mango+havuç+zencefil=göbek eriten tarif

beyaz09

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2012
48
4
mango+havuç+zencefil= göbek eriten tarifi yapan var mı? bu tarif uzun süre önce bir diyetisyen tarafından verilmisti o zaman bazı bayanlar deneyeceklerini yazmışlar fakat sonuç yazmamışlar bende denemek istiyorum ama evimde katı meyve sıkacağı yok sırf bunu yapmak için meyve sıkacağı almak istemiyorum. işe yarayıp yaramadığını deneyen biri söyleyebilir mi??????

Bu meyve suyu gibi bir şey mi canım, nasıl kullanılıyor yazar mısın? :21:

ben sadece bir hafta kadar deneyebildim.. sonra araya bir sürü sey girdi yapamadim.. ama sunu söyleyebilirim 4 gunde 3 cm fark etti.. devam edilirse sanirim cok faydali olur..

internette yazıyor aslında tarif.... selahhatin sönmez diye bir diyetisyen var o söylemişti geçen sene ama ben mango bulamamıştım şimdi gelmiş mango ama katı meyve sıkacağım yok eger degecek bir şeyse öle almak istedim o yüzden sorum.

yarim mango, 2 havuc ve findik kadar taze zencefil kati meyve presinde sıkılıyor ve yatmadan önce iciliyor. zencefili cok olursa tadi hafif acimsi oluyor ama temel olarak lezzetli bir icecek.. ben uyguladigimda daha önce yazdigim gibi 4 gunde 3 cm lik incelme oldu.. bir süre düzenli uygulansa eminim sonuc cok guzel olur..

sanırım ben de deneyeceğim bunu. bir de katı meyve sıkacağını temizlemek olmasa :))

:))) evet ya.. gece yatarken olunca bir de hic cekilmiyor gecenin köründe.. sabaha birakmakta olmuyor kuruyup kalir diye :)) bende baslamayi düsünüyorum tekrar.. ama su an ilac kullaniyorum, gelecek hft bitsin ilacim baslarim..

bu arada; zencefili cok fazla eklerseniz biraz acimsi oluyor..

Son düzenleme:
X