Mart - Tüp bebek tedavisi

Mrb arkadaşlar aralık ayında yumurtaların toplandı ilk ay rahim dinlenme sonra covit oldum derken nihayetinde dün transferim gerçekleşti heyecanlı bekleyiş başladı allahım hepimize tüm isteyenlere güzel sonuçlar almayı nasıp etsın

Mrb arkadaşlar aralık ayında yumurtaların toplandı ilk ay rahim dinlenme sonra covit oldum derken nihayetinde dün transferim gerçekleşti heyecanlı bekleyiş başladı allahım hepimize tüm isteyenlere güzel sonuçlar almayı nasıp etsın
Merhaba inşallah hayırlı sonuçlar alırsın kaçıncı gün embriyosu kalitesi nasıldı?

Hayırlısı ile sonuclansin inşallah cabalarimiz🤲🏼
Bende gelecek ay 3. Tedaviye baslayacagim inşallah, varsa sorularınız yardimci olurum elimden geldigince 🌸

Yedeğiniz varmı
Yaş kaç
Ben 43
her gecen gün zorlaşıyor
Maddi manevi yıpranıyoruz
Allahım hayırlı sonuçlar almayı nasıp etsin inş
27 yasindayim 2 bucuk yili geciyo hic bir şekilde gebelik elde edemedim. Yedek yok maalesef bende fazla yumurta olusmuyor. Ilk tedavide tek yumurta vardi ikincisinde 3 yumurta 2si tek dollendi ve transfer edildi sonuc negatif.
Genetik testler yapildi rahimden biyopsi yapildi temiz cikti hersey. Ama olmuyor 🤷🏽‍♀️
Bende endometriozis var ve bu etkiliyor sanirim.
Sizin kacincj denemeniz ? Rabbim yardimciniz olsun 🤲🏼

27 yasindayim 2 bucuk yili geciyo hic bir şekilde gebelik elde edemedim. Yedek yok maalesef bende fazla yumurta olusmuyor. Ilk tedavide tek yumurta vardi ikincisinde 3 yumurta 2si tek dollendi ve transfer edildi sonuc negatif.
Genetik testler yapildi rahimden biyopsi yapildi temiz cikti hersey. Ama olmuyor 🤷🏽‍♀️
Bende endometriozis var ve bu etkiliyor sanirim.
Sizin kacincj denemeniz ? Rabbim yardimciniz olsun 🤲🏼
Benim 2. Denemem
Bende yaş faktörü çok etkili
Benimde hiç gebelik oluşmadı
Hakkımızda hayırlısı

Yaaa üzülmeyin desem çok boş olacak biliyorum ama bu bizim imtihanımız bizim şer bildiğimizde hayır, hayır bildiğimizde de bi şer vardır Allah bilir 😔 9 yumurta toplandı bugün aradılar 7 si döllenmiş 3-5. Güne ulaşanları haber vereceklermiş
Merhaba kaç yumurtanız 5.güne ulaştı. Ne aşamadasınız

Merhabaa 5. Güne 1 adet ulaştı 4aa kalite transfer edildi Allahın izniyle 5 gün önce pozitifimi aldım, darısı tüm isteyenlere 🤲🏻
Tek embriyo kaldı ve onurlarda gebelik oluştuysa cidden rabbimin sevdiği kulmuşsunuz. Hayırlı olsun. Sağlıcakla alın kucağınıza. Benimde birinci gün 12 olgun döllenmiş yumurta oldu. 5 güne kalacak mı acaba çok stres yaptım yine korku sardı

Tek embriyo kaldı ve onurlarda gebelik oluştuysa cidden rabbimin sevdiği kulmuşsunuz. Hayırlı olsun. Sağlıcakla alın kucağınıza. Benimde birinci gün 12 olgun döllenmiş yumurta oldu. 5 güne kalacak mı acaba çok stres yaptım yine korku sardı
Çok teşekkür ederim🥰 Kalır kalır merak etmeyin güzel düşünün herzaman pozitif olun ve bol dua edin 🤲🏻 Rabbim hayırlı sağlıklı evlat versin cümlemize ♥️

X