Mayıs ayı tüp bebek yaptıracaklar 2021

Ben hep buralardayım aslında okuyorum ama genellikle benim de pozitif 26sında kese görmeye çağırdı. İnşallah kalp atışı falan da duyarız ama biraz erken olur galiba birlikte bekleyip birlikte güzel haberleri almak çokkk güzelll

Ayyy hadi bakalım inşallah duyalım hayırlısıyla benimki de salı çağırdı erken diye düşünüyorum ama gene çağırır herhalde
Ay sonu bitmeden inşallah duyarız kuzum 2022 şubat annesiyiz artık geliyorlar bakalım ya kova ya balık

Bekliyoruz heyecanla şimdiden cinsiyetini merak etmeye isim beğenmeye başladık. İnşallah güzel gelişir her şey. Bu güzel zamanlarımıza nazar değmesin

Bekliyoruz heyecanla şimdiden cinsiyetini merak etmeye isim beğenmeye başladık. İnşallah güzel gelişir her şey. Bu güzel zamanlarımıza nazar değmesin
Amin kuzum inşallah biz isim bile bulduk oo ne hayaller ne hayaller Allahım utandırmasın sevincimizi tamamına erdirsin inşallah

Canlarım saç boyası işini nasıl yapıyorsunuz, benim üç ay oldu boyanayali, dipler fena. Şimdilik bandana takıyorum, doktoruma gittiğimde soracağım. Soran, cevap alanınız var mı acaba. Sorum bitkisel boyalar için tabi, amonyaksız olanlar.

Transferiniz ne zaman oldu? Şuan benimde 5+1

Evet bunu ben de merak ediyorum bi de kestirmek sakıncalı mı acaba ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…