Bebek İkinci El Mama sandalyesi

Dlr55

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2019
75
42
29
Merhablar mama sandalyesi almak istiyorum öneriniz nedir . Devrilme tehlikesi olmayan güvenilir . Bazıları çok pahalı eğer temiz 2. El bulursam onu da alabilirim . Ama önerileriniz nedir

Her iki cocugum icinde Ikea Antilop mama sandalyesi kullandim. Temizligi ve tasimasinin kolay olmasi cok ise yaradi. Cocuklar buyudukce ondeki tepsiyi cikartip yuksek sandalye olarak da kullandik.
Alternatif marka ve modeller illa ki var ancak hesapli ve dayanikli olmasi yonunde bakinca bizim kararimiz bu model oldu. Tabii hemen her restoran veya kafede farkli urun deneyimleme sansimiz da olmustu. :)
Halen ariyor musunuz bilmiyorum, ancak dusunurseniz bir inceleyin diye linki:
https://www.ikea.com.tr/urun-katalo...29067293/antilop-tepsili-mama-sandalyesi.aspx. Eger ikinci el olarak dusunurseniz elimde bir adet kaldi (2 tane almistik biri anneanne evi icin) Konusabiliriz.
Selamlar,

Joie mimzy var elimde almak isterseniz güvenli yğkseklik ayak basamağı yatış pozisyonu ayarlanır temiz kılıdı yıkanıyor isterseniz özelden mesaj atabilirsiniz

merhabalar benettonun mama sandalyesi var elimde tekerlekli az kullanıldı kızım artık oturmak istemiyor büyüdü içi geniş katlanır vaziyete getirilebiliyor 150 tl fiyatı

Eklentiler

• 2.jpg
    2.jpg
    160,9 KB · Görüntüleme: 95
  • 4.jpg
    4.jpg
    211,9 KB · Görüntüleme: 128
  • 5.jpg
    5.jpg
    161,9 KB · Görüntüleme: 92
  • 7.jpg
    7.jpg