masa ustune farklı saat eklemek ısteyenler ıcın..

Dishe

✿❤aŞk-ı KıYaMet❤✿
Kayıtlı Üye
10 Nisan 2007
3.967
5
masa ustunuz ıcın analog saat uygulaması..
alarm ozellıgı ve turkce dıl secenegı var..
ustelık ucretsız...

ıcersındekı saat seceneklerınden bır kacı...

canım ya sayfalar açılmıyor tekrar kontrol etsena.s.

yaa nasıl acmıyor anlamadım...fisfisfis
bende her ıkısıde acıılıyor ama.:sm_confused:.neyse bak tekrar eklıyorum..yerimseniben

indirdim
kurdumda
dier saat çeşitlerini kullanamıyoruz sanrırm
yada ben yapamadım
tarihi nasıl ayarlıoz:sm_confused:

indirdim
kurdumda
dier saat çeşitlerini kullanamıyoruz sanrırm
yada ben yapamadım
tarihi nasıl ayarlıoz:sm_confused:

canım dıger seceneklerıde kullabılırsın saat uzerıne sag tık yap secenekler ordan appearence ye tıkla sagda ısımlerı yazıyor tıkladıgın anda zaten saat degısıyor ..yerimseniben
azıcık kurcala ... :roflol:

Çok sevimli bi program...Bir sürü değişik rengi ve şekilleri var...Bende az önce indirdim.:sm_cool:.Ancak ya ben ayarlayamıyorum yada özelliği bu ya herhangi bir web sayfası açtığımdada görünüyor...Sadece masa üstünde durmasını bir belge sayfa vb bişi açtığımızda görünmemesini sağlayabilirmiyiz?CADIARZUCADIARZU

Çok sevimli bi program...Bir sürü değişik rengi ve şekilleri var...Bende az önce indirdim.:sm_cool:.Ancak ya ben ayarlayamıyorum yada özelliği bu ya herhangi bir web sayfası açtığımdada görünüyor...Sadece masa üstünde durmasını bir belge sayfa vb bişi açtığımızda görünmemesini sağlayabilirmiyiz?CADIARZUCADIARZU

hayır canım ..
zaten en buyuk ozellıgı o ..
oyun oynarken yada herhangı bır sayfada calısırken saatı gorebılmek ıcın..

ayarlaya biliyorsun benimkini masa üstü ayarladım canım sağ tıklayınca seçenekleri var

X