Saç Uzatma Yöntemleri mayalı süt içmek

kızlar bende başladım bi hafta içtim sonra malesef şehir dışanda olduğum için içemedim ama o bi hafta bile farkketti cildim muhteşem oldu saçlarım yumuşacık ve dolgun oldu uzama için bişi diyemiyorum bi hafta içebilmiştm şimdi yine başlıyorum bu sefer en az bi ay içmeyi planlıyorum

süt dokunanlar olabilir. süt neticede laktik asiittir. tok karnına tüketin kızlar. deneyeceğim yazarım. Zaten sütü severek içiyorum. çok olumlu yorumlar var.

neden mayayı sütle karıştırıp içiyorsunuz ben yaşmayayı ılık suda eritip içiyorum 1 haftada 4-5 kez içtim galiba . gece içince midem ağzıma geliyor sanki birde enerji patlaması oluyordu ilk başta geçen gün gündüz içtim öyle bir iştahım açıldıki herşeyi yemek istedim :oops: canım sıkıldı mayadan olacağı aklıma gelmemişti. geceleri içeyim bari :confused:sanki cildime parlaklık verdi gibi içiyorum inşallah işe yarıyordur

Ben geçenlerde aktara sordum mayanın kilosu 200 lira dedi almadım. Sizler nereden alıyorsunuz.

Ben geçenlerde aktara sordum mayanın kilosu 200 lira dedi almadım. Sizler nereden alıyorsunuz.
ne aktarı canım marketlerde satılıyor kuru maya da yaş maya da.bir iki lira bisey paketi.ne 200 lirası bütün marketlerde var maya sizin mayayı aktara sormak nerden aklınıza geldi

maya yüzdeki kılları çoğaltıyormus o yüzden maske olarak pek önerilmiyor kıl sorunu olanlara. maya içince tüm vucutta ki kıllarıda arttırıyor mu?

Bende bugün başlıyorum bu tarife... Ama çok pis kokuyor nasıl dayanacak bu yürek bilmem

Arkadaşlar instant kuru maya kullanmayın mümkünse, pakmayanın aktif kuru mayası var onu alın, instant feci şişirdi beni

Ben bugün içtim daha doğrusu içemedim iğrenç tadı var . Döktüm yarısını siz nasıl icebildiniz helal olsun valla :KK70:

Ben bugün içtim daha doğrusu içemedim iğrenç tadı var . Döktüm yarısını siz nasıl icebildiniz helal olsun valla :KK70:

Allah Allah bu benim 4.günüm ve baya içiyorum öyle iğrenç birsey gibi gelmiyo ga şu var ben ilk içtiğimde evde instant maya vardı sütü bardağa tamamen boşalttım en üste mayayı döktüm adam akıllı karışmadı o gece boyu midem yandı ekşidi

İnstant maya işlem görmüş bir tür maya olduğu için aktif kuru maya aldım önce bardağa bir tatlı kaşığı koydum bardağın yarısına kadar sütü koyup iyice karıştırdım kalanı da üstüne döküp gene hızlıca bir karıştırdım ve 3 4 yudum olacak sekilde içtim 4 gündür bu şekilde yapıyorum en ufak bir rahatsızlık şişkinlik hissetmedim kokusu bana patlamış mısır kokusunu hatırlatıyor oyüzden tiksinmiyorum da

İstersen azcık nesquik katarak dene

Ben sütun üstüne ekledim. İlk denemede böyle olumsuz sonuç almayı hiç istemezdim. :KK43: sanırım o tür karışımlarla icebilirim anca. Gevreklere falan katsam yine aynı sonucu alırım heralde sonuçta mayayi içiyor muyum ? İçiyorum. :) yoksa dayanılır gibi değil bendeki tadı

Bugün tekrar denedim ama bu sefer 1çay kaşığı kuru mayayi kaşıkla direk, sanki hap icermis gibi ağzıma alıp ardından hemen süt içtim tadını daha az aldım önceki denemeye göre. Eritmeden içtim ya, fark eder mi acaba etkisi?

Bugün tekrar denedim ama bu sefer 1çay kaşığı kuru mayayi kaşıkla direk, sanki hap icermis gibi ağzıma alıp ardından hemen süt içtim tadını daha az aldım önceki denemeye göre. Eritmeden içtim ya, fark eder mi acaba etkisi?

Mideni rahatsız etmediyse sıkıntı yok bence, ben bu aksam 7.bardağı içiçem yani 1 hafta oluyo, ilk etki tırnaklarımda yeni kestim ama epey uzadı hemen, kalınlaştı soyulurdu önceden şimdi sert duruyo

Kızlar kilo aldırmıyor mu bu ya:KK53:

Benim 10.günüm bugün, kilo aldırmadı ama gene de korktum ve önceden yatmadan içerken 3 gündür gün içinde içiyorum, bu arada sivilcelenme oldu bende, aslında tam adet dönemimë falan denk geldi direk mayadan oldu diyemem gene de yazmak istedim,karaciğeri temizliği için yağ fazlası atılıyor olabilir kullanmaya devam

Benim 10.günüm bugün, kilo aldırmadı ama gene de korktum ve önceden yatmadan içerken 3 gündür gün içinde içiyorum, bu arada sivilcelenme oldu bende, aslında tam adet dönemimë falan denk geldi direk mayadan oldu diyemem gene de yazmak istedim,karaciğeri temizliği için yağ fazlası atılıyor olabilir kullanmaya devam
Aman aman sivilce benden uzak olsun..

Biotin kullanmayı bıraktım sırf bu yüzden.

Hic sivilce olmayan suratımı sivilce bastı:KK43:

Aslında bir yerde okudum da haftada 1 de içilebilirmiş bu karışım

Bilmem ben her gün içiyorum

Aman aman sivilce benden uzak olsun..

Biotin kullanmayı bıraktım sırf bu yüzden.

Hic sivilce olmayan suratımı sivilce bastı:KK43:

Maya karaciğeri temizliyor diye yordum bakalım, bi 10 gün daha kullanırım hala böyle olursa bırakırım bakalım

Maydanoz detoks yapanlarda da bu oluyo önce sivilceler çıkıyo sonra kayboluyor kuruyor

Bugün 11.gün saça etkisini görmedim tırnaklar deli uzuyor sivilceler çıkıyo şu ara ama çabuk sönüyor karaciğer temizleniyo diye yoruyorum

X