Mantar rahatsızlığı olanların paylaşım alanı...

allah düşmanıma vermesin o nasıl bir kaşıntıdır yanmadır öyle hele gecelerimmmm zehir oldu.3 gün çektim ve 4.gün doktora gittim 6.gün bende hiç birşey kalmadı Allahıma şükürler olsun tekrarlarmı oda bi dert ya.iç çamaşırımı günde 2 hatta 3 degiştigim oldu ve yüzde yüz pamuklu aldım,ıslak bırakmadım hiç böylece dikkat etmemle hemen geçt.

ilaç ismi vermeyim de nolur nolmaz. muayene edince ona göre veriyolar. bu ilaç bir günlük kullanılan ilaç. doktorun bilir kafana göre kullanma. ben de bıktım ilaç içmekten.

canım ya ben sadece merak ettiğim için sordum.Ben de kullandım da acaba aynı ilaç mı diye merak ettim.

Nazlı Hilal ben de neler yapmadım ki.ıç çamaşırımı ütülüyorum her gün en az iki kez değiştiriyorum dediğin gibi ıslak da bırakmıyorum ama verilen ilaçları da düzenli içiyorum rahatlıyorum tam bi bakıyorum yine ortaya çıkmış

seinfled gynofloru ne kadar kullandın?ben de bu akşam başlayacagım numis medi zaten kullanıyorum gerçekten işe yarıyor ama tek başına yeterli degil.gynoflorun içinde 12 tane var her akşam bi tane kullanacağım degil mi? inşallah kurtulurum

arkadaşlar ben ve eşim tek kullanımlık hapı kullandık. doktor bir de fitil verdi. dün son fitili kullandım yatmadan önce . sabah tuvalette adet kanaması gibi bir şey geldi. biraz önce baktım yine olmuş. sanki adet oluyorum . 20 martta bitmişti adetim. doktoru aradım yarına kadar bekle dedi. ben de aylardır bu enfeksiyonlarla uğraşmaktan bıktım. beklemek zor geliyor. ikide bir gidip muayene olmaktan da bıktım. fitil ullandıktan sonra böyle kanaması olan var mı? lütfen cevap verin:a015:

bugün doktoru aradım. 10 gün boyunca günde üç kez progestan hapı kullan dedi. hormonal düzensizlik olmuştur dedi. ama bu cevap beni tatmin etmedi. içim dışım hap oldu. fitilin yan etkilerine de baktım böyle bir kanamadan bahsetmiyor. napıcamı şaşırdım . ağlamak istiyorum. bu enfeksiyonlarla kanamayla uğraşmaktan özel hayatımız kalmadı.

ayy kızlar ben bu illeti uzun süredir çekiyordum,burayada çok yazıp nasıl kurtulurum diye yardım istemiştim,hatta o kadar kötü olup gecenin bir yarısı acile gittiğimi bile bilirim,idrar yolları tedavisi görmüştüm geçmemişti,hayat bana kabus olmuştu,en son doktora gidip hap fitil ve krem kullandım,ve çok şükür kurtuldum,1.5 aydır çok rahatım,psikolojimi bile bozmuştu bu illet,inşallah sizlerde biran önce sağlığınıza kavuşursunuz...

nerdeyse her ay bu sorunu yaşıyorum o tek kullanımlık ilaçlardan içiyorum geçiyo ama bu arada kimbilir karaciğerlerime neler oluyo yeter artık bıktım bu kaşıntılardan benimkisi kronik oldu galiba deliricem sözde doktorum 6 aylık tedavi uyguluyo daha tedavinin ilacını içme vaktim gelmeden yeniden oluyorum hipoglisemim var ondan olabilir mi acaba yrn yine doktorumu arıycam ama şu an ölüyorum yapabilceğim ne olabilir ki

arkadaslar ya daha önce yazmıştım ama o zaman ila kullanmıştım gecmişti tekrar başladı ya ne yapacagımı bilmiyorum kasısam cogalıyor kasımasm dayanamıyorum yaaa offff

Kızlar merhaba, ben bir yandan hamile kalmaya çalışırken, son birkaç gündür devam eden kaşıntımdan rahatsız oldum, aynen tarif edildiği gibi süt kesiği akıntım var.Galiba ilk defa mantar oldum.Buranın doktorları da bir garip hemen randevu alamıyorsun, ama erteleyemeceğim galiba daha fazla.Okudukça bu problemin tekrarlayabileceğini gördüm, çok üzüldüm.İnşallah tekrarlamaz.Benim merak ettiğim tam hamile kalmaya çalışırken bu illet hamile kalmama engel olur mu? tam çalışmaya başladım kaşıntım başladı çünkü:KK43:(.

cyıldız aldın mı .gynoflor u her akşam koy ama olabildiğince derine koy.Hatta eşin yapabilir o işi.Ben bunun yanında 1 ay geceler hariç her tuvalete gidişimde numis med kullandım.Her sabah çamaşır değiştim.Bu kadar cnm.Rabbime şükür.O günleri bi daha yaşatmasın benim de psikolojim bozulmuştu valla.

seinfeld aldım canım her gece koyuyorum ama derine koyamıyorum galiba.Numis medi de kullanıyorum bakalım sonuçları yazacagım.ınşallah ben de en kısa zamanda bu illetten kurtulurum

selam hastalık sahibi herkese geçmiş olsun.. ben de dün doktora gittim bu sebepten bana iiki ayrı fitil verdi. ikisinin üstünde de günde 1 adet yazıo. dr 1 tanesi için yatmadan once tuvalete cıktıktan sonra kullanıcaksın dedi. ama diğeri için soylemedi bişey...
ikisini bi arada kullanmam problem olur mu bu konuda bilgisi olan var mı???????

selam hastalık sahibi herkese geçmiş olsun.. ben de dün doktora gittim bu sebepten bana iiki ayrı fitil verdi. ikisinin üstünde de günde 1 adet yazıo. dr 1 tanesi için yatmadan once tuvalete cıktıktan sonra kullanıcaksın dedi. ama diğeri için soylemedi bişey...
ikisini bi arada kullanmam problem olur mu bu konuda bilgisi olan var mı???????

ilaçlar birbiriyle etkileşir farklıysa ikisi bir arada konmaz bir gün birini diğer gün birini kullanmak daha sağlıklı olur sanırım....

X