Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kuzumm benim kistim yok ondan çok bilmiyorum ama buradan okuduklarıma göre kist olunca pik olabiliyomuş ama kist kahverengi akıntı yapmaz ki
Yok akıntı Kistle alakalı değil sanırım regl olucam, tam test yaptım kahverengi akıntım olduğunu farkettim 1 dk önce farketsem 1 erken gebelik testi boşa gitmeyecekti

Amh yumurta kalitesini gösteriyor1 den düşükse normal yolla çok zor diyolar benim 0.03 cikti ne gibi yol izlencek bakalim

Ay yok kuzum. Benim 27 Haziran'dı batım ama geç yumurtladım diye 30 Haziran'a sarktı. Bugün bel ağrım ve aşırı gazım var. Her an olacakmışım gibi ama henüz olmadım.
Vee hala test yapmadın demi Battan 1 hafta önce sürekli test yaparken adet olduğumuzda belki yerleşme kanamasıdır dediğimiz hayatta şimdi günümüz geçiyor test yapmıyoruz zalımsınnnnn hayatttttttt

Vee hala test yapmadın demi Battan 1 hafta önce sürekli test yaparken adet olduğumuzda belki yerleşme kanamasıdır dediğimiz hayatta şimdi günümüz geçiyor test yapmıyoruz zalımsınnnnn hayatttttttt
Valla yapmadım canım, önceki aylar bir hafta önceden test yapıyordum bu sefer hiç yapmadım. Cumartesiye kadar olmazsam yaparım

Kuzum 21. Gün beta bakıldı negatifti, dün test yaptım çizgi yoktu normal bat yarın ama duphasont içtiğim için doktor reglin 10 gün gecikebilir dedi
Kist varken ovulasyon testlerini kullanmayayım mı o zaman?
Kist varsa bişey anlamazsın ki canım benim hep pik olmuş olcak yani anlamı kalmıyor

kızlar günaydın herkese. bir sorum olacaktı. Geçen ay pko olduğumu öğrenmiştim 1 ay doğum kontrol hapı verdi regl olunca gel tedaviye başlıcam yumurtanı ilaçla büyütmek için dedi. ilacım bitti birkaç güne regl olurum. ama şöyle bir durum var ayın 15 inde tatile gidicez 10 gün yokuz. böyle olursa başlamaz mı acaba ilaca? klomen tedavisi kullananlar yardımcı olursanız çok sevinirim. tatile çok ihtiyacım var ama tekrar bir ay doğum kontrol ilacı kullanmak istemiyorum

Şöyle ki klomeni 5 gün kullanacaksın regl in 2. Günü başlıyorsun sen hesapla cnm 12. Gün de kontrol yapıyo çatlatma iğnesi için yani 12. Güne kadar dönmüş olursan bi sorun olmaz

Şöyle ki klomeni 5 gün kullanacaksın regl in 2. Günü başlıyorsun sen hesapla cnm 12. Gün de kontrol yapıyo çatlatma iğnesi için yani 12. Güne kadar dönmüş olursan bi sorun olmaz
yok canım tatile gitmeme 15 gün var daha regl olmayı bekliyorum şu an

Günaydın kızlar. Bu hala tam koyu değil ama artık pik dicem buna

Eklentiler

• 226A4B50-2E57-41BA-9637-F1F3D4C3C713.jpeg
    123,6 KB · Görüntüleme: 30
Kızlar ilk kez ovu yaptım bu ay,şimdi sabah ve öğlen olanlar böyle. Kırmızı olan öğlen yaptığım. Benim şimdi en geç ne zamana kadar değerlendirmem gerekir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…