Haksız mıyım

Çok şükür birisi duydu beni ve anladı. Teşekkür ederim tam olarak rahatsız olduğum durum buydu
Haklisiniz bende alinirdim .
Sadece 5 dik uzuaklikta arabada nasıl yoruluyormuş .
Size tel açar inersiniz yola .
Ha yol uzak olur yada ters yönde olur amlarim ama sacede 5 dk arabayla fazladan ...
Vallaha ben birdaha gitmezdim ve eşime de söylerdim

Anlama özürün mü var senin iyi oku iyiiii bide size laf anlatmakla uğraşamam. Eleştireceksen niye yorum yapıyosun

Ay ben sizi evimin kapısına bile koymam bu negatifliğiniz, nankörlüğünüz, öfke sorununuz ve pohpohlanma ihtiyacınız ile. Valla helal olsun o kayınvalide ve kayınpedere. Hiçte söyleyemeyecek bir insan gibi durmuyorsunuz. Çekinip beni de alın diyemeyeceğinize pek ihtimal vermedim.

Ay ben sizi evimin kapısına bile koymam bu negatifliğiniz, nankörlüğünüz, öfke sorununuz ve pohpohlanma ihtiyacınız ile. Valla helal olsun o kayınvalide ve kayınpedere. Hiçte söyleyemeyecek bir insan gibi durmuyorsunuz. Çekinip beni de alın diyemeyeceğinize pek ihtimal vermedim.
Ne kadar kötüsünüz herkesi kendiniz gibi sanmayın

Terbiyesizzz

Kızlar aslında basit bir konu ama belki yanlış düşünüyorumdur diye sizin de fikrinizi almak istiyorum.
Şimdi kayınbabam emekli maaş aldığı zamanlarda da sağolsun birşeyler alır yani balık mesela eltim gibi bizi çağır hep beraber yeriz. Çok güzel . Bu da haftaiçine denk geliyo genelde eşlerimiz işte oluyo. Eltimin evi yürüme mesafesinde benim evimde uzak otobüsle falan gidebiliyorum anca ama arabayla gidilirse yakın. Arabayla eltimle benim evimin arası da 5dk. Kayınbabam da arabayla gidiyo eltimi alıyo getiriyo evine. Ben neye alınıyorum bana da sen otobüsle gel diyolar. Bakın kıskançlık değil niye ayrımcılık yapıyolar böyle. Tamam ben demiyorum ki kocaman adam benim ayağıma gelmesin zaten otobüsle gitmemde bi sıkıntı yok. Ama eltimin evine kadar gidiyo benim evim ordan 5 dk. Beni de alabilir beni neden umursamıyolar. Ben eşime bahsettim bundan annesiyle konuştu. Bana demişti ki o zaman baban yoruluyo oraya gelmeye dedi. 5 dk sadece. Eltime de geze geze gel diyo kayınvalidem o da çocukla yokuşu çıkamam diye bahane ediyo her yere arabayla gidiyo herşeyi bahane ediyo. Yani o kıza kıyamıyolar bana gelince sen de otobüsle gel.
Çocuk varsa normal. O kadar iyi niyetliler davet ediyor memnunsunuz falan takılmayın bence buna. Bazı insanlar öyle. Eniştem de biri eve gidecek diyelim kavşakta bırakır halbukiniki dakika devam etse evine bıraksa..saçma ama bazıları öyle en iyisi kendin gitmek. Eltinizin bebek varsa zaten bebekle gitmek zor cidden ona hak verdim o ayrı mesele

Çocuk varsa normal. O kadar iyi niyetliler davet ediyor memnunsunuz falan takılmayın bence buna. Bazı insanlar öyle. Eniştem de biri eve gidecek diyelim kavşakta bırakır halbukiniki dakika devam etse evine bıraksa..saçma ama bazıları öyle en iyisi kendin gitmek. Eltinizin bebek varsa zaten bebekle gitmek zor cidden ona hak verdim o ayrı mesele
Anladım teşekkürler

X