Mart 2023 tüp bebek tedavisine başlayanlar

Kızlar merhaba Allah hepimizin yardımcısı olsun ben Ocak ayında opu oldum 19 tane yumurta toplandı ama beşinci güne sağlıklı iki tane kaldı şubatta transfer oldum sonuç negatif haftaya Salı diğerini transfer olacağım bu süreç ne kadar tarifi zor duygular yaşatıyor insana çaresizlik …🤔
Bir adet dönemi atlattı mı doktorunuz?

Amin inşallah Rabbim hepimize nasip etsin 🤲 bende çok düşündüm iki tane transfer olmayı son güne kadar ama doktorum Ngs li olduğu için tek transfer etmeyi önerdi. Diğer 3 negatif denememde hep iki tane verildi Ngs li değildi ama hep negatif oldu. Doktorum Ngs li embriyonun tutma olasılığı daha yüksek olduğu için iki tane yazılanın ikiz olması durumunda yaşanacak zorlukları anlattığı için tek olsun sağ Salim kucağıma alım düşüncesiyle tekte karar kıldık.
NGSli ne demek :/

Tecrübeli arkadaşlar yazabilir mi yumurta toplama işlemi iğneye başladıktan kaç gün sonra gerçekleşiyor. Birde toplanması için çatlamaması gerekiyor dimi

Merhaba bayanlar ,, tüp bebek tedavisine başlamış bulunmaktayım, görünürde bir sorunumuz yok ancak uzun süredir bebeğimiz olmadı..hep zor bir süreç olduğunu duyuyordum tüp bebek sürecinin,gerçekten öyleymiş, yumurta büyüyecek mi, erken çatlama ihtimalleri , yumurta toplaması , embriyo ilerleyecek mi vb :KK43: hergün yeni birşey öğreniyorum😯 maddi manevi zor, umarım sonu güzel olur hepimiz için, ben şuan yumurta büyütme aşamasındayım..
kimseye de söylemiyorum şimdilik kızlar , benzer duyguları , sorunları yaşayıp burada belki birbirimize iyi geliriz diye düşündüm, ve bilgi alışverişi yaparız zaman da daha çabuk geçer :)
Bursa Eurofertil Tüp Bebek merkezini önerebilirim Dr Gerçek Aydın ile ön görüşme yapmanı tavsiye edderim.

X