Maddi değeri olan çoğu şeyi kaybetmek,hepsi mi şans nedir bu işin aslı ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Cık, malınıza iyi sahip çıkmıyorsunuz ondan.

Takıda altın olsun olmasın tek kuralım var, her takıyı kullandıktan sonra sabit yerine koymak böylece nerde olduğunu her zaman bilmek. Altın/değerli takıları kasa almadan önce rafta berabarce koyuyordum zaten kutulu oluyorlar hangi kutu hangisi biliyorsun. Bir de takılarınızı dışarda asla çıkarmayın, düşebilir kaybolabilir bunu çıkarcam diyorsanız da takmayın.

Savruksunuz cok net.Baska bir sebep aramayin.
Annem bana oyle der savruk diye:) Bende cogu zaman boyleyim.Daha bugun portmantonun en ucra kösesinde ustunde en az 4 -5tane charm olan pandora bilekligimi buldum.Bulana kadar da ki ne zamandir orda onu bile hatirlamiyorum aman benim bi bilekligim vardi nerdeydi bile demedim.Tektas yuzugum oglumun yer yataginin altindan cikti.Alip guvenli bi yere kaldirmak yerine ayakkabiligin cekmecesine koydum.Oglanlara gelen dogum altinlarini sakliyorum mesela.Millet gramina kadar sayar kac tane oldugunu.Benim en son baska cantalarimin icinden cikti bir-iki tanesi ve toplam kac tane var bilmiyorum.Yetistirilme diyecegim annem okadar duzenli ,tertipli biri ki o da degil.Yapicak bisey yok yani😄

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X