Makyaj yapmak kötü bir şey mi?

demetooo

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
23 Mart 2017
1.628
3.141
:) Gayet güzel vermişsiniz cevaplarınızı. Ben nemlendirici diyorum hala pudra diyor yaaaa diye bozulmasını kapatmaya çalışmış. Oradaki kadınlar da normal insanlarsa eltinin gereksizliğini görmüşlerdir takma. 3. olursa yine aynı muhabbeti yap. Sen nemlendirici diye pudra sürüyorsun ben ona birşey diyor muyum vs vs. Sen bence biliyorsun nasıl cevap vereceğini :)

ZeynepBusee

Herşeyin hayırlısı...
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2017
403
275
32
İkimiz de yuzumuzu yıkayıp gelelim insanlar karar versinde dogalligimiza:KK71::KK70:

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1225 gün geçti.

KilicBaligi

✯✯✯ Albay ✯✯✯
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
2 Eylül 2007
14.903
8.021
Al eline bir ıslak mendil sür eltinin yüzüne baksın bakalım mendil ne renk oluyor. Sözle olmaz bu iş fiiliyata dökmek gerek.Yanına ıslak mendil al bundan sonra, ağzını açtığı an dediğimi yap. Bir daha cesaret edemez konuşmaya.

Kova hatunu

✔creativity
Pro Üye
4 Mayıs 2011
22.891
39.062
Kiskancliktan catliyor elticigiiinnn

nempol

Aktif Üye
Pro Üye
26 Kasım 2014
3.211
4.130
Ne kadar gereksiz bir insanmis eltiniz , makyajli yuzle dogal yuz arasinda daglar kadar fark var.
Millete de malzeme vermissiniz farkinda misiniz.

gizem4191

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2011
4.674
4.844
Makyaj yapmak kötü birşey mi? deyince bende düşündüm ki eşin makyaj yapmanı istemiyor veya kaynanan eltin görümcen birisi makyaj yaptığın için laf söylüyor...

Bu konu çok başka, eltin pudra eyeliner ve ruj sürüyor dediğin zaman gayet makyajlı geziyor bu az bir makyaj değil...

Kendisi makyajlı iken ben makyajsızım diye diretiyorsa alırım elime bir ıslak mendil varmıymış yokmuymuş kendisi de görmüş olur...

Aklınca kendisini ıspatlayacak, takma kafana bırak konuşsun he he de geç...
Boş birisi belli ki...

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1027 gün geçti.

Ssedmikraska

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2011
1.812
1.737
Bos davul çok ses çıkartir. Cevap vermeye değmez. Cahilligine ver.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1239 gün geçti.

esmaa_9153

2 prenses annesi
Kayıtlı Üye
20 Şubat 2015
4.686
7.825
30
Tatlım takma sunu unutma eltıler anlaşamaz hep rakip görürler bıbırınnı. Sen görmezsin o görür ama sonuç mutlaka aynıdır. Can cıger eltıler bu elın parmağını geçmez. Polıtık ol ona karşı. Belli ki seni kötü sahte göstermeye çalışıyor. Senı kaşıdığı zaman yumağına düşersen sen sorun çıkaran o mağdur gelin olur. Resmini değiştir bence desıfre olabılırsın

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1216 gün geçti.

nscckts

Her insan yapmadığı tüm iyiliklerden suçludur.
Pro Üye
Anneler Kulübü
28 Nisan 2014
37.068
85.146
34
Çocuk gibi biriymiş kendiyle seni kiyaslamaya sokmuş kıskanıyor demekki

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2079 gün geçti.