Mart 2021 Embriyo transfer olacaklar.

Bende dun basladım 3.tedaviye dondurulmusum Bı tane var ama bahcecı de bu sefer devlette denim dedım. 😔 Yumurta rezervim az. 150 merional 150 gonalf vuruldum. Inş. bu sene hepimiz hamıle kalırız ❤️🌼
Amin inşallah önce dondurulmuş u denemeyecekmisiniz en baştan mı devlette başlıycanız

Merhabalar.. ☺️ 25 yaşındayım. 3 yıllık evliyim. Evliliğimin ilk yılında prolaktin yüksekliğim sebebi ile hipofiz bezinde kistim olduğunu öğrendim. Hamile kalamıyor olmamın sebebi bu olduğunu düşündük tedaviden sonra herşey normale yakın duruma gelince sonrasın da eşimde sperm hareketli sayısının az olduğunu öğrendik. Tüp bebek tedavimize sonunda başladık🙈 dün yumurtalarım toplandı. Doktoruma gerçekten güveniyorum. Cumartesi Allah izin verirse transferim gerçekleşecek ilaçlarımı düzenli kullanıyorum🙏🏻 Çok heyecanlı ve stresliyim. Umarım hepimize hayırlı, sağlıklı, salih evlatlar nasip eder rabbim🙏🏻
Prolaktin için dostinex kullandın galiba canım peki şuan bıraktın mı devam mı ediyosun ben de kullandım da değerim baya düştü diye bıraktırdı transfere kadar da içme dedi doktor sen nasıl bir yol izledin?

Prolaktin için dostinex kullandın galiba canım peki şuan bıraktın mı devam mı ediyosun ben de kullandım da değerim baya düştü diye bıraktırdı transfere kadar da içme dedi doktor sen nasıl bir yol izledin?
Evet canım dostinex kullandım. Ben sadece 2 dostinex bitirdim daha sonra doktorum bırakmamı söyledi çünkü değerim inmeye kistim küçülmeye başlamıştı. Şu anda kontrol altındayım herhangi bir yükselme yada büyüme söz konusu değil. Ben bırakalı çok oldu 2 sene kadar.

Evet canım dostinex kullandım. Ben sadece 2 dostinex bitirdim daha sonra doktorum bırakmamı söyledi çünkü değerim inmeye kistim küçülmeye başlamıştı. Şu anda kontrol altındayım herhangi bir yükselme yada büyüme söz konusu değil. Ben bırakalı çok oldu 2 sene kadar.
Aa çok iyii baya da olmuş kuzum bırakalı 🙏🏻 Bazen bırakınca geri yükseliyor diyolar ben de ondan aslında aklıma geliyor bir ay içinde geri yükselir mi diye?transfer öncesi bir baktırayım olmaz da içim rahat etsin

Benimde prolaktin yüksekliği var. Haftada 1 kullanıyorum dostinex canım. Doktor devam et dedi bana

Benimde prolaktin yüksekliği var. Haftada 1 kullanıyorum dostinex canım. Doktor devam et dedi bana
Şuan değerin kaç kuzum düştü ve hala devam mı et dedi doktorun.benim değerim alt sınırında altında çıkınca içme dedi bak kafam karıştı 😁ne yapsam😁

Şuan değerimi bilmiyorum ama uzun süredir takipi hastayım endokrinoloji. O vermişti zaten. Kadın doğum doktoru da devam etmemi istedi. Güvenmekten başka Bi şansım yok benimde

Şuan değerimi bilmiyorum ama uzun süredir takipi hastayım endokrinoloji. O vermişti zaten. Kadın doğum doktoru da devam etmemi istedi. Güvenmekten başka Bi şansım yok benimde.
Aynen canım ben de endokrinde takip ediliyorum ne dediyse doktorlar yapıyoruz 🙏🏻Ama şeyi sor transfer haftası içicek misin çünkü bıraktırabilir belki bir kaç hafta önce de bırak diyebilir bir hatırlat

Aynen canım ben de endokrinde takip ediliyorum ne dediyse doktorlar yapıyoruz 🙏🏻Ama şeyi sor transfer haftası içicek misin çünkü bıraktırabilir belki bir kaç hafta önce de bırak diyebilir bir hatırlat
Zararı oluyor mu bi bilgin var mı canım

Kuzum benim endokrin doktorum opu haftası içmiceksin bırakıyorsun dedi taze mi dondurulacak mı olacak belli olsun ona göre söylicem dedi .opudan sonra gittim tekrar dediğiniz gibi içmedim dedim değerime baktı ondan sonra tamam zaten diğer ay transferin var içme bence dedi 🙏🏻Bir sıkıntı yaratıyor kuzum şurdan anladım doğal yolla hamile kalmak istediiim zamandan beri bana gebe olduğun öğrendiğin an bırak bana haber ver dedi.ben de o yüzden dedim doktoruna transfer haftası hatırlat bir

Haa şunu unuttum tüp bebek doktorum olsun iç bir şey olmaz dedi ama endokrin bırak dedi opu haftasından itibaren 🙏🏻 Ben endokrinin dediğini yaptım çünkü hormonlar onların işi ne bilim bana daha güvenilir geldi endokrin doktorum

Haa şunu unuttum tüp bebek doktorum olsun iç bir şey olmaz dedi ama endokrin bırak dedi opu haftasından itibaren 🙏🏻 Ben endokrinin dediğini yaptım çünkü hormonlar onların işi ne bilim bana daha güvenilir geldi endokrin doktorum
Sağol canım bende uzun zamandır endokrine gitmiyorum. Ona da sormam lazım o zaman. Bana tüp bebek doktorum bide başka bir kadın doğum doktorum bişey olmaz asıl kullanmazsanız sıkıntı olur demişti. Aslında bende bu durumu hep merak ediyorum ama onlar kullan diyince devam ediyorum. sağlıklı sıhhatli bebeklerimizi kucağımıza alalım inşallah ya bide ordan bi sorun olsun istemiyorum 😔

Sağol canım bende uzun zamandır endokrine gitmiyorum. Ona da sormam lazım o zaman. Bana tüp bebek doktorum bide başka bir kadın doğum doktorum bişey olmaz asıl kullanmazsanız sıkıntı olur demişti. Aslında bende bu durumu hep merak ediyorum ama onlar kullan diyince devam ediyorum. sağlıklı sıhhatli bebeklerimizi kucağımıza alalım inşallah ya bide ordan bi sorun olsun istemiyorum 😔
Aynen canım benim bu konuyu endokrin doktoruna muhakkak sor ve kandan değerine baktır benim artık o kadar düşmüş ki değer yoktuu yani opudan sonra😳.Endokrin yönlendirsin kuzum transferini filan hepsni anlat

Ben 2.adeti bekliyorum canım bir k güne adet olucam yasmin doğum kontrol hapı verdi bana dün bitti.5 gün içinde adet geliyormuş ilk günü dr arıcam rahim kalınlaştırma ile devam edicem daha banaa çooook var yani🙄🥲hastaneden memnunsun ama dimi 😇
Ben de regl bekliyorum dondurulmus transfer icin insallah hepimize hayirli olsun😍

Selam kızlar. Benimde 5. Transferim olacak. 2 tane blast embriyom var. 1 tanesi 5. Gün 4ab, diğeri 6.Gün 3ab kalitesinde. Rahîm dinlendirmedeyim birkaç gün içinde adet olup transfer sürecine başlıcaz. Hayırlısı olsun hakkımızda. Bu gruptaki herkes güzel sonuçlar alsın inşallah 😍
Amin insallah hayirli sonuclar benim de bu sefer 2 tane olcak nasipse transfer regl bekliyrm ben de😍

X