Gebeliğe Hazırlık MAYIS 2022 Gebelik Planlayanlar 🥰🌺🤲🏻 🤰🏻

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bu progestan kullananlar fitil olarak mı atıyorsunuz arada agızdan alan var mı ben agızdan alıyorum sonrasında sarhos gibi geziyorum şiddetli bas dönmesi ve uyuyorum eşim üç gündür koltuktan kaldırıyo yataga götürüyor beni 🤣🤣 sizde yan etki yapan varmı
ilacın yan etkileri oldu mu karında gaz gibi yumurtalık ağrısı böyle ilk adet olduğundaki ağrı gibi mesela? kasıklarda batma da oluyor bazen

Alıntı

Ben de özledim buradaki muhabbeti herkes ne yaptı merak ediyorum bende bir değişiklik yok. Aynen öyle ben de uzak kaldım ara ara giriyorumda işte..

Sen nasılsın bebiş nasıl? ☺️
İyiyiz çok şükür canım sende hamiş kaldın mı sonradan ben hiç giremedim cinsiyeti bile söyelemey giremedim ben oğluşum var bi tane bir yaşında şuan sizinkiler ne durumdalar🤩🤩

Bat pazar gunuydu test yapmis negatif cikmisti bugun 3 gun gecikmem ve gogus agrimlarim hala devam ediyor gun icinde test yapsam olurmu sizce kizlar yoksa bekliyim mi

İyiyiz çok şükür canım sende hamiş kaldın mı sonradan ben hiç giremedim cinsiyeti bile söyelemey giremedim ben oğluşum var bi tane bir yaşında şuan sizinkiler ne durumdalar🤩🤩
Yok kuzum bende henüz bir değişiklik yok daha çok kilo vermeye yoğunlaştim sanırım onunda faydası olacak İnshaAllah 🤲🏻☺️

Allah bağışlasın canım MashaAllah 😍

Merhaba,2022 mayısda gebelik planladığımız için bu grubu da sakince takip ediyordum,amma o ay olmadı,ekimde hamile olduğumu öğrendim.1 haziran 2023te 7 yılın sonunda bebeğime kavuştum.Şimdi uykusuz gecelerden birinde bu yazıyı yazıyorum.İsteyen herkese My_Moonlight06 My_Moonlight06 başta da siz olmakla bu günlerden diliyorum.Siz de anne olup böyle uykusuz gecelerin tadına bakın en kısa zamanda😉😄

Merhaba,2022 mayısda gebelik planladığımız için bu grubu da sakince takip ediyordum,amma o ay olmadı,ekimde hamile olduğumu öğrendim.1 haziran 2023te 7 yılın sonunda bebeğime kavuştum.Şimdi uykusuz gecelerden birinde bu yazıyı yazıyorum.İsteyen herkese My_Moonlight06 My_Moonlight06 başta da siz olmakla bu günlerden diliyorum.Siz de anne olup böyle uykusuz gecelerin tadına bakın en kısa zamanda😉😄
Amiiiin 🤲🏻☺️ o kadar tatlı yazmışsınız ki çok teşekkür ederim. 🌺

Bebeğinize kavuşmanıza çok sevindim Rabbim sağlıkla analı babalı büyütmeyi nasib etsin 🥰 Darısı benim v isteğen herkesin başına ☺️🤲🏻

Amiiiin 🤲🏻☺️ o kadar tatlı yazmışsınız ki çok teşekkür ederim. 🌺

Bebeğinize kavuşmanıza çok sevindim Rabbim sağlıkla analı babalı büyütmeyi nasib etsin 🥰 Darısı benim v isteğen herkesin başına ☺️🤲🏻
Amin,amin,ben testte pozitivi görmek için 6 yıl bekledim,uzun süre bekleyenleri de çok iyi anlıyorum.Ek kısa zamanda çok beklemeden herkes bebeğine kavuşsun.Ben arada 2.5 yılı başka hastalığa göre kaybetmiştim.Bir de hamile kaldığım ay doktora gitmiştim,doktor o ay hamilelikle ilgili olumsuz konuşmuştu,ben de gelecek adeti beklemeye başlamıştım,tahlil verecektim,hamilelik fikrini bir nebze de olsa kafamdan çıkarmıştım,gebelik için değil eşim istediği için birlikte olmuştuk,geç döllenme olmuş meğer.Kafadan çıkarmak (tam olmasa da),bir az o fikirden uzaklaşmak hakikaten doğruymuş.

X