz değil mi?

evet bence de .mesela sanal da k.k da bile kafa dengi eğitimimize yaşam tarzımıza az çok yakın üyelerle samimiyet kurmuyormuyuz değil mi?
Kesinlikle öyle ☺️ belli başlı üyeler ile sohbet etmekten, özellikle bazı üyelerin yorumlarını okumaktan daha fazla keyif alıyorum.

Bu konuda ise beynim error veriyor...

Ben kısaca zeki, tuttuğunu koparan, benden kat kat bilgili adam seviyorum arkadaş 🤭 birde boylu poslu seviyorum tabii :KK53::KK53::KK53: öbür türlüsü beni mutlu etmiyor, tercih meselesi...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X