Gebeliğe Hazırlık Mayıs 2021 Ayı Gebelik Planlayanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Senle aynıyız canım 😁 sonra detayları yaz bana nerde cektirceksin özel demi .bir gün önce gidip muayene olucam cuma gününde röntgen anestezi onermiyorlarmis
Bana bir gün önce arayın dedi sadece gelin demedi.evet özelde colormed diye bir yer.sen nerde cektireceksin.yazarim canım sende bana yaz 🤭🤗

Bana bir gün önce arayın dedi sadece gelin demedi.evet özelde colormed diye bir yer.sen nerde cektireceksin.yazarim canım sende bana yaz 🤭🤗
İstanbul Anadolu yakası anestezi 850 TL anestezi yoksa 650 TL atlas hastanesi .dün hastanedeki bir kadın söyledi fiyat uygun geldi az önce aradım bende cuma gelin dedi ozaman bir gün önce gelin rahim filmi olacağınızı söyleyin muayene edelim dedi ama anestezi pek önermiyor Dr dedi

İstanbul Anadolu yakası anestezi 850 TL anestezi yoksa 650 TL atlas hastanesi .dün hastanedeki bir kadın söyledi fiyat uygun geldi az önce aradım bende cuma gelin dedi ozaman bir gün önce gelin rahim filmi olacağınızı söyleyin muayene edelim dedi ama anestezi pek önermiyor Dr dedi
Bende anestezisiz olacağım canım karsiyi pek bilmiyorum.suleymaniye hastanesinden yönlendirdiler beni.500 TL ye cektirecegim doktor yönlendirmesi olduğu için.

Bende anestezisiz olacağım canım karsiyi pek bilmiyorum.suleymaniye hastanesinden yönlendirdiler beni.500 TL ye cektirecegim doktor yönlendirmesi olduğu için.
Rahim filmi nedense çok pahalı geliyor bana ama yapacak bişey yok içim rahat olsun yapmadım demeyim .sonra bişey kalmıyor zaten Dr larin istediği herşeyi yapmış oluyoruz

Kızlar cihazları mutlaka sorun ve mümkünse C kollu olan yer tercih edin çünkü eski yöntemle çekilenler hem can yakıyo hemde doğru sonuç vermeyebiliyor

Rahim filmi nedense çok pahalı geliyor bana ama yapacak bişey yok içim rahat olsun yapmadım demeyim .sonra bişey kalmıyor zaten Dr larin istediği herşeyi yapmış oluyoruz
Öyle canım malesef çok daha pahalı olan yerlerde var yine fena fiyat değil bizimkiler.aklimda kalmasın önemliymiş bu durum bayağı.temiz çıkar inşallah.

Kızlar cihazları mutlaka sorun ve mümkünse C kollu olan yer tercih edin çünkü eski yöntemle çekilenler hem can yakıyo hemde doğru sonuç vermeyebiliyor
Biliyorum canım bende çok araştırmıştım da hatta başka yere gidecekdim.doktor oradaki hemşireyi taniyormus her giden çok memnun kalmış, orda giden kişilere falan da sordum o şekilde içim rahatladı bakalım.insallah öyle olur.

öyle mi diyorsun. yarın son şans deyip olmadı pzartesi gideyim doktora. moralim çok bozuldu ya. oysaki ilk pik günü ne kadar heyecanlanmıştım
Çatlamayan yumurta kist oluşturabiliyormuş, bide bak bir gebenin günlüğü diye Instagram'da bir sayfa var ona da sor mutlaka, kendi ürünü olmayanlara da cevap veriyor

Bn çektirdim canım dayanılmayacak kadar değil ama hiç acımıyor diyen yalan söyler yani öyle diyim
Yooo yalan degil acimadi 😁 kesin bilgi bende. Sadece 1 dk fln bi basinc gibi adet sancisi gibi biseydi oyle oldum bittim bir aci degildi. Ama tabiki benim tupler tikali degildi belki tikali olanlarda agri yapiyordu ona birsey diyemem.

X