Tüp Bebek Merkezleri Malatya Turgut Özal Tıp Merkezi'nde Tüp Bebek Tedavisi Görenler Fikir Verebilir mi?

Capanin Gururu Teyom

Nirvana
Pro Üye
26 Mart 2018
28.358
127.674
Kendi şehrimin üniversite hastanesinde iki negatif aşılamam ve 1 negatif tüp bebek denemem var. Şehrime yakın olduğu için Turgut Özal Tıp Merkezinde raporlu olarak tedavi olmayı düşünüyorum. Tedavi olan arkadaşlar ilk gidenler açısından süreç çok uzun oluyor mu? Tedavi açısından da olumlu ve olumsuz deneyimlerinizi yazarsanız sevinirim.

Meraba canım Malatyada yaşıyorum ama Turgut özalda tüp bebek denemedim özele gidiyorum ben ama normal bir muayenede bile çok beklediğimi biliyorum orda.Elazığdan falan mi gelmeyi düşünüyorsun

Meraba canım Malatyada yaşıyorum ama Turgut özalda tüp bebek denemedim özele gidiyorum ben ama normal bir muayenede bile çok beklediğimi biliyorum orda.Elazığdan falan mi gelmeyi düşünüyorsun
Evet canım. İlk denememi üniversitede yaptım. Ama depremden sonra tadilat sebebiyle ve virüste çıkınca şuan tedavi yapılmıyor. Özel nereye gidiyorsun. Ücret vs, başarı oranı nasıl.

Evet canım. İlk denememi üniversitede yaptım. Ama depremden sonra tadilat sebebiyle ve virüste çıkınca şuan tedavi yapılmıyor. Özel nereye gidiyorsun. Ücret vs, başarı oranı nasıl.
Valla canım doğu fertil e gittim iki kez malesef olmadı hocalar falan iyi ama bana nasip olmadı diyeyim fiyat hakkında inan bilgim yok geçen sene 8000 vermiştim bu sene kaç bilmiyorum şimdi başka doktorun özel muayenehanesine gidiyorum Malatyalı değilim iş sebebiyle burdayım bu hocayı araştırarak buldum ama açık açıl yazarsam ifşa olmaktan korkuyorum:) sana özelden mesaj atacaktım ama malesef profilin kapalı atamıyorum

Kendi şehrimin üniversite hastanesinde iki negatif aşılamam ve 1 negatif tüp bebek denemem var. Şehrime yakın olduğu için Turgut Özal Tıp Merkezinde raporlu olarak tedavi olmayı düşünüyorum. Tedavi olan arkadaşlar ilk gidenler açısından süreç çok uzun oluyor mu? Tedavi açısından da olumlu ve olumsuz deneyimlerinizi yazarsanız sevinirim.
Tup bebek yaptıniz bende Turgut Özal da aşılama yaptırcam hangi doktora yaptınız tuttumu acaba

Şu anda Turgut Özal tıp merkezine giden var mı? Ankara başkent ya da Malatya Turgut Özal tıp merkezini araştıyorum. Gidenler yorum yapabilir mi?

Hesabını kapatan biri tüp bebekle hamile kalmıştı canım. Zercan hanım içn olumlu yorumlar görmüştüm. Özelde o galiba
Benim doktorum en iyi kamu tüp bebek merkezlerinin Malatya ve hacettepe olduğunu söyledi. O yüzden burayla ilgili bilgi almaya çalışıyorum ama kimse yok galiba

Eğer yaş anlamında acelen yoksa dene derim canım. Süreç uzasa da sonuç önemli
Yaşım 33 canım. Birkaç gündür bütün sayfaları okudum her şeyi düşünüyorum. Ankarada yol çok uzun ama malatyada evim var burda da bilgi bulamıyorum. Kafayı yiyecem artık.

X