Gebeliğe Hazırlık Mart ayı bat gününü bekleyenler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
İyi yapmışsın, motive düşüren insanların evinde ne işi var. Eski zaman gibi ceket atsan olmuyor çocuk. Doktor bizim için erken dedi daha. Erkekler de bizim kadar dert etmiyor bacım. Ama ben inanıyorum en kısa sürede olacak. 29 Mart adet tarihinmiiş, beni haberdar et. Olmazsa zaten Nisan topiğinde buluşucaz yine 😂
Ahahaha 😁😁 evet belirti falan yok kesin adet olcam yine nisan topiğinde görüşelim 😂😂

Ay hic sorma annem karışmazda kaynana bir acayip ogluna daha sperm testi yaptırmadık ne gerek var benm oglum da sıkıntı yok diyor sanki nerden biliyo afedersin beni cıldırtıyo o yuzden artık görüşmüyom da aramıyomda onu hehehrjf😁😁 iyi temiz cıkmıs seninde benm gibi bunada şükür hayatım stresten uzak mis gibi umut dolu günler bizi beklerrr 🤰🤰🤰☺️🧚‍♀️🧚‍♀️🧚‍♀️🧚‍♀️🧚‍♀️👯‍♂️
🙈🙈

Arkadaşlar benim 9 günüm kaldı adet dönemime yanlız acayip sağ kasığımda ağrı var sizde ne tür belirtiler var

Benim son günüm ama belirtilerde kayboldu mide yanması var yediklerimden mi bana mı öyle gelio anlamadım beklemedeyim👍🏻

5 inde regl basladi 9 unda bitti 18 inde yumurtlamada pik gordum oncesi pik gunu ve sonrasi iliski oldu ne zaman test yapsam cikar

X