Haksız mıyım

Kız sana değil bana diyor sen niye bize bu kadar öfkelisin ya çok merak ediyorum kavga edecek birini arıyorsun dimi valla ben hiç havamda değilim
Kocasından taksi parası bile alamayan, kayinaileden eltiden haddini bulup sus pus oturan herkes burda bize aslan kesiliyor anasını satayım... Gözünüz yiyorsa kocaya kp ye eltiye söyleyin bunları görelim bakalım dünyanız kaç bucak...

İnsanoğluna iyilik yaramıyor, bu huyundan balık yemeye kendin gidiyorsun işte oh olsun sana
Kocasından taksi parası bile alamayan, kayinaileden eltiden haddini bulup sus pus oturan herkes burda bize aslan kesiliyor anasını satayım... Gözünüz yiyorsa kocaya kp ye eltiye söyleyin bunları görelim bakalım dünyanız kaç bucak...
Kendi kendine kızıyor anlamadım

Eltiyi de kendileri almak istememiş, ben gelemem zor oluyor dediği ve cocukta olduğu için mecburen alıyorlar. Sizi aradiklarında hafta içi zor oluyor otobüsle ben gelemem deyin o zaman ve gitmeyin bu kadarr basit. Hem gideyim hem ben niye almıyorlar diye sizlanayım pasif agresif bir hal içindesiniz ama maşallah burada tam tersi cevaplar.

İnsanoğluna iyilik yaramıyor, bu huyundan balık yemeye kendin gidiyorsun işte oh olsun sana

Kendi kendine kızıyor anlamadım
Neyini anlamadin bacım, gücü bize yetiyor işte, yoksa çok iyi biliyor, kayinaileye eltiye kocaya gık dese kesecekler babaevine biletini...Sonra yine konu açacak burda babamın evine arabayla bırakmadılar, otobüsle yolladılar , eltim evli ben dul kaldım diye yine bize ağlayacak...

Neyini anlamadin bacım, gücü bize yetiyor işte, yoksa çok iyi biliyor, kayinaileye eltiye kocaya gık dese kesecekler babaevine biletini...Sonra yine konu açacak burda babamın evine arabayla bırakmadılar, otobüsle yolladılar , eltim evli ben dul kaldım diye yine bize ağlayacak...
Ben üzülüyorum hanımefendiye sadece, idrak edemediği şey kvnin kpnin eltiyle yakın olması kendisi için avantaj senden uzak durup sana bulaşmazlar daha ne istiyorsun be kızım…
Ben bazen inşallah bizi çağırmazlar diyorum, kıskanarak ona yaptığı şeyleri kendine bekleyerek ömür tüketiyorsun olan sana oluyor bak bize bile saldırdın…

Öff siz nasıl bi zihniyeysiniz ya yazdığımı iyi okuyup anla bi önce. Ben zaten beni alsın arabayla demiyorum eltime gidiyo eltimle benim evin arası 5 dk. Beni de alabilir o sırada ama almıyo otobüsle gel diyolar diyorum bu
O zaman kp gelmeden etinlere geç ordan ikinizde binin hem siz otobüsle uğraşmazsınız. Hemde kp yorulmamış olur 😊

Kızlar aslında basit bir konu ama belki yanlış düşünüyorumdur diye sizin de fikrinizi almak istiyorum.
Şimdi kayınbabam emekli maaş aldığı zamanlarda da sağolsun birşeyler alır yani balık mesela eltim gibi bizi çağır hep beraber yeriz. Çok güzel . Bu da haftaiçine denk geliyo genelde eşlerimiz işte oluyo. Eltimin evi yürüme mesafesinde benim evimde uzak otobüsle falan gidebiliyorum anca ama arabayla gidilirse yakın. Arabayla eltimle benim evimin arası da 5dk. Kayınbabam da arabayla gidiyo eltimi alıyo getiriyo evine. Ben neye alınıyorum bana da sen otobüsle gel diyolar. Bakın kıskançlık değil niye ayrımcılık yapıyolar böyle. Tamam ben demiyorum ki kocaman adam benim ayağıma gelmesin zaten otobüsle gitmemde bi sıkıntı yok. Ama eltimin evine kadar gidiyo benim evim ordan 5 dk. Beni de alabilir beni neden umursamıyolar. Ben eşime bahsettim bundan annesiyle konuştu. Bana demişti ki o zaman baban yoruluyo oraya gelmeye dedi. 5 dk sadece. Eltime de geze geze gel diyo kayınvalidem o da çocukla yokuşu çıkamam diye bahane ediyo her yere arabayla gidiyo herşeyi bahane ediyo. Yani o kıza kıyamıyolar bana gelince sen de otobüsle gel.
Balığı , yemeği elti mi yapiyor ?

Sen nasıl bi insansın ya Allaha havale ediyorum. Konuyu nerelere çektin ne kadar saptırdın ne kadar yargıladın eleştirdin. İnşallah karşına senin gibi insanlar çıksın hep. Sizin gibiler yüzünden Kadınlar kulübü sitesinden de soğudum. Allah ıslah etsin sen ve senin gibileri. Artık muhattabım olamazsın terbiyesiz

Babanız maaşı alınca size gelsinler tüm aile

Siz de pişsin siz de yiyin için.

Daha çok yorulur o zaman anlarsınız otobüsle gitmenin nimetini

Ne güzel bir aileniz var ama siz huysuzluk derdindesiniz.

Hiç mi orta yolu yok 5 dakika madem eltinize gidin oradan hep beraber gidin.

Babanız maaşı alınca size gelsinler tüm aile

Siz de pişsin siz de yiyin için.

Daha çok yorulur o zaman anlarsınız otobüsle gitmenin nimetini

Ne güzel bir aileniz var ama siz huysuzluk derdindesiniz.

Hiç mi orta yolu yok 5 dakika madem eltinize gidin oradan hep beraber gidin.
Huysuzluk falan yok kimseye bişey dediğim yok bunların hepsini kendi içimde yaşıyorum ben kimseyle paylaşmadığım için buraya yazıyorum o kadar. Ama o kadar abartıldı ki bazı arkadaşlar gerçekten beni anlıyo bazıları da eleştiri yağmuruna tutuyo yazık. Bişey yapmaya gerek yok haftaiçi gitmem o kadar onlarda zamanla anlarlar

O zaman kp gelmeden etinlere geç ordan ikinizde binin hem siz otobüsle uğraşmazsınız. Hemde kp yorulmamış olur 😊
Oraya da otobüsle geçiyorum bi anlamı yok. Yani aslında benim derdim beni bir yere arabayla götürüp götürmemesi değil. Onu düşünüyolar eltimle aramda 5 dk var onu almışken beni de alabilir bilerek almıyolar bana sen de otobüsle gel yapıyolar . Bu demek istediğim yani o önemli ben önemsiz miyim

Ben üzülüyorum hanımefendiye sadece, idrak edemediği şey kvnin kpnin eltiyle yakın olması kendisi için avantaj senden uzak durup sana bulaşmazlar daha ne istiyorsun be kızım…
Ben bazen inşallah bizi çağırmazlar diyorum, kıskanarak ona yaptığı şeyleri kendine bekleyerek ömür tüketiyorsun olan sana oluyor bak bize bile saldırdın…
Kendine üzül bence. Benim üzülüncek bişeyim yok çok şükür. Kimseye saldırdığım da yok sizin üslubunuz olumsuz kötü eleştirilerinizden dolayı tepki alıyosunuz bu kadar.

Burada olumlu yorum yapma zorunluluğu yok.
Herkes istediğini yazar. Kurallara uymuyorsa da ceza alır.
Evet kural bu. Ama ben buraya neden konu açıyorum biliyo musun kimseyle paylaşamadığım konularda sizlerden fikir alışverişi yapmak için. Ama o kadar kötü niyetli insanlar varki saldırmayı tercih ediyolar. Evlerinde huzursuz olanlar bizim gibilerden sinirini çıkartmaya çaışıyolar yazık. Oysa konuyla ilgili fikrini açiklar geçersin kötü anlamda eleştiri üzerine eleştiri yazıkk

Oraya da otobüsle geçiyorum bi anlamı yok. Yani aslında benim derdim beni bir yere arabayla götürüp götürmemesi değil. Onu düşünüyolar eltimle aramda 5 dk var onu almışken beni de alabilir bilerek almıyolar bana sen de otobüsle gel yapıyolar . Bu demek istediğim yani o önemli ben önemsiz miyim
Hiç öyle olduğunu sanmıyorum ayrıca neden birşnin hareketleri sizin değeriizi belirlesin ki ? Eminim sizin düşünemediğiniz farklı şeyler olabilir. Bebeği var dediniz mesela onunla gelmek daha zorsa belki o yüzdendir. Siz herşeyden kıynetlisiniz bunu böyle düşünün aksi halde sizdeki bu düşünce zamanla kıskançlığa dönüşebilir

Hiç öyle olduğunu sanmıyorum ayrıca neden birşnin hareketleri sizin değeriizi belirlesin ki ? Eminim sizin düşünemediğiniz farklı şeyler olabilir. Bebeği var dediniz mesela onunla gelmek daha zorsa belki o yüzdendir. Siz herşeyden kıynetlisiniz bunu böyle düşünün aksi halde sizdeki bu düşünce zamanla kıskançlığa dönüşebilir
Olabilir kendi değerimi anlamadığımdan oluyo olabilir teşekkür ederim

X