Makat çatlağı ameliyatı lütfen bakın

Dominiksylwwia

Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2018
70
15
26
Benim 5 ay önce makatımda küçük çatlak oluştu. Krem falan verdi. heleki bir krem 100 tl idi. Kullandım falan geçti çatlak sanırım çünkü gittiğim doktorlar makatımda gariplik göremedi. Fakat bu zaman kdr yani 5 ay boyunca anal kanalda ağrı oldu. Neyse şimdi makatımda bir acı var bakayım dedim küçük bir yırtılma gördüm. Saırım tekrar çatladı. Ameliyat olsam kurtulur muyum? ARANIZDA MAKAT ÇATLAĞI AMELİYATI OLAN VARSA BİLGİLENDİRSE

ameliyattan sonra diski kacirma riski var.

ben cok kotu durumda idim. bir docent hekime gittim. yapma ilac verdi eczanede yapılıyor. o donem yeme icmeye dikkat ettim. yemeyi salca deil domates puresiyle yaptim. ilaci aksatmadim iyilestim.

arada kabiz olursam nuksediyor. ilacimdan surup bol su iciyorum. sicak suya oturuyorum toparliyorum.

sicak su oturma banyosu cok iyi geliyor. kabizken wcde zorlamamak lazim. wc oncesi sicak suya oturabilirsin. yumusuyor.

Acil sifalar

ameliyattan sonra diski kacirma riski var.

ben cok kotu durumda idim. bir docent hekime gittim. yapma ilac verdi eczanede yapılıyor. o donem yeme icmeye dikkat ettim. yemeyi salca deil domates puresiyle yaptim. ilaci aksatmadim iyilestim.

arada kabiz olursam nuksediyor. ilacimdan surup bol su iciyorum. sicak suya oturuyorum toparliyorum.

sicak su oturma banyosu cok iyi geliyor. kabizken wcde zorlamamak lazim. wc oncesi sicak suya oturabilirsin. yumusuyor.

Acil sifalar
Hangi ilde hangi doktora gittiniz?

X