Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Merhabalar herkese 😊 benimde 5. transferim olacak. 3. Tedavim pozitif oldu keseler göründü ama kalp atışını duyamadan kaybettim malesef. Tekrar başladım tedaviye 2. Yumurta toplamam oldu 7 embriyom donduruldu. 3 ay sonra transferim oldu negatifle sonuçlandı. 4. İçin başladım bu kez de rahim kalınlaşmadı 6,5 ta kaldı iptal oldu tedavim. doktorum rahim filmi istedi çekildim. 3 ay cyclo, d vitamini, e vitamini ve coraspin kullan gel dedi. Pazartesi kontrole gittim estrofem başladım normalde 1 ile başlıyordu 2 ile başladım dün 3 kullanmaya başladım . 5 Mart'ta tekrar kontrolüm var. İnşallah bu kez sorunsuz sıkıntısız geçer pozitifi görürüz hep birlikte. Rabbim hepimizin sonuçlarını hayırlısıyla güzel eylesin emeklerimizi boşa çıkarmasın ❤️
İnşallah canım herşey yolunda gider bu tedavide kavuşursun bebeğine

Amin kızlar çok sağolun. Hep birlikte güzel haberler alırız. Benimde dualarım sizlerle. Allah sağlıklı hayırlı gebelikler nasip etsin her birimize 💕

Kızlar selam. Bende 26 yaşımdayım. Amh 5,5 fakat sağ yumurtamda 6 solda ise 1 yumurtam oluştu. Bende biraz üzüldüm tabi az oluşmasına. Sizce amh bu kadar iyiyken neden az yumurta oluştu?
Meraba canım bnm de aynı bnm 3. Toplama işemim yapıldı genelde aynı çıktı yumurta sayım dr um sağda 6 solda1 tane gözüküo dedi toplamda fa 12 yumurta toplandı önceki 2.denemem başka bi y2rde olmştu orda 10 yumurta toplanmıştı. Şimdi 2 tane 5.Gün embriyosu transfer i oldm bekliyorum
Dr ne çok ne az dedi bana sayı olarak önemli olan kalitesi o önemli yaşım da 30 bn de kendmde duyunca şok olmuştum nie az die ama kaliteli olsn bi tane bile yeter bize 🙏

Meraba canım bnm de aynı bnm 3. Toplama işemim yapıldı genelde aynı çıktı yumurta sayım dr um sağda 6 solda1 tane gözüküo dedi toplamda fa 12 yumurta toplandı önceki 2.denemem başka bi y2rde olmştu orda 10 yumurta toplanmıştı. Şimdi 2 tane 5.Gün embriyosu transfer i oldm bekliyorum
Dr ne çok ne az dedi bana sayı olarak önemli olan kalitesi o önemli yaşım da 30 bn de kendmde duyunca şok olmuştum nie az die ama kaliteli olsn bi tane bile yeter bize 🙏
Süreç zorlamadı beni açıkçası. Hep ilk denemede olumlu bekler ya insan yaşımda genç sonuçta. Bakalım çok umutlanmak istemiyorum. Yumurtam az olunca şansımda düştü haliyle. 1 embriyo olsa yeter bana şuan

Süreç zorlamadı beni açıkçası. Hep ilk denemede olumlu bekler ya insan yaşımda genç sonuçta. Bakalım çok umutlanmak istemiyorum. Yumurtam az olunca şansımda düştü haliyle. 1 embriyo olsa yeter bana şuan
Yok sen hiç canını sıkma kaliteli olur onlar da önemli olan bnm eş kaynaklı tüp bebek eşimdem ameliyat ile sperm bulundu ve donduruldu son 1 tüp sperm kaldı inşallah gerek kalmaz 1 yıldan fazladır çabalıyoruz başka merkeze geçtik iyi ki de geçmişim 5. Gün embriyosu oldu 2 tane 2 defa acıbadem de denedik dr um erbil yağmur du ilkinde embriyo dondurlmadı dediler e sinde de 1 tane 3. Gün embriyosu oldu p da negatif oldu bn de o yüzden bıraktım çarşamba test günüm inşallah bu sefer nasip olmştr 🙏🤲
İsteyen herkese nasip olsun inşallah 🙏 🤲

Yok sen hiç canını sıkma kaliteli olur onlar da önemli olan bnm eş kaynaklı tüp bebek eşimdem ameliyat ile sperm bulundu ve donduruldu son 1 tüp sperm kaldı inşallah gerek kalmaz 1 yıldan fazladır çabalıyoruz başka merkeze geçtik iyi ki de geçmişim 5. Gün embriyosu oldu 2 tane 2 defa acıbadem de denedik dr um erbil yağmur du ilkinde embriyo dondurlmadı dediler e sinde de 1 tane 3. Gün embriyosu oldu p da negatif oldu bn de o yüzden bıraktım çarşamba test günüm inşallah bu sefer nasip olmştr 🙏🤲
İsteyen herkese nasip olsun inşallah 🙏 🤲
İnşallah gerçekten çabalıyoruz. Umarım bebişlerimizi kucağımıza alırız

Merhaba arkadaşlar, benim gibi rahim dinlendirmede olan ve Mart'ta transferi bekleyenler olarak gelin hep birlikte sıkıntılarımızı, tecrübelerimizi ve hayırlısıyla neşemizi paylaşalım. Hep birlikte güzel haberlere...
Şubatta tedaviye başlayıp, buğün 5 gün embriyosu taze transfer oldum 😍🙏sıkıntıları çok ama rabbim saglıcakla kucağımıza almayı nasip etsin 🙏

Şubatta tedaviye başlayıp, buğün 5 gün embriyosu taze transfer oldum 😍🙏sıkıntıları çok ama rabbim saglıcakla kucağımıza almayı nasip etsin 🙏
Hadi bakalım. Mart ayının ilk transferi hayırlı olsun. Güzel haberler bekliyoruz...🙏🙏

Hadi bakalım. Mart ayının ilk transferi hayırlı olsun. Güzel haberler bekliyoruz...🙏🙏
Adana’da mısın canım ben de adanadayım da 🙏🏻 Nerede yaptırdın doktorun kim😇hadi inşallah pozitifi gör ❣️
Evet adanadayım, acıbadem volkan noyan da yaptırdım 🥰 12 martta kan testim. Siz hangi doktora yaptırdınız

X