Mayıs ayı tüp bebek yaptıracaklar 2021

Bende de baş ağrısı yapıyor, hiç başı ağrımayan biriyim normalde, bi ağırlaştırıyor gibi.. bir de bende sanki tüylerimi arttırdı gibi. Böyle hisseden oldu mu? Gerçi estrofem mi yoksa diğer ilaçlardan mı bilemiyorum.. lazer yaptırdığım için baya temizdi, bu ay sanki bi tık daha fazla tüy var gibi🤨
Haklısın hangisi yaptı bilmem ama tüylenme bende de bariz belli. Artık bebişler olsun da dert değil sonrasında bakcaz çaresine 🤲🏼🤗

Merhaba arkadaşlar bende tüp bebek tedavisi görüyorum . Nisan ayında 6 yumurtam donduruldu . Şimdi 2.adeti bekliyorum . Bu aralar ikinci adeti olacam inşallah . Dondurulmuş embriyo transfer edilen arkadaşlara sorum .adetten kaç gün sonra transfer oldunuz ?
Bende bunu merak ediyorum. Transfer hazırlığındayım. Adetin 15.günü kontrole çağırdı o gün belli olcak ne zaman transfer edileceği. Hem 3.gün hem 5.gün embriyomuz var hangisinin transfer edileceği de o zaman belli olacakmış.

Sağolasın canım yook yere evham yaptım valla. Daha rahatım suan en azından mutfağa gidip dolabı açıp bişiler yedim mecbur eşim uyumustu 🤭 yok canım istanbuldayım ben

Dondurulmus embriyoydu zaten kuzum.. 9 tane embriyom oldugu halde 1 tane transfer edilebildi. Hem yaştan dolayı hemde embriyolar çok kaliteli bu durumda 1 tane transfer edeceğiz dendi. Aslında doktorum 2 yaparız demişti ama embriyolog sıkıntı yaratmıs. Cok istiyordum çift embriyo ama hep dua ettim Allah'ım hayırlısını nasip et diye. Tam transfer öncesi söyledi doktorum tek yapabilicez diye. Son dakika demekki hayırlı olan buymuş dedim yapacak birşey yok 🤷🏻‍♀️
Canım hepsi tek tek mi dondurulmuş bilgi verdiler mi ? Benim toplam 5 tanesi donduruldu dediklerine göre biri tek diğerleri çift çift dondurulmuş

Canım hepsi tek tek mi dondurulmuş bilgi verdiler mi ? Benim toplam 5 tanesi donduruldu dediklerine göre biri tek diğerleri çift çift dondurulmuş
Canım toplam 9 donduruldu. 4 tanesi çifter kapta. Bi tanesi tek kapta donduruldu. O bitaneyi transfer ettiler bana. Genelde öyle yapıyorlar evet

Kızlar bu ilaçlar sizde de sivilce yaptı mı benim yüzüm tarlayadöndü ve prolutondan sonra saat başı idrara çıkmaya başladım size de böyle mi?

Size bir şey sorucam benim dondurulmuş embiryo transfem oldu sizin adetin kaçın günü yaptı benm ilk adet günümü de sayarsam 21. Güne denk geldi geç kalınmıyor mu dedim yok dedi ama ilginç değil mi normalde yarın adet günüm ama daha teste 1 hafta var (21 nisan ilk adet-12 mayıs transfer)
Brnim 17.gündü ama insandan insana değişiyor o kafanı takma canım

Kızlar bu estrofem sizde de nefes darlığı yaptı mı? Günde 3 kullanıyordum yarından itibaren 4 olcak. Bugün hep nefes nefeseydim. Sanki kendimi nefes almak için zorluyorum. 😔
Benim öyle canım artık estrofemden mi başka ilaçlardan mı bilmiyorum azıcık telefonla konuşsam sanki 9 aylıkmışım gibi nefes nefese kalıyorum.

Bende saniyelik oluyor canım ya uykuyu iyice kaybettim zaten. Tv izlerken dalıyorum ama beş dk falan hemen uyanıyorum. Yaşlılar gibi oldum iyice😂
Yaa sabah 7 de kalkıyorum asla uyuyamıyorum ama gün içinde özellikle 12:00 den sonra dayanamıyorum yaaa gözlerim gidiyor ve öyle 15 dk değil geçen saat 14:00 tü baktığımda hatırladığım sonra bi kalktım kapı çalıyoe eşim gelmiş saat 17:30 hemen hemen 🤦🏼‍♀️ genelde böyle oluyor 😄😄😄😄🤣🤣🤣 sonra da saat 23:00 gibi hemen yine uykum geliyor. Hep uzanmak istiyorum yoruluyorum birşey yapınca dinlenme isteği oluyır böyle Rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah 🤲 🤗

Merhaba arkadaşlar bende tüp bebek tedavisi görüyorum . Nisan ayında 6 yumurtam donduruldu . Şimdi 2.adeti bekliyorum . Bu aralar ikinci adeti olacam inşallah . Dondurulmuş embriyo transfer edilen arkadaşlara sorum .adetten kaç gün sonra transfer oldunuz ?

17. Gün ve 21. Gün aralığında değişiyor rahmin kalınlaşmasına göre karar veriliyor ama çoğunluk 21. gün transfer ediliyor..

Yaa sabah 7 de kalkıyorum asla uyuyamıyorum ama gün içinde özellikle 12:00 den sonra dayanamıyorum yaaa gözlerim gidiyor ve öyle 15 dk değil geçen saat 14:00 tü baktığımda hatırladığım sonra bi kalktım kapı çalıyoe eşim gelmiş saat 17:30 hemen hemen 🤦🏼‍♀️ genelde böyle oluyor 😄😄😄😄🤣🤣🤣 sonra da saat 23:00 gibi hemen yine uykum geliyor. Hep uzanmak istiyorum yoruluyorum birşey yapınca dinlenme isteği oluyır böyle Rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah 🤲 🤗
Amin inşallah sağlıkla🤲🏼Bol bol dinlen ya ben de öyle yapıyorum o kadar uğraştık sonuçta 👻 Benim akşam 11 sabah 7 arası uyuyorum sonra hep böyle dalıp gitmeler😂😂

X