Mart 2023 tüp bebek tedavisine başlayanlar

Amin inşallah Rabbim hepimize nasip etsin 🤲 bende çok düşündüm iki tane transfer olmayı son güne kadar ama doktorum Ngs li olduğu için tek transfer etmeyi önerdi. Diğer 3 negatif denememde hep iki tane verildi Ngs li değildi ama hep negatif oldu. Doktorum Ngs li embriyonun tutma olasılığı daha yüksek olduğu için iki tane yazılanın ikiz olması durumunda yaşanacak zorlukları anlattığı için tek olsun sağ Salim kucağıma alım düşüncesiyle tekte karar kıldık.
Tabi sağlıklı olsun bir tane olsun canım az kaldı transferine , çoook güzel geçsin sağlıkla sıkı tutunsun 🧿🙏

Amin inşallah Rabbimmgepimizin kucağını doldursun evet az kaldı. Hazırlandım bekliyorum almalarını şu sıkışıklık işi biraz problem 😂 4.deneme ama hala alışamadım
Allah yardımcımız olsun su gibi aksın gitsin süreçlerimiz, sende sağlıkla kucağına da al inşallah bebeğini 🙏 ☺️

Allah yardımcımız olsun su gibi aksın gitsin süreçlerimiz, sende sağlıkla kucağına da al inşallah bebeğini 🙏 ☺️
Allah razı olsun hepimize nasip olsun inşallah 🤲 hayırlısıyla aldım bebişimi birazdan çıkıcam hastaneden ilaçlarımı aldım artık beklemeye geçtik güzel haberleri 🥰

İkinci opü için bakacağız kalanlar ne durumda diye yarın.. iki tanesi ilerliyor şuan, yine iğne vurulacağım sanırım , opüden sonra karnım hala şiş iki gün oldu 😣 girdaba düştüm sanki 😦
Hepsi sağlıkla toplanınca rahatlarsın o süreç biraz değişik oluyor 😳

Kızlar merhaba Allah hepimizin yardımcısı olsun ben Ocak ayında opu oldum 19 tane yumurta toplandı ama beşinci güne sağlıklı iki tane kaldı şubatta transfer oldum sonuç negatif haftaya Salı diğerini transfer olacağım bu süreç ne kadar tarifi zor duygular yaşatıyor insana çaresizlik …🤔
merhaba, ilaç tedavi süreciniz nasıl geçti hangi ilaçları verdiler ve opu zor bir işlem mi korkuyorum biraz, benim de adetim gelmedi bir türlü hep gelmesin diye bekledim geldi, şimdi de gelsin diyorum gelmiyor :)))

merhaba, ilaç tedavi süreciniz nasıl geçti hangi ilaçları verdiler ve opu zor bir işlem mi korkuyorum biraz, benim de adetim gelmedi bir türlü hep gelmesin diye bekledim geldi, şimdi de gelsin diyorum gelmiyor :)))
Opu dan önce gonalf iğne biesteton kullandım yanlış hatırlamıyorsam kendim çatlatma iğnesi yaptım yumurta toplama inanılmaz basitti zaten anestezi altında olduğun için hiçbirşey hissetmiyorsun opu dan sonra oldukça rahatladım seni anlıyorum canım inan ki korkmana gerek yok en zoru transferden sonra 12 gün beklemek 😊

Opu dan önce gonalf iğne biesteton kullandım yanlış hatırlamıyorsam kendim çatlatma iğnesi yaptım yumurta toplama inanılmaz basitti zaten anestezi altında olduğun için hiçbirşey hissetmiyorsun opu dan sonra oldukça rahatladım seni anlıyorum canım inan ki korkmana gerek yok en zoru transferden sonra 12 gün beklemek 😊
transfer için 1 ay m beklediniz yoksa 5 günde mi yapıldı

Merhaba bayanlar ,, tüp bebek tedavisine başlamış bulunmaktayım, görünürde bir sorunumuz yok ancak uzun süredir bebeğimiz olmadı..hep zor bir süreç olduğunu duyuyordum tüp bebek sürecinin,gerçekten öyleymiş, yumurta büyüyecek mi, erken çatlama ihtimalleri , yumurta toplaması , embriyo ilerleyecek mi vb :KK43: hergün yeni birşey öğreniyorum😯 maddi manevi zor, umarım sonu güzel olur hepimiz için, ben şuan yumurta büyütme aşamasındayım..
kimseye de söylemiyorum şimdilik kızlar , benzer duyguları , sorunları yaşayıp burada belki birbirimize iyi geliriz diye düşündüm, ve bilgi alışverişi yaparız zaman da daha çabuk geçer :)
60 tl yi bulacak bizde başladık,Manisa’dan izmire gidip geliyoruz.ve aracımız yok hiçbir zaman öyle bir bütçemiz olmadı ama bebek için kredi çektik sonucu güzel olsun inşallah

X