MART 2022 Tüp Bebek Transfer Olacak Arkadaşlar🍀

bende koç unv. de asılama oldum doktorum Barış Ata,
ama kendısı artık cogunlukla yurtdısında semınerde vs olyormus o yuzden bakalım bır de bahcecı ıle goruseyım dedım.
once koc ta raporumu cıkarayım dıyorum.
sonucun guzel olmus kuzum, çok mutlu oldum.
Allahım tamamına erdırsın :KK200:
Amin insallah allah her isteyene nasip etsin❤❤❤❤

Evet 10-12 tane yumurta büyüyor, ilaç hepsine etki etmiş valla çok şükür.. ama halsizleştim, kemiklerim kasıklarım ağrımaya başladı.. yarın ve cuma da gidicem.. ptesi toplama..
2 günde bir gitmek zorluyor bir de ilk günler farketmedim ama artık bi yorgunluk çökmeye başladı, sanki grip gibi genel bişey.. ne kadar evine yakın o kadar iyi..
evet kuzum, oy maşallaaahh cok guzel, nazarlar degmesın.
saglıklı yumurtalar olsunlar, sana bebiş olsun. :KK200:
ben asılama oldum ya ust uste ıkı ay hemde,
ıs ev vs yoruyor ıkı gunde bır gıt gel mecburen.
mega medıpolde bır doktor var Gonca hanım onunla da gorusecegım bakalım,
ınsallah en hayırlısı olur.
koçu da ıstıyorum bıldıgım yer vs dıye ama aman ne bılıyım,
herkesın ıyı - kotu dedıgı yanlar var. bılemedım çok ta kafamı karıstırmak ıstemıyorum bı yandan

evet kuzum, oy maşallaaahh cok guzel, nazarlar degmesın.
saglıklı yumurtalar olsunlar, sana bebiş olsun. :KK200:
ben asılama oldum ya ust uste ıkı ay hemde,
ıs ev vs yoruyor ıkı gunde bır gıt gel mecburen.
mega medıpolde bır doktor var Gonca hanım onunla da gorusecegım bakalım,
ınsallah en hayırlısı olur.
koçu da ıstıyorum bıldıgım yer vs dıye ama aman ne bılıyım,
herkesın ıyı - kotu dedıgı yanlar var. bılemedım çok ta kafamı karıstırmak ıstemıyorum bı yandan
Daha zamanın var neresi içine sinerse oraya başlarsın acele karar verme sakın 🤗

Benim eşim erkek doktor istemediği için kadın doktorlara gittim. İstanbuldayım.
Kendi doktorum ile devam etme kararı aldım. Semra Esenkaya
2.gittim doktor Serap Simavlı önermem..
3.gittiğim Yasemin Çekmez. Allah yanına götürmesin bi daha..
4. Gittiğim Seval Taşdemir. Semra hoca ile aynı bilgi düzeyi yaklaşımı, tecrübesi
5. burçin Erzik.. Şahane bi doktor. 0'dan başlayacak olsam, onunla devam ederdim. Bana ekstra yapılacak birşey yok dediği için doktorumda karar kıldım.
6. Perihan Karlı.. O da Samsu'da .. Onu da beğendim..
Merhaba.yasemij cekmez i neden begenmediniz acaba?bende ona gitmeyi dusunuyordum ama?

Merhaba.yasemij cekmez i neden begenmediniz acaba?bende ona gitmeyi dusunuyordum ama?
Sürekli hakaret aşağılama ile geçti.
Öykümüzü dinlemedi, sürekli aa bunu da mı öğrenicektim diyor. Bırakmıyorsun ki sana anlatayım...
Bu değerler ile doğal yoldan gebelik olurdu, sizin doktorlar paragöz dedi.
Sizinle başlasak nasıl olur dediğimizde bu değerler ile ameliyat gerek dedi, şaka gibi :KK70:
Fiyatı en pahallı olan doktorlarden biri.. Ben size ucuza yapıyorum demesi tamamen kandırmaca..
Kendisinin tüp bebek ile ilgili bir tane bile makalesi yok, benim dokotrumu kötüledi..
Benden bir test istedi, kitini aldım sadece bu hastane yapıyor dedi. Soruşturdum neredeyse kimse o tahlili yaptırmıyor.
Dedim bu doktor bunu yaptırdı, bana diyor ki o doktor bilmiyor boşuna para verdirmiş. Kendi yaptığı testin içinde de aynı test var..
Bana diyor ki sana özel ilaç tedavisi hazırlayacağım., şurada kiminle konuşsanız aynı ilaçları kullanıyor. Kişiselleştirilmiş diye etiket yapmış..
Hakaretleri aynı varoş kadınlarının konuşması gibi... Allah göstermesin bi daha..

Canım selam.
Ebru hanım raporlu tüp Bebek yapiyr mu acaba benim.iki negatif aşılamam var o yüzden mersk ediyorum.
Raporlu yaptırmak istiyorum.
Sen memnun kaldın değil mi?
Kaç bin TL.tuttu ortalama 💕
Merhaba, ben pozitifi gördüm çok şükür Ebru hoca ile, 8.haftadayız. Çok memnun kaldım. İletişimi, ilgisi ekininin profesyonelliği ve hastaya hakimiyetleri çok iyiydi. Raporumuz yoktu bizim ama raporlu yapıyor mu bilmiyorum.
Ebru hocayla 2 tedavi uyguladık biz. İlki taze transferdi, ilaçlarla falan sanırım 25 bini buldu. İkincisi dondurulmuş transfer oldu. İlaç artışlarıyla 30 bine mal oldu. Ama burda pek çok kere yazdım. Bu bizim 4.tedavimizde oldu keşke ilk Ebru hocaya gitseymişiz. Ve hatta ben artık psikolojik olarak çok yorulduğum bir dönemde son denememiz için Ebru hoca bizi ikna etti. Negatif sonrası kontrole gitmiştik Şubat ayında, ve ben kararlı bir şekilde hazirana kadar başlamak istemediğimi ifade edecektim ama öyle güzel ikna etti ki☺️ Çok şükür 8. Haftadayız.
Bir de şunu söylemek istiyorum, ben 3.tedaviden sonra resveratrol kullanmaya başladım. Antioksidan takviye. Yumurta kalitesini arttırma etkisi var diye okudum. Ve ciddi anlamda yumurta kalitem arttı ki bizim de sorun kalitesiz yumurtaydı. Son denemeye kadar 1-2 embriyo oluşuyordu orta kalitede. Son denemede 3 tane 5aa oldu.

Merhaba, ben pozitifi gördüm çok şükür Ebru hoca ile, 8.haftadayız. Çok memnun kaldım. İletişimi, ilgisi ekininin profesyonelliği ve hastaya hakimiyetleri çok iyiydi. Raporumuz yoktu bizim ama raporlu yapıyor mu bilmiyorum.
Ebru hocayla 2 tedavi uyguladık biz. İlki taze transferdi, ilaçlarla falan sanırım 25 bini buldu. İkincisi dondurulmuş transfer oldu. İlaç artışlarıyla 30 bine mal oldu. Ama burda pek çok kere yazdım. Bu bizim 4.tedavimizde oldu keşke ilk Ebru hocaya gitseymişiz. Ve hatta ben artık psikolojik olarak çok yorulduğum bir dönemde son denememiz için Ebru hoca bizi ikna etti. Negatif sonrası kontrole gitmiştik Şubat ayında, ve ben kararlı bir şekilde hazirana kadar başlamak istemediğimi ifade edecektim ama öyle güzel ikna etti ki☺️ Çok şükür 8. Haftadayız.
Bir de şunu söylemek istiyorum, ben 3.tedaviden sonra resveratrol kullanmaya başladım. Antioksidan takviye. Yumurta kalitesini arttırma etkisi var diye okudum. Ve ciddi anlamda yumurta kalitem arttı ki bizim de sorun kalitesiz yumurtaydı. Son denemeye kadar 1-2 embriyo oluşuyordu orta kalitede. Son denemede 3 tane 5aa oldu.
maşallaaahhhh, cok sevındım canım
ne guzel yavruna kavusmussun darısı bızım basımıza olsun,
takvıyeye bakacagım bende ,çok sagol
hangı markaydı kullandıgın kuzu

maşallaaahhhh, cok sevındım canım
ne guzel yavruna kavusmussun darısı bızım basımıza olsun,
takvıyeye bakacagım bende ,çok sagol
hangı markaydı kullandıgın kuzu
Çok teşekkür ederim canım, Rabbim isteyen herkese nasip etsin. Bize de sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah.. solgar ın kullandım.

Öncelikle hayırlı olsun gözün Aydın canım sağlıklı bir süreç olsun inşallah 🙏 yazdıklarından şunu anladım nasip... gerçekten benim ilki 5aa ama tutmadı kimi de kalitesiz de bile tutuyor zamanını beklemiş demekki ☺️

Merhaba. Benim de ilk transferim kimyasal ile sonuçlandı. Bu tüp bebekte de doğal gebeliklerde ilkinde çok sık rastlanan bir durum dedi bana doktorum. Kist ve genetik sebepler de olabilir tabii. Bana histeroskopi yapıldı. Bir de bazı kan testlerş uygulandı
Merhaba benim de aynı durum gerçekleşti de sizin histeroskopi ne zaman yapıldı? 2. transferi oldunuz mu?

Merhaba benim de aynı durum gerçekleşti de sizin histeroskopi ne zaman yapıldı? 2. transferi oldunuz mu?
Merhaba. 6 mayısta histeroskopi oldu. Nk hücre paneli, eşli karyotip ve pıhtulaşma kan testleri yapıldı bir de. 2 adet sonra transfer olacak umarum. Yani temmuz gibi nasipse. Sizin naıl olacak belli mi.

Merhaba. 6 mayısta histeroskopi oldu. Nk hücre paneli, eşli karyotip ve pıhtulaşma kan testleri yapıldı bir de. 2 adet sonra transfer olacak umarum. Yani temmuz gibi nasipse. Sizin naıl olacak belli mi.
ben şu anda 2. transfer için hazırlıktayım ilaç kullanıyorum pazartesi günü kontrole gideceğim. ben de histeroskopiden sonra 2 adet bekledim de burda hep histeroskopinin olduğu ay yapılmalı, yaralar iyileşmeden transfer olunmalı gibi şeyler okudum o yüzden sizdeki durumu sormak istedim :) Allah yardımcımız olsun, geçmiş olsun :)

ben şu anda 2. transfer için hazırlıktayım ilaç kullanıyorum pazartesi günü kontrole gideceğim. ben de histeroskopiden sonra 2 adet bekledim de burda hep histeroskopinin olduğu ay yapılmalı, yaralar iyileşmeden transfer olunmalı gibi şeyler okudum o yüzden sizdeki durumu sormak istedim :) Allah yardımcımız olsun, geçmiş olsun :)
Aminnn.Ben de aynı durumdan dolayı endişeliydim. Ama yalnız değilmişiz😊 bunu bilmek güzel. Umarım pozitif haberini de verirsin. Bana umut olur.

Aminnn.Ben de aynı durumdan dolayı endişeliydim. Ama yalnız değilmişiz😊 bunu bilmek güzel. Umarım pozitif haberini de verirsin. Bana umut olur.
inşallah rahim kalınlaşır da transfer tarihi alırım aşamasındayım ben şu an :) çünkü kimyasaldan sonraki transfer hazırlığımda rahim kalınlaşmadı bu yüzden histeroskopi oldum o yüzden korku dolu bekleyiş var bende :)

inşallah rahim kalınlaşır da transfer tarihi alırım aşamasındayım ben şu an :) çünkü kimyasaldan sonraki transfer hazırlığımda rahim kalınlaşmadı bu yüzden histeroskopi oldum o yüzden korku dolu bekleyiş var bende :)
Umarm korku dolu bekleyişiniz bir an önce son bulur🌸hayırlısıyla olsun transferiniz en kısa zamanda

Evet kızlar isyan etmek istemiyorum ama gebeliği öğrendiğim günden beri yüzüm gülmedi bugünde doktor kontrolümüz vardı benim hesabıma göre 7 haftalık olması gerek ultrasonda 5+6 gözüküyor bunun yanı sıra kalp atışı çok yavaş olduğunu söyledi doktor ve bununda yanı sıra bir kese daha gözüküyor şuan normalde 2 embriyo transfer edildi ama tek kese gözüküyordu bugün gittiğimde diğer kesede gözüküyor ama içinde şuan bir yaşam belirtisi var mı belli değil salı günü tekrar randevum var bakalım dua edin lütfen inşallah kalp atışı hızlanır
Merhaba kalp atışı düzeldi mi acaba? Bende 6+2 haftadaki. Kalp atışı biraz yavaş dedi doktor ama kucuk olduğuna bağladı. Sizde nasıl durum?

Insallah kalinlasir guzel sonuclara ulasirsin
Histereskobinin rahim kalinlasmasina etkisi varmiydi bunu bilmiyordum

X