maison'un başarı öyküsü...

maison

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2008
91
0
SABAH
08:00 08:30 - sınırsız domates salatalık 2 kibrit kutusu kadar beyaz peynir(yada bir haşlanmış yumurta) 5 adet zeytin 1 dilim kepek ekmeği (uno lıght)

10:00- bir porsiyon meyve

12:00 13:00- 6 kaşık sebze yemeği, yoğurt veya corba salata

15:00- bir porsiyon meyve

16:00- bir porsiyon meyve

19:00- iki köfte büyüklüğünce ızgara et yada sebze yemeği bol salata

ve yatana kadar bir porsiyon meyve ve bir bardak süt hakkınız var.(bu meyve ve sütü meyveli bir kase dondurmaylada değişebilrisniz:)

Arkadaşlar bu diyeti uygulayarak 6 kilo verdim,çok güzel bir diyet,günde 2 kez 1 fincan yeşil çay içtim,karnım çok açıktığında şekersiz ve sütsüz sade nescafe içtim müthiş iştah kesiyor,hiçbirşey yemek istemiyorsunuz,bu diyeti ben KK'den aldım uyguladım gerçekten çok sağlıklı bir diyet,içinde herşey var,ben spor yapmadım ama çok hareketli bir hayatım var,spor yapıldığında dahada etkili olabilir
Sağlıklı bir şekilde kilo vermek isteyenlere bu diyeti öneriyorum....

Tebrık ederım, bende dıyete baŞlayı 1 ay oldu 5 kılo verdım
nerdeyse senın yÖntemınle aynı

bende çok tebrik ediyorum sizi kızlar çok güzel bir uygulama da benim tek sorunum meyve yiyemiyorum işte meyve yiyebilsem çok kolay kilo verilebilir sanıyorum

ayyy ne güzel ben hiç diyet yapmadım sadece yediklerime dikkat ettim 8 kilo verdim tabi bunu vermek baya bi uzun oldu ama bunu kesin deniycem tabiki ancak pazartesi baslaybilirim:)

Tebrıkler cnm. Ben de yaklasık 2 ayda 79 dan 68 e dustumm.. Ama su aralar dıkkat etmez oldum bu tarz beslenme gercekten cok ıse yarıor...:)

Pazartesi günü diyetimde 1 ayımı tamamlıyacağım,ben 68 kioydum şuan 62 kiloyum:lepi: aslında şuan zayıf görünüyorum ama acaba 59 falan olsammı diyorum çünkü evlenmeden önce 59 kiloydum ve kilo aldıktan sonra 59 bir daha hiç görmedim,sizlerde baslayın sizlerle birlikte bi gayret bende devam edeyim,gerçi eşim beni görünce o da basladı ve çevremde beni görüp başlayan okadar çok arkadaşım varki,inanın deli gibi diyetimi istiyorlar,laf aramızda kıskanıp çok zayıflamışsın diyemiyenlerde varlülülülülülü yani onlara inat ha gayret diyorum....:dance:

kesınlıkle cnm çok kıskanan oluo onların ınadına devam edelım de dıyene bak daha bugun dıyet falan kalmadıı :KK43: yha tabı eskı yedıklerımın yanında hıc ama yıne de saglıklı deıl bugunku yedıklerım asıırıya kactım:KK43:

bende geçen yıl 80 kilodan 66 ya düştüm ve inanılmaz sağlık sorunları yaşamıştım ama hatalı diyetti benimkisi..ama 1 yılda verdiğim kiloların hepsini aldım hatta 81 kiloyum ve çok üzgünüm..nasıl tekrardan zayıflıcam kansızlık sorunumda var korkmuyor değilim,bu kiloyuda kan iğnelerinden dolayı aldım nasıl zayıflıcam ben 75 kilo olsam zaten boyum 1.75 orantılı yani dışardan kilolu gözükmüyorum ama 6 kilo nasıl kanımı düşürmeden vericem ben...:çok üzgünüm: bu arada konu sahibi arkadaşım tebrik ederim kilonuzu inşallah korursunuz..bana öneriniz var mı?

Tebrik ediyorum sizi, ne guzel vermissiniz.Peki sebze yemeklerini az yagli mi tukettiniz yoksa hic yag koymadan mi pisirdiniz?
sevgiler

bende geçen yıl 80 kilodan 66 ya düştüm ve inanılmaz sağlık sorunları yaşamıştım ama hatalı diyetti benimkisi..ama 1 yılda verdiğim kiloların hepsini aldım hatta 81 kiloyum ve çok üzgünüm..nasıl tekrardan zayıflıcam kansızlık sorunumda var korkmuyor değilim,bu kiloyuda kan iğnelerinden dolayı aldım nasıl zayıflıcam ben 75 kilo olsam zaten boyum 1.75 orantılı yani dışardan kilolu gözükmüyorum ama 6 kilo nasıl kanımı düşürmeden vericem ben...:çok üzgünüm: bu arada konu sahibi arkadaşım tebrik ederim kilonuzu inşallah korursunuz..bana öneriniz var mı?

canım teşekkür ederim dediğim gibi ben iştahımı nescafe ile kontrol ettim,onu içince hiçbirşey yemek istemiyordum,dışarı çıktığımızda hemen bir kahve sade ve şekersiz günü kurtarıyordum,birde yeşil cay müthiş ödem attırdı

ama bende kiloları geri alırım diye çok korkuyorum

sana ha gayret diyorumbayağı vermişsin,bence yine yaparsın,cevaplarınıbekliyorum canım

Tebrik ediyorum sizi, ne guzel vermissiniz.Peki sebze yemeklerini az yagli mi tukettiniz yoksa hic yag koymadan mi pisirdiniz?
sevgiler

Teşekkür ederim canım,soğanı kavururken çok az yağ koyuyrdum çooooookaz tencereyi kısığa alıyodum kapağını kapatıpbuharla yumuşuyordu soğan,sonra sebzeyi at pişsin

SABAH
08:00 08:30 - sınırsız domates salatalık 2 kibrit kutusu kadar beyaz peynir(yada bir haşlanmış yumurta) 5 adet zeytin 1 dilim kepek ekmeği (uno lıght)

10:00- bir porsiyon meyve

12:00 13:00- 6 kaşık sebze yemeği, yoğurt veya corba salata

15:00- bir porsiyon meyve

16:00- bir porsiyon meyve

19:00- iki köfte büyüklüğünce ızgara et yada sebze yemeği bol salata

ve yatana kadar bir porsiyon meyve ve bir bardak süt hakkınız var.(bu meyve ve sütü meyveli bir kase dondurmaylada değişebilrisniz:)

Arkadaşlar bu diyeti uygulayarak 6 kilo verdim,çok güzel bir diyet,günde 2 kez 1 fincan yeşil çay içtim,karnım çok açıktığında şekersiz ve sütsüz sade nescafe içtim müthiş iştah kesiyor,hiçbirşey yemek istemiyorsunuz,bu diyeti ben KK'den aldım uyguladım gerçekten çok sağlıklı bir diyet,içinde herşey var,ben spor yapmadım ama çok hareketli bir hayatım var,spor yapıldığında dahada etkili olabilir
Sağlıklı bir şekilde kilo vermek isteyenlere bu diyeti öneriyorum....

Tebrik ederim sizi ne güzel darısı başımıza.Pazartesi günü sizin diyete ben de başyerimsenibenlıcam bakalım ne kadar farkedecek bende ne de olsa bünyeden bünyeye fark var

Tebrık ederım arkadaşım.Bende şu an diyetteyim 1 ayda 3 kilo verdim aşağı yukarı aynı diyet ama benim bağırsaklarım çok tembel ne yapsam olmuyor benim gibi olan var mı ve nasıl çare buldunuz SEVGİLERa.s.

Foto koyarım problem değil ama öncesinde sadece bedenimin yeralmadığı fotolarım var malum istemiyo insan kiloları varken

dogru canım kiloluyken insan istemiyor

çok iyii 6 kiol benimde 3 kilom var buna benzer şeyler deniyorum bide herğün 50 dak yürürürmma.s.

X