MavilimYeşilim İle zayıflama :)

Hayırlı olsun topiğiinn :) Seni ara ara takip ediyorum mavilimYesilim mavilimYesilim :) Bu videoların bir çoğu benimde bilgisayarımda kayıtlı bazıları da biliyorum ama yapmıyorum pek bana uymuyor :)
Ben sıklıkla ,
Nap Easy Zumba ve 20 dakikalık bir zumba workout videom var onu
1 ay Jillian yaptım bitirdim
Bu ara Thigh Gap yapıyorum
8 min ABS
8 dakikada 150 kcal videosunu da takaatim kalırsa :))

Bende katılıp konunu takip etmek isterim bi programın var mı senin ?

Hayırlı olsun topiğiinn :) Seni ara ara takip ediyorum mavilimYesilim mavilimYesilim :) Bu videoların bir çoğu benimde bilgisayarımda kayıtlı bazıları da biliyorum ama yapmıyorum pek bana uymuyor :)
Ben sıklıkla ,
Nap Easy Zumba ve 20 dakikalık bir zumba workout videom var onu
1 ay Jillian yaptım bitirdim
Bu ara Thigh Gap yapıyorum
8 min ABS
8 dakikada 150 kcal videosunu da takaatim kalırsa :))

Bende katılıp konunu takip etmek isterim bi programın var mı senin ?

Merhaba Mor Vampir.

Ben uzun yıllardır" Zumba power " yapıyordum 30-35 dk 2 sene boyunca yapmaya çalıştım. Çok güzel kilo verdim formumu korudum.

Şimdi haftada 3- 5 gün ,yani gün aşırı. Sabah 45 dk yürüyüş akşamda 60 dk kardio ve dans karışımı Pump it up yapıyorum.

Video içerisinde mekik-şınav-kol-bel-kalça çalıştırıcı süper egzersizler var. Baştan sona izlemek lazım.

kitapzede kitapzede ... Hoş geldin demeyi unuttum...

Ne kadar süredir spor yapıyorsun ?

Bütün vücudunumu inceltemk istiyorsun :)

Yapılan egzersizleri her ay biraz ağırlaştırmak ve değiştirmek gerekli.

Çünkü vücut biraz zorlanmalı.

Mesala ev hanımları saatlerce evi temizlerler vücutları alışkındır o hareketlere zor gelmez. Kalori yaksalar bile vücut fazla enerji harcamaz.

Program olarak:
  • 30 -35 dk kardio
  • yaklaşık 200 ip atlama
  • 8*4 set şınav
  • 8*4 set mekik- yan mekik
  • 2 kere şınav pozisyonu alınacak fakat dirsekler ve kol üzerinde durulacak.
  • 8*8 set sırt üstü yatma köprü kurma ve üst karın çalıştırma.
bunlar pump it videsunun 50dk. sonra hareketler orda var.
Size hafif gelirse 8*5 set de yapabilirsiniz hepsini. Hareketler öğrenildikten sonra rahatlıkla yapılabilir.

Yayından kaldırılmadan elinde bulunmalı :)

Son düzenleme:
Merhaba Mor Vampir.

Ben uzun yıllardır" Zumba power " yapıyordum 30-35 dk 2 sene boyunca yapmaya çalıştım. Çok güzel kilo verdim formumu korudum.

Şimdi haftada 3- 5 gün ,yani gün aşırı. Sabah 45 dk yürüyüş akşamda 60 dk kardio ve dans karışımı Pump it up yapıyorum.

Video içerisinde mekik-şınav-kol-bel-kalça çalıştırıcı süper egzersizler var. Baştan sona izlemek lazım.

kitapzede kitapzede ... Hoş geldin demeyi unuttum...

Ne kadar süredir spor yapıyorsun ?

Bütün vücudunumu inceltemk istiyorsun :)

Yapılan egzersizleri her ay biraz ağırlaştırmak ve değiştirmek gerekli.

Çünkü vücut biraz zorlanmalı.

Mesala ev hanımları saatlerce evi temizlerler vücutları alışkındır o hareketlere zor gelmez. Kalori yaksalar bile vücut fazla enerji harcamaz.

Program olarak:
  • 30 -35 dk kardio
  • yaklaşık 200 ip atlama
  • 8*4 set şınav
  • 8*4 set mekik- yan mekik
  • 2 kere şınav pozisyonu alınacak fakat dirsekler ve kol üzerinde durulacak.
  • 8*8 set sırt üstü yatma köprü kurma ve üst karın çalıştırma.
bunlar pump it videsunun 50dk. sonra hareketler orda var.
Size hafif gelirse 8*5 set de yapabilirsiniz hepsini. Hareketler öğrenildikten sonra rahatlıkla yapılabilir.

Yayından kaldırılmadan elinde bulunmalı :)

Hoşbuldumm :) Pump it up ı biliyorum elimde var ama hiç başlamadım ona beğendiklerimi kaybetmemek adına dosyalıyorum :)

Kilo vermeye çalışıyorum öncelikli hedefim o mart ayının sonundan bu yana dikkat etmeye çalışıyorum 68,2 den 58,4 e düştüm bugünkü kilom 58,4 Hedefim 48 olmak en çok kiloyu bel ve göbek çevremden kaybettim bacaklarımdan kalça ve basenimden inanılmaz yavaş gidiyor kilo .

Planım şu an kas yapmaktan ziyade varolan bu fazla kilolarla başa çıkabilmek. Başka bir şehirde okuyorum orda evime yakın yürüyüş parkuru var her gün 1 saat yürüyerek ve yediklerime dikkat ederek başladım. Şimdi memlekete geldim ve malum yazın sıcağında yürümek için akşam 8 i beklemek gerekiyor bu da benim için geç bir saat. Bende evde spora sardım kendimi.

Jillianla 1 ayda toplamda 24 cm inceldim en büyük incelme göbeğimde oldu 88 cm den 80 e düştüm. Thigh Gap yapıyorum bacaklarım incelir umuduyla ama önerin olursa her zaman açığım paylaşımlarına bayılıyorum :)

Uzun vadeli planımsa 50 kiloyu görür görmez karın kası çalışmalarına başlamak ve eğer ki totoyu küçültmüş olursam biraz şekil vermek adına squat. Benim toto büyük ve biraz da kalkık olduğu için şu an cesaret edemiyorum daha da büyük görünecek diye yani 8 kilo daha verirsem planım bu .

Ne çok yazdım de mi kusura bakma :) Ama seni yakın takibe alıp peşini bırakmamak var aklımda :)

Kaç cm ölçülerin mavilimYesilim mavilimYesilim yazsana merak ediyorumm :)

Benim ölçüler değişiyor Mor Vampir. O açıdan 10 ağustos ölçümü göre Göbek çevrem 2 cm. İncelmiş.

83 cmden 81 cmde şu an. 78 de olabilir. Şişlik-ödem mevcut. Taş gibi sertti karın bölgem.

2 kiloya kadar vücudum ödem yapıyor. Spor yapmasam ne olur :) Düşünemiyorum

Bu haftayı bitirdim..

Çok yavaş bir ilerleme oluyor. Spor yapmak çok güzel.

Bu gün ev temizliği arkasından dans ettim ve mekik şınav ikilemesine devam ettim.

Bu hafta salı ve perşembe pump it up yaptım. pazartesi zumba kas çalışması yaptım. 3 gün spor yapabildim. Ama yürüyüş yaptım 45-50 dk ara günlerde. Vücut yorgun düşüyor.

Vücudumundan memnunum ama daha güzel olması için çabaya devam.
Yaşam boyu spor. :KK66:

merhaba ...

Ben geldim...

Spora ara verdim. tekrar sağlıklı günlere kavuşmak için spora devam ediyorum.

Bir kaç aydır grip, öksürük ve yanlış bir hareket yapmamla sporu bıraktım. Biraz hamlaşmışım.

Hergün niyetlendim başlayacağım diye.... Nasip bu güneymiş :)

Öncelikle bir program yaptım. Hiç spor yapmadığımı vücudum ham olduğunu varsayarak aylık tek bir programla başlıyorum.

Şu an sevdiğim dans-fitnes videolarıyla başladım. Kalbimizi bir anda yormayalım :)

X