maison'un başarı öyküsü...

kızlar ben 10 gundur kendimden gectim resmen koyverdim kendimi yaaa ve gercekten yazmaya da yuzum yok :KK43: sabah tartıldım 57 cıktım ki ne guzel 55 in altına dusmustum umarım bu sisliktir dicem, ama kendim bile bunu isterken inandıramıyorum. Cunku cok bariz kilo hepsi :KK43: o kadar yemenin sonucu bu olur, ne diyet kaldı ne bi sey salak sacma yemeye basladım ozellikle de aksamları. Motive olmak istiyorum tekrardan once ne kadar mutluydum, hafiftim. Şimdi o kadar hantal hissediyorum ki :KK43:

kızlar ben 10 gundur kendimden gectim resmen koyverdim kendimi yaaa ve gercekten yazmaya da yuzum yok :KK43: sabah tartıldım 57 cıktım ki ne guzel 55 in altına dusmustum umarım bu sisliktir dicem, ama kendim bile bunu isterken inandıramıyorum. Cunku cok bariz kilo hepsi :KK43: o kadar yemenin sonucu bu olur, ne diyet kaldı ne bi sey salak sacma yemeye basladım ozellikle de aksamları. Motive olmak istiyorum tekrardan once ne kadar mutluydum, hafiftim. Şimdi o kadar hantal hissediyorum ki :KK43:

Canım al benden de okadar.Saldım çayıra mevlam kayıra modundayım.Dikkat etmiyorum yediklerime ve 62.5 kiloyum biara 61 e düşmüştüm.60 kilonun altına inemeyince demoralize oldum.Evde eşimin de boğazı durmayınca ben de ona eşlik ediyorum.Offff bu kilolar yapıltı resmensenağlama

oooooooooooooooooo herkes kapıp koyvermiş bakıyorumda
hemen olaya müdahale gerek ben buna talibim :lepi:
değerli arkadaşlarım
sayın diyet kardeşliği içinde bulunduğumuz güzel insanlar topluluğu
bakınız :)
şöyle düşünün en azından ben böyle yapıyorum kendime
' şimdiye kadar yedin de ne oldu hııı sorarım sana sonuç sadece mutsuzluk aynaya bakında kendinden iğrenme durumu ve bir türlü zayıflayamamanın verdiği sıkıntı' dimi ? evet.
eeeeeee o zamn neden bu bize hiç faydası olmayan biskivü çikolata kola abur cubur her neyse işte bizi kilolu yapan neden bunlara karşı gelemeyelimki onlarmı çok cazip yoksa bizmi çok azimliyiz :eek:lmaz:
o pis şeyleri hep daha çok üzülmemize neden olan bu şeyleri vücudumuza sokmayalım arkadaşlar.baktık çok çekici geliyo ondan 1 ısırık alıp gerisini brakmanın keyfini yaşayalım ve kendimizle gurur duyalım derim ben.
geçen gün ne yaptım.arkadaş türk kahvesinin yanında çikolata ikram etti.1 ısırık aldım ve attım çöpe :dance: napimmm elimde dursa hepsni yiyecektim.ben o kalorileri yakmak için ne terler döküyorum bunu düşündüm.
bu süreci atlatabiliriz buna inanalım ben çok inanıyorum hepimiz en fazla 3-5 y sonra bu kilolardan kurtulmuş olacağız.sonrasını hayal edin bakalım zayıf olunca ne kadar değişeceğimiz ve herşeyin ne kadar yakışacağı.şurası bir gerçekki kilolu insan yaşından 5 yaş büyük görünüyor.zayıfladıkça güzelleşeceğiz.hadi bakalım hadi hadi caymak yok yola devam alkisalkisalkis
şimdiiiiiiiiiiiiiiiii gaza gelmeyen varmı el kaldırsın?
çabuk tahtaya tek ayak üstüne naniknanik

Merhaba bayanlar,
Beril78 kesinlikle haklısın, "şimdiye kadar yedin de ne oldu" sorusuna cevap olarak kocaman bir gobek ve kalca, her sabah ne giye-bi-li-rim sendromları beni bırakmadı diyebilirim.

Dün aklımı basımı topladıgımı zannediyordum ama toplayamamısım. Bugun biraz kendime geldim ama. Daha dikkatli davrandım ve şu an başta saglıgım icin kararlarımın arkasında durmam gerektigini anladım. Hatta bugun de bi arkadas dedi selma sen zayıfladın dimi, ben utana sikila zayıflamıstım ama yine aldım :KK43: diyebildim. Ama bunlar henuz yerlesmediginden bi hafta icinde atabilecegimi ümit ediyorum.
Bugun biraz daha topladım ama yine de gerektigi gibi yemedim.

sabah: 1 simit + yesil cay
ara : 1 kucuk bardak sicak cikolata
ogle: 1 kase yayla corbasi, patlıcanlı kofte(2 kucuk kofte) + yogurt + 2 kasik taze semizotu + 1 catal kadar kazan dibi
ara : yesil cay
aksam : 1 kase yogurt biber de koydum.
9:00 yesil cay

Devam, bırakmak yok arkadaslar, silkelenelim ve kendimize gelelim. O kadar da zor degil yavas yavas, ama saglıklı zayıfladım. Sonra da alısverise cıkalım, o kadar cok sey yakıssın ki paramız yetmedi diye uzulelim :KK66:

Arkdaşlar 3 aydır buraya girmiyorum.Ve bu 3 ayda 3 kilo daha aldım 65 oldum:KK59:Moralim bozuldu yarın bu diyeti uygulamaya başlıcam yine.Ne güzel bir haftada 2-3 kilo vermiştim bu diyetle.Bugün alışverişini yaptım.Kışın ortasında domates salatalık yemek ne kadar sağlıklıdır bilemicem ama yapacak bişey yok.Bana katılmak isteyen arkadaş varsa memnuniyetle beklerim

Bugün 2. günüm diyette.1.100 kg verdim.Tabi ödem atıyorumdur ama olsun tartıda bunu bile görmek güzel.Bu diyeti paylaşan arkadaşa teşekkür ediyorum hem sağlıklı hem ne zaman sıkışsam kilo verdiriyor hem pek fazla açlık hissetmiyor insan.

kızlar sıkmayın canınızı nolur.ben de öyle koyveriyodum kendimi son 4 gündür azimle ilerliyorum hedefe 2 kilo gitti bile :KK52: sadırım su atıyorum ama olsun moralim ve azmim yerinde şimdilik gündüz elma yeşilçay ıhlamur la felan geçiştiriyorum akşam olan yemeklerden yiyorum 5/6 bilemedin 10 kaşık :KK52: sabah kahvaltıda da taze sıkılmış portakal suyu mutlaka içiyorum :KK53::KK9::KK9::KK9::KK66:

Haftasonu biraz abarttım ben.Diyette bu 2. haftam ama haftasonu sütlü tatlı ve bir tabak patates kızarması yedim.Buna rağmen tartıya yansımamış çok mutluyum.Bir haftada 1.5 kilo verdim.Bu hafta yediklerime daha çok dikkat etcem tabi.En büyük sorunum erken kalkamamak benim. 08:30 da kahvaltı yapamıyorum öğlen 12 yi buluyor kahvaltım.Ama akşam 7 den sonra meyve dışında bir şey yemiyorum.

benim de diyetteki 2.günüm bitti. biraz motive olayım diye başarı öykülerini okumak istedim:) iyi ki de bakmışım yazılanlara. kendimi çok daha iyi hissediyorum. en azından yalnız değilim.
benimle tamamen aynı şeyleri hisseden kadınlar var:)
çok güzel bir söz duymuştum. kendime bu ara hep bunu söylüyorum:

"İSTEDİĞİNİ YERSEN İSTEDİĞİNİ GİYEMEZSİN"

X