Pudra, Fondöten, Kapatıcılar max factor creme puff önerisi

mormania

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Nisan 2012
28
2
merhaba kızlar
bende max factor creme puff 05 var. 4-5 sene önce almıştım. boynum ile yüzüm arasında ton farkı var, yüzüm daha koyu.
bu pudra yüzümü daha koyu gösteriyor o yüzden kullanamadım bi türlü. :44:
yeni pudra arayışına girdim, creme pufflar için iyi yorumlar okudum, cildimde sivilceler var bu yüzden kapatıcılık önemli. yine bu markadan hangi renk tonunu almam lazım sizce?

merhaba kızlar
bende max factor creme puff 05 var. 4-5 sene önce almıştım. boynum ile yüzüm arasında ton farkı var, yüzüm daha koyu.
bu pudra yüzümü daha koyu gösteriyor o yüzden kullanamadım bi türlü. :44:
yeni pudra arayışına girdim, creme pufflar için iyi yorumlar okudum, cildimde sivilceler var bu yüzden kapatıcılık önemli. yine bu markadan hangi renk tonunu almam lazım sizce?

canım ben de 81 truly fair olanını almştım açık ten rengine sahibim standdaki kadın soğuk alt tonlusun deyip bunu vermişti hiç kullanamadım pespembe yapıo ve çok toz gibi duyuyor açıkcası ben de beğenmedim

Bende beyaz tenliyim mesela sarisinim hic sevmedim 81 numarasi resmen cok acik biraz koyu gibi gorunsede gorunum olarak ben tempting touch kullaniyorum ve renkten cok memnunum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bende 81 numara kullanmistim. Dokusu ve kapatıcıligi çok iyi. Tekrar almayi düşünüyorum memnun kaldım :KK30:önerebilirim :KK36:

X