Mari Winsor Pilates Buns & Thigh (basen ve kalçasını eritmek isteyenlere önerilir)

Bu egzersize başlamayı düşünüyorum fakat,ilk olcak
nasıl yapmam gerekiyo,nefes alıp verme aralığı vs.
ve bunu yaparken kalçamızı sıkacakmıyız pilatesteki gibi?:KK17:

1gün önce yapmama rağmen gerçekten hala etkisini hissedebildiğim şahane egzersizler:) ayrıca hiç yorulmuyo insan bunu yaparken yatarak yapıyor olmakta susamamı engellediğinden tercih sebebim oldu:p

Bende 60 güne varım umarım geç olmamıştır:) 1 le başlamış bulunuyorum :13:

hoşgeldin zahiri aramıza...pes etmeden hep birlikte yapalım...
yaptığın hergünü yazarsan memnun olurum...

Bu egzersize başlamayı düşünüyorum fakat,ilk olcak
nasıl yapmam gerekiyo,nefes alıp verme aralığı vs.
ve bunu yaparken kalçamızı sıkacakmıyız pilatesteki gibi?:KK17:

ben pilatesteki gibi nefes alıp veriyorum.kalça ve göbeğini sıkarsan hareketler daha etkili oluyor...

günaydın... bende dün akşam yaptım .benim çok ağrım felan olmadı ama yaparken biraz yandı dinlenince geçti ...ben bide 25-30 kes tekrar yaptım... normaldede zaten bacak hareketleri yapıyordum alışık olduğumdan heralde ağrı olmadı.. sayıyı yükseltsem mi acaba nasıl olur..

bence kalça ve karın kaslarını sıkarak yap..sıkmayınca ağrı az oluyor.birde derin nefes alıp ver.

1/60 la tekrardan aldım öncesinde jillian yaptım..

bişey sorcam şu elimizi kulagımıza koyup destek noktası yapıyoruz ya hani elimde acayip baskı ve acıma hissediyorum.sadece bendemi oluyo bu merak ettim o kadar acıyoki bazen ara verip elimi dinlendiriyorum

bende karıncalanma bile oldu :KK70: o sadece sende olmamıstır yani :) bugün 11/60 yapmıstım yazmayı unuttum aksam 12 olacak

12/60 olduda bitti ve basende 1 cm daha incelme varrrr

Canım merhaba ben de bu programı uygulamak istiyorum. Çünkü kalça ve basenlerimden çok şikayetçiyim, her tarafım incecik ve onlar inanılmaz sırıtıyorlar. Bugün veya en geç yarın ben de başlıyorum.

Canım merhaba ben de bu programı uygulamak istiyorum. Çünkü kalça ve basenlerimden çok şikayetçiyim, her tarafım incecik ve onlar inanılmaz sırıtıyorlar. Bugün veya en geç yarın ben de başlıyorum.

tavsiye ederim..öyle terleten bir program değil sadece basen ve kalçalarında yanma oluyor o kadar.bir de çok zevkli 18 dakikalık spor sanki 5 dakikada bitiyor.başlasan bırakamıycaksın...

25/60 tamamdır...

artık incelmeye başladığımı eşimde farketti..
asla bırakmam....

devam....En Büyük KK

kızlar düzeltiyorum yanlış yazmışım bugün 12/60 tamamdır.
25/60 debie ile yaptığım karın egzersizinin günü.
jillianla 30 day shred bitirdim.bugün ripped başlaıycam..inşallah..

kızlar düzeltiyorum yanlış yazmışım bugün 12/60 tamamdır.
25/60 debie ile yaptığım karın egzersizinin günü.
jillianla 30 day shred bitirdim.bugün ripped başlaıycam..inşallah..

jillianı bitirmene sevindim ben level 2 ye geçtiğimde bıraktım istediğim yerlerden incelmeyeceğimi anladığım icin. :KK70:
ama eşinin farketmesinede sevindim bu video gerçekten basenlere etki ediyor bende farkındayım hatta ben hareketleri ezberledim çok eğlenceli

kızlar bi özet olarak anlatsanız ne yaptıgınızı bende baslamakistiyorum

merhaba scarletb;
* Jillian Michaels 30 Gün Shred...egzersiz
*Mari Winsor Pilates Buns & Thigh..egzersiz
*debbie siebers slim in 6..egzersiz
*9 lu hayat çayı içiyoruz.

yaptığımız günleri burada paylaşıyoruz.konu başlıklı forumlardan paylaşımlarımızı okuyup bize katılabilirsin..

egzersizleride youtube veya dailymotion izleyip görebilirsin...

merhaba scarletb;
* Jillian Michaels 30 Gün Shred...egzersiz
*Mari Winsor Pilates Buns & Thigh..egzersiz
*debbie siebers slim in 6..egzersiz
*9 lu hayat çayı içiyoruz.

yaptığımız günleri burada paylaşıyoruz.konu başlıklı forumlardan paylaşımlarımızı okuyup bize katılabilirsin..

egzersizleride youtube veya dailymotion izleyip görebilirsin...

tesekkür ederim hergun bu 3 egzersizi yapıyormusunuz yoksa sırasıyla mı birde bu 9lu hayat cayını sadece aktarlarda mı bulabilirz

X