MART 2022 Tüp Bebek Transfer Olacak Arkadaşlar🍀

Merhaba canım ben tıp fakultesınde şafak bey in hastasıydım şükür ilk denememiz de olumlu sonuc aldık sımdı yaşam asv yunus beye gidiyorum 🙂🥰
Bende vitale gidiyorum Ali Beyin hastasıyım bizim de ilk deneme transfer olmadım daha. Hayırlı olsun Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah

Merhaba. 6 mayısta histeroskopi oldu. Nk hücre paneli, eşli karyotip ve pıhtulaşma kan testleri yapıldı bir de. 2 adet sonra transfer olacak umarum. Yani temmuz gibi nasipse. Sizin naıl olacak belli mi.
Önceki transferiniz ne zaman yapıldı

45 yumurtamin 21 tanesi dollendi,bir tane transfer oldum,20 tanesi donduruldu,7 haftalik oldu,dun kalp atislarini duyduk🥰sağlikla ilerlesin tek istegim💕isteyen herkese allahim nasip etsin🙏
Çok güzel maşallah hayırlı olsun. Benimde bugun 17 yumurtam toplandı. Yarın bilgilendirme için dönecekler kaçı döllendi kaçı boş diye. Dua et bana canım döllenen yumurtalarım olsun🙏

Çok güzel maşallah hayırlı olsun. Benimde bugun 17 yumurtam toplandı. Yarın bilgilendirme için dönecekler kaçı döllendi kaçı boş diye. Dua et bana canım döllenen yumurtalarım olsun🙏
Sagol canim🤗Gonlune gore olsun canim,en az yarisi döllensin insallah🙏sağlikla ilerlesinler,en sagliklilari hep seninle olsun🥰

Sagol canim🤗Gonlune gore olsun canim,en az yarisi döllensin insallah🙏sağlikla ilerlesinler,en sagliklilari hep seninle olsun🥰
Ayy amin kuzum. Çok sabırsızlanıyorum . Tutacak mı tutmayacak mı. Pico var bende de. Bir kaç paylaşım okudum. 20 yumurta toplanmış 20si boş çıkmış ve döllenme olmamış😳

Ayy amin kuzum. Çok sabırsızlanıyorum . Tutacak mı tutmayacak mı. Pico var bende de. Bir kaç paylaşım okudum. 20 yumurta toplanmış 20si boş çıkmış ve döllenme olmamış😳
Ben de pcos um,vallahi ben soyle bir karar aldim,forumlara girip birsey okumuyorum,sadece bana bsy yazan olursa donuyorum,cunku yorumlar insani çok aşagi cekiyor,benden tavsiye sen de okuma😁hatta hesabi dondurmayi dusundum ama yerini bulamadim😎

Ben de pcos um,vallahi ben soyle bir karar aldim,forumlara girip birsey okumuyorum,sadece bana bsy yazan olursa donuyorum,cunku yorumlar insani çok aşagi cekiyor,benden tavsiye sen de okuma😁hatta hesabi dondurmayi dusundum ama yerini bulamadim😎
Ama bazı yorumlar yazılar da çok aydınlatıcı. Bu yüzden ortalarda bir yerdeyim bu konu da 🤭☺️

Ama bazı yorumlar yazılar da çok aydınlatıcı. Bu yüzden ortalarda bir yerdeyim bu konu da 🤭☺️
Evet haklisin,ama olumsuz durumlarda da bana da boyle olur mu,benim basima da gelir mi diye mutlaka dusunuyor insan istemese de😎beterin beteri var haline sükret dosrum halleri😁ay noldu acaba bu kizin bebegine,fln fln...

Evet haklisin,ama olumsuz durumlarda da bana da boyle olur mu,benim basima da gelir mi diye mutlaka dusunuyor insan istemese de😎beterin beteri var haline sükret dosrum halleri😁ay noldu acaba bu kizin bebegine,fln fln...
😂😂 valla bende merak ediyorum bazen bu kızın son durumu ne oldu, oldu mu falan ☺️ Evet olumsuz yorumlarda çok var, bazıları olumsuz yorumları kendimle kıyaslayıp moralimin bozulduğu da olmuştur 😂

Bende transfer sonucu aldıgımdan beri pek fazla gırmıyorum elımden geldıkce aynı seylerı yasadıgım kısılerle konusmaya calısıyorum örnegın bırı dün konu açmış tüplerim tıkalı tüp benek denesem olur mu dıe yazmak ıstedım basımdan gecenleri ama bazende bırlıkte surec bekledıgım ınsanların uzuldugunu gorunce acabaya dusuyorum sen gibi 😨😨

X