Makyajsız ben ben değilim, siz? :))

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hiç bir sevgilim hatta normal erkek arkadaşlarım bile beni makyajsız beğenmez makyaj yapma der. Uzun süre makyaj Yapmazsanız gözü alışır canım

Seven herhalinle sever.takılma

Makyajla ten renginiz birkaç ton değişmiyor ve bir sindy bebek olmuyorsanız bir problem yok

Eşim evlenmeden önce defalarca makyajsız gördü. Makyaj beni aman aman değiştirmiyorda zaten. Ama keşke daha önceden bi makyajsız görseydi sizi. Bilmiyorum kandırmaca gibi geliyor sonuçta eşiniz sizi devamlı öyle görecek. Özellikle bazı kadınlar makyajı çıkarınca şok oluyorum, gerçekten makyaj güzeliymiş diyorum. En güzeli olduğunuz gibi gözükmek. Sizi seven gözaltı morlugunuzla sevsin.

Degistiriyo valla
Benkm de yillardirbtek makuajim bu.skldigim an casper im

Valla eşim makyaj sevmiyor bende sevmiyorum pek sadece BB krem ve rimelim var. Onu da her gün sürmem. Bence fazla abartıyorsun niye senden soğusun seven adam her halinle sever boşver takılma böyle şeylere.

İyi de bu eziyet gibi bir şey değil mi bacım :) hayatınız boyunca bir ilaca bağımlı olmak gibi. Bırakın değişin, ne olacak ki? Siz osunuz.

Valla sizi bı kapatıcı bı maskarayla beğenen bı eşiniz olcaksa verin onlarla evlensin. İnsanız evlilik gibi bı yola çıktıysaniz o insan sizin her halınızı görecek bunlardan rahatsız olcaksa hiç evlenmeyi cunku evlenirken bı yüzle evlenilmiyor. Benim eşim her türlü rezil anima,halime tanık oldu ne deyim şimdi adam benden sogumustur diye oturup aglayimmi.

Eşim sevgiliyken yüzümü sildirmişti tabi lise sona gidiyoduk ozaman. Bişey yokmuş yüzünde dedi

Bir de şöyle düşünün en azından makyajla güzel oluyorsunuz. Ben makyaj yapınca daha çirkin oluyorum o yüzden hiç yapmıyorum. Sevgilim de yok. Ara ara düşünüyorum acaba makyaj yapmadığım için mi sevgilim yok diye ama erkekler genelde anlıyor makyajlı bile olsanız güzelliğinizi. Çirkin olsanız makyajlı da anlardı yani bence.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…