Saç Uzatma Yöntemleri mayalı süt içmek

Uzamaya etki görmedim belki ben farketmedim henüz bilemiyorum, dibi gelecek bir tonum olsa rahat olurdu anlamak, ama saçım çıktı, baya baya önlerden tel tel saç çıktı uzasa doğal kahkül olacak

Cildim aydınlandı artık sivilce çıkmıyor çıkanlar kurudu geçti bugün 12.gün

PicsArt_09-29-01.19.57ww.jpg

Önden sarkanlar yoktu şimdi tel tel saç çıkmış :)

Konuyu hortlattım yeni konu açmak yerine, 2009 da bu işe gönül verenler de yazsam keşke sonuçları :KK66:

Ben gün gün yazıp yardımcı olmaya çalışıcam

Simdilik ilk önerim instant maya değil aktif kuru maya kullanmanız

Evet :)

Esasen ben mayadan maske yapardım memnundum da geçen bir konuda AsSsk AsSsk mayalı sütten bahsedince aklıma yattı baktım forumda da konu var yazayım dedim belki yeniden bir akım başlar :KK55:
Ne kadar ilginç.
Anlatır mısın biraz?
Topiki okudum da çok değişik şeyler yazılmış.
Yaş maya/kuru maya?
Mayalandırıyor musun yoksa karıştırıp içiyor musun, yüzüne mi sürüyorsun?

Ne kadar ilginç.
Anlatır mısın biraz?
Topiki okudum da çok değişik şeyler yazılmış.
Yaş maya/kuru maya?
Mayalandırıyor musun yoksa karıştırıp içiyor musun, yüzüne mi sürüyorsun?

Kuru mayayı ılık sütle karıştırıp içiyorum, aktif kuru maya mideyi rahatsız etmiyo, kilo aldırır mı diye endişe ettim o yüzden öğlen içiyorum

merhaba kızlar benim de saç uzama ile ilgili problemlerim vardı ve acayip bir şekilde saçlarım dökülüyordu instagramda gezinirken vusla kara sarımsak seti al diye bir sayfayı buldum kara sarımsak özlü ve şampuandan oluşan bir setmiş ilk defa duydum kara sarımsağı,sarımsağın faydalarını herkesin bildiği üzre bende biliyordum fakat bu kara sarımsak bildiğimiz sarımsaktan çok çok daha faydalıymış,bende sarımsağın faydalı olduğundan yola çıkarak bu ürünü denemeye karar verdim ve almaya karar verdim ve aldım ürünü saçlarımdaki dökülme son buldu ve gerçekten saçlarım gözle görülür bir uzunluk sağladı kesinlikle bu ürünü denemelisiniz kızlar inanın pişman olmuyacağınız bir ürün 1 aylık kullanım için 3 adet şampuan +3 adet serum ve maske gönderdiler önerilen paket 1 aylık set bu da 179 tl şuanda uygun fiyatları eğer sizlerde bu ürüne ulaşmak istiyorsanız @vuslakarasarımsaksetial instagram sayfasından ulaşabilirsiniz mutlaka girin bi bakın

Kızlar merhaba nasıl içtiniz hayret ediyorum şuan içmeye çalışıyorum midem kalktı herkes aynı değil tabide afedersiniz bi yudum daha alırsam çıkarttım çıkarıcam :KK43:

Kızlar merhaba nasıl içtiniz hayret ediyorum şuan içmeye çalışıyorum midem kalktı herkes aynı değil tabide afedersiniz bi yudum daha alırsam çıkarttım çıkarıcam :KK43:
Balda karıştırdım yok ben içemiyorum o kadar üzgünüm ki şuan çok hevesliydim oysa :KK43:
Zorlama bence çıkarırsın tadı kötüyse bırak çünkü maya maskesi saça da sürülüyo yani içmeyip saça sürülen mayalı maske tarifi var bi bak istersen arkadaşım

X