Göz Makyajı Maybelline rimeL ..

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
ben de bugün maybelline falsies aldım 13.50 tl'ye şimdş denedim neymiş benim kiprikler böyle ya türkan şoray gibi oldum :82:

Kızlar bu maybelline cidden iyi yaaa

o kadar lancome-dior aldık...Hiçbiri maybelline gibi olmadı

şimdi şu pembe olanını almayı düşünüyorum...sarı olan bitti ama memnundum...

mor olanını nedense sewemedim sarı olandan memnunum ama hacim konusunda yetersiz tek tek ayırmasını sewiorum ama birazda hacim verse süper olacak sanırım max faktor bu isteklerimi yerine getirecek tek adres :KK66:

$DSCF2591 copy.jpg $maybelline-the-falsies-mascara_96.jpg

Maybelline Falsies kullanıyorum buyrun siz karar verin resim ortada ..

Maşallah barekallah ne kadar güzel kaşın kirpiğin küçük hanım marifet rimelde değil bence o kaşa kirpiğe ne sürersen güzel olur :KK16:

bende bu son çıkan maybelline falsies maskaradan aldım ama benmi sürmeyi beceremiyorum acaba bilemiyorum:KK70: yorumları falan okuyunca herkes çok memnun çünkü. ama topaklanıyo fırçayı döndüremiyorum falan katman katman oluyo nedense.. bide bunu çıkarırken gözden temizlerken çok zor çıkıyor :)

Kızlar bu maybelline cidden iyi yaaa

o kadar lancome-dior aldık...Hiçbiri maybelline gibi olmadı

şimdi şu pembe olanını almayı düşünüyorum...sarı olan bitti ama memnundum...

aynı şeyi ben de düşünmüştüm.lancome hypnosev hypnose drama kullandım.baya da para vermiştim amaa hiç biri bunun yerine geçmiyor.ben pembe olanı kullandım hep sarıyı kullanmadım ama çok memnunum.

Selam arkadaşlar bende hep loreal gri olanını kullanıyordum, şu an fiyatı 39.90 tl; bugün maybellıne the falsıes volume expres black drama'sını aldım 15.95 tl'ye gerçekten fark yok, çok güzel, hem kıvrımlı hem dolgun gösteriyor. Tavsiye ederim..

kızlar bende max factor ve maybilline var sarı olanından...maybilline da n daha memnundum aslında ama son 2 haftadır ikiside akşam saatlerine doğru gözüm fece yanma yapıyor..rimel mi değiştirmem gerek yoksa gözümde bir sorun olabilir mi?

şu an elimde maybelline falsies var alırken tereddüt etmiştim ama süper çıktı .şimdiye kadar maybellineden memnun kaldığım tek rimel .diğerleri gözümün altına dökülüyodu kuruyunca .herhalde bundan sonra bunu alırım fiyatıda çok uygun...

Kesinlikle maybelline black drama harika bir rimel takma kirpik etkisi veriyor. Takma mı diye soruyolar inanamıyorlar. daha önce drama olmayan mor olanı kullanıyordum dışı hemen hemen aynıydı. drama da minik kirpik parçacıkları var sonradan fark ettim :)

bende geçen gün mor olanını aldım iyi gibi ama sorun zaten benim kirpiklerimde nerdeyse yok gibiler :KK43:

maybelline xxl pro volume olanını aldım bugün,çift taraflı..
kızlar bundan kullanıpta memnun olan var mı?kirpiklerimin gür ve uzun görünmesini istiyorumda

Maybelline kullanıyorum coğunlukla. Bir kere pembe olanından almıştım, cok memnun kalmıştım. Smdi tekrar aldım pembesinden tamam cok dolgun ve uzun gösteriyor kabul ama yıkıyorum yıkıyorum kirpiklerimden cikmiyor yaaa :KK52: neden anlamadım :KK50:

maybelline kullanıyorum coğunlukla. Bir kere pembe olanından almıştım, cok memnun kalmıştım. Smdi tekrar aldım pembesinden tamam cok dolgun ve uzun gösteriyor kabul ama yıkıyorum yıkıyorum kirpiklerimden cikmiyor yaaa :KK52: Neden anlamadım :KK50:

dıadermıne goz makyaj temızlıyıjısı var onu kullanırsan rahatlıkla temızlıyebılırsın. Pamuga bıraz dukup kullanıyorsun. Uzun sure gıdıyor zaten.

X