Maskara önerisi

azemer

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Ağustos 2022
13
1
Kirpiklerim kısa ve asla şekillenmiyor. kıvırdıktan 1 saat sonra yine düzleşiyorlar aşırı sinir bozucu oluyor lifting yaptırmaya da korkuyorum. Kirpiklerimi güzel bir şekilde şekillendirip uzatacak bir maskara öneriniz var mı?

Siz hacim ve yoğunluk istiyorsunuz. Loreal Mega Volume ya da Unlimited olur.
Ben çok ağırlaşmış kirpikle rahat edemiyorum. Telescopic kullanıyorum.

Eklentiler

• C0A9AAAE-0D36-4784-AFF7-A5AD78F05D36.jpeg
    C0A9AAAE-0D36-4784-AFF7-A5AD78F05D36.jpeg
    69,1 KB · Görüntüleme: 100
Kirpiklerim kısa ve asla şekillenmiyor. kıvırdıktan 1 saat sonra yine düzleşiyorlar aşırı sinir bozucu oluyor lifting yaptırmaya da korkuyorum. Kirpiklerimi güzel bir şekilde şekillendirip uzatacak bir maskara öneriniz var mı?
Lifting tek çare yavrum
Ben hep yaptırıyorum

Yaptiracagim yeri nasil secmeliyim herhangi bir sorun cikar mi?
Sonra uyduruk rimel de surseniz harika oluyor zaten lifting var diye

İlk yaptirdiginizda bir ay dayanır
İkincide de öyle hatta
Üçüncü de 2 ay
Böyle böyle bı yaptırınca üç ay kullanmaya başlarsınız

fiyatı diğerlerine göre biraz daha pahalı olan 9mm Loreal Paris Telescopic Lift kullanıyorum, kozvit'in sitesinden online olarak indirimli günlerden takip ediyorum. indirimsiz fiyatı 700 lira civarı , ben 400 liraya aldım.
bir maskaranın suya dayanıklı olması benim için son derece önemlidir bu maskarada hem suya dayanıklı hem de tam istediğim gibi hacim veriyor. Ben öneriyorum canım sana bu maskarayı.

Benimde gözlerime lazer yaptırmıştım kirpiklerim antibiyotik damladan dolayı mahvoldu döküldü kısaldı tesadüfen kaşlarım için Arifoğlunun kaş kirpik yağını aldım kirpiklerime günde 2-3 kez düzenli kullandım şuan maskaraya ihtiyaç duymuyorum ayrıca ne maskara kullanırsam kullanayım kirpiklerime kaşıma değmezdi artık maskarayı sürünce değiyor :halay: bence liftingten önce bir şans ver :KK200:

X