Mayıs ayı tüp bebek yaptıracaklar 2021

Ben de bugün son kez kan verdim, 1405 çıktı.alttan muayene ile 2 mm boyunda bir kese göründü :) Haftaya daha net görünecek inşallah 💕 bir kanama alanım varmış , akintinin sebebi oymuş. Doktordan eve geldikten sonra serçe parmagimin tırnağının yarısı kadar kahve-kırmizı renk karışımı bir pıhtı geldi .. korktum ama devami gelmediği için doktora gitmedik tekrar. Şimdi kahverengi akıntı da kesildi . Haftaya kadar kırmızı renkte gelen bir şey olmadığı sürece gitmeyi düşünmüyorum
Ay çok heyecanlandım aynı gündü transfer tarihimiz. Gözün aydın, darısı kalp atışına olsun❤

Kızlar bir de ben size bir şey sormak istiyorum. Bana normalde test tarihi için 12 haziran günü verildi; fakat o tarih c.tesi ye denk geliyor ve biz bu hafta sonu için eşimle şehir dışına gitmeyi düşünüyoruz. Sizce cumadan test versem (pozitif ciktigi taktir de) bir sonraki testi de pazar değil de p.tesi versem sıkıntı olur mu? Yoksa perşembe ve c.tesi günleri mi versem? Yanılmıyorsam aranızdan biriniz yrn kan verecektiniz. @Beklededi
O kadar uzun zamandır evdeyim ki artık bu hafta sonu da evde kalırsam bana iyi gelmeyecek biliyorum 🤦‍♀️
Bence sorun olmaz, oranı ona göre hesaplarınız. Biraz kafa dağıtın 😌 çok yavaş gidin ama nereye gidecekseniz, sallamasın araba 😊

Cuma verirseniz pazar bidaha vermeniz gerekiyor. Bence gittiğiniz yerde verin pazartesi tekrar verirsiniz 2 gün ki artışa bakıyolar diye biliyorum bende size öyle dediğine göre 12sinde versem olur mu diye düşünüyorum 😁
Size hangi gün demişlerdi ki? 2 haziranda transfer yapılinca 12si tam regl tarihime denk geliyo benim.

X