Mart 2023 de doğum yapacak arkadaşlar testi yeni pozitif çıkanlar buyrun konuşalım

Yaa keseyi gördün mü ne güzel maşallah 🧿 en son değerm 301 di arayada bayram girince cuma günü gideyim dedim kalp atışını vs duymazsam sonraki haftada onun için giderim demiştim. İlk bebeğimde 6+2 yken kalp atışını duymuştuk
Teşekkür ederim canım herkesin bunyesi ayri tabi benim beta hcg hizli artti o sayede gorebildik simdi de kalp arisi icin 28 inde çağırdı onu bekliyoruz. İnsallah duyarsin cuma gunu kalp atışıni da

Teşekkür ederim canım herkesin bunyesi ayri tabi benim beta hcg hizli artti o sayede gorebildik simdi de kalp arisi icin 28 inde çağırdı onu bekliyoruz. İnsallah duyarsin cuma gunu kalp atışıni da
Amin canım inşallah sağlıkla duyarız sağlıkla kucağımıza alırız inşallah ♥️

Merhabalar, adet tarihime 3 gün kala 4 temmuzda beta hcg 193 çıktı, 12 temmuzda tekrar kan verdim 2931 çıktı henüz doktora gidip keseyi göremedim, sağlıklı bir gebeliktir inşAllah… İlki düşük olmuştu…. 😢

Merhabalar, adet tarihime 3 gün kala 4 temmuzda beta hcg 193 çıktı, 12 temmuzda tekrar kan verdim 2931 çıktı henüz doktora gidip keseyi göremedim, sağlıklı bir gebeliktir inşAllah… İlki düşük olmuştu…. 😢
Çok güzel değerlerin canım, bu oranla görünür sanırım kese ne zaman gitmeyi düşünüyorsun

Çalışıyorum izin almak sıkıntı oluyor, 27 Temmuza randevu bulabildim acaba çok mu geç kalırım ? 18 Temmuza bulabilirsem bakacağım tekrar.. Sizin nasıl gidiyor :KK54:
Ben de daha doktora gidemedim canım randevular dolu 16 ya bulmuştum doktor yok diye iptal ettiler 19 temmuz a verdiler bakalım 5+6 olacak benim hesabima göre. Geç gitmek daha iyi bence bı gidişte kese, bebek, kalp atışı hepsini görürsün inşallah

Ben de daha doktora gidemedim canım randevular dolu 16 ya bulmuştum doktor yok diye iptal ettiler 19 temmuz a verdiler bakalım 5+6 olacak benim hesabima göre. Geç gitmek daha iyi bence bı gidişte kese, bebek, kalp atışı hepsini görürsün inşallah
Hadi bakalım nasipse güzel haberler alalım canım inşAllah bekleyen herkes alsın :)

Merhabalar herkese 🤗 Bana fikir verebilir misiniz?
♥️Benim sat 15 Haziran.
♥️15 temmuz silik çizgi ✔️
♥️18 temmuz pzts beta 192✔️(sancı çok)
♥️20 temmuz çarş beta 354✔️(sancı az)
♥️21 temmuz pers. (Sancı yok)

bu şekilde ilerledik 4+6 mi oluyor? Ben çok korkuyorum zor süreçlerim oldu da beta az mı yani 4 haftaya göre sizce? Döllenme durumuna göre değişiyor diyorum ama kendimi rahat hissedemiyorum endişeliyim.

♥️Benim sat 15 Haziran.

bu şekilde ilerledik 4+6 mi oluyor? Ben çok korkuyorum zor süreçlerim oldu da beta az mı yani 4 haftaya göre sizce? Döllenme durumuna göre değişiyor diyorum ama kendimi rahat hissedemiyorum endişeliyim.
hayırlı olsun öncelikle şuan 5+1 sat a göre betaya takılmayın hiç 2 günde bir %60 üstü artış olması önemli geç döllenme vs olabilir. sağlıkla alın kucağınıza

♥️Benim sat 15 Haziran.

En az %60 oranında artış bekleniyor
Senin yaklaşık %82 olarak artmış canım 2 gün sonra bence bir daha test yap bakalım kaç çıkacak ve haber ver mutlaka merak ederim 🤗
Sancıya takılma dün cok vardı, bugün hiç yok mesela🧿

En az %60 oranında artış bekleniyor
Senin yaklaşık %82 olarak artmış canım 2 gün sonra bence bir daha test yap bakalım kaç çıkacak ve haber ver mutlaka merak ederim 🤗
Sancıya takılma dün cok vardı, bugün hiç yok mesela🧿
Tabi haber veririm canım çok teşekkür ederim ♥️🤗

X